TV Schedule
előző
következő
péntek 26.04.
szombat 27.04.
vasárnap 28.04.
hétfő 29.04.
kedd 30.04.
szerda 01.05.
csütörtök 02.05.
péntek 03.05.
szombat 04.05.
vasárnap 05.05.
hétfő 06.05.
kedd 07.05.
szerda 08.05.
csütörtök 09.05.
péntek 10.05.
szombat 11.05.
vasárnap 12.05.
hétfő 13.05.
kedd 14.05.
szerda 15.05.
csütörtök 16.05.
Tévéműsorom – vasárnap 28.04.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
06:45
Made In America (1993)
Vígjáték
08:55
A fantasztikus Róka úr (2009)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:40
Kutyák és macskák (2001)
Családi / Kaland / Vígjáték
12:20
Kutyák és macskák - A rusnya macska bosszúja (2010)
Vígjáték / Családi / Kaland
14:00
Nagypapa hadmüvelet (2020)
Vígjáték / Családi / Dráma
16:00
Beépített szépség (2000)
Vígjáték / Akció / Krimi
18:20
Beépített szépség 2.: Csábítunk és védünk (2005)
Vígjáték / Akció / Krimi
20:45
Távkapcs (2006)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
23:00
Halálos fegyver (1987)
Akció / Krimi / Thriller
01:20
Visszavágó (1999)
Akció / Krimi / Thriller
03:05
Stone (2010)
Dráma / Thriller / Pszichológiai
04:50
Űrgolyhók (1987)
Vígjáték / Sci-Fi / Kaland
06:35
Jenki Zulu (1993)
Vígjáték / Dráma
08:25
Csonthülye (2001)
Vígjáték
10:40
Shrek 2. (2004)
Animációs / Kaland / Családi
12:25
Jurassic Park 3 (2001)
Akció / Kaland / Sci-Fi
14:20
Reszkessetek, betörők! 2.: Elveszve New Yorkban (1992)
Családi / Vígjáték / Kaland
16:50
Jeges pokol (2021)
Akció / Thriller
19:00
A majmok bolygója: Lázadás (2011)
Akció / Kaland / Dráma
21:10
Az útvesztő: Halálkúra (2018)
Akció / Thriller / Sci-Fi
00:10
A feláldozhatók 2. (2012)
Akció / Kaland / Thriller
02:05
A megmentő (2004)
Akció / Dráma / Romantikus
03:25
Nyomodban a halál (2010)
Akció
04:10
Undipofik (2019)
Animációs / Kaland / Vígjáték
05:30
Gombos Jim és a rettegett 13 (2020)
Kaland / Vígjáték / Családi
07:30
Hacsi - A leghűségesebb barát (2009)
Dráma / Családi
09:25
Rio 2. (2014)
Animációs / Kaland / Vígjáték
11:25
Madagaszkár 3. (2012)
Animációs / Kaland / Vígjáték
13:15
Rango (2011)
Animációs / Western / Vígjáték
15:20
Kutyám, Jerry Lee (1989)
Akció / Vígjáték / Krimi
17:25
A Madagaszkár pingvinjei (2014)
Animációs / Kaland / Vígjáték
19:15
Tad, az elveszett felfedező és a smaragd tábla (2022)
Animációs / Kaland / Vígjáték
21:00
Kutya egy szerelem (2016)
Vígjáték
23:00
Szerelem rögös útja (2014)
Vígjáték
01:00
Életfogytig (1999)
Vígjáték / Dráma
02:55
Colombiana (2011)
Akció / Krimi / Dráma
04:50
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:20
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:45
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:10
Kitérek a hitemből (2013)
Vígjáték / Dráma
07:50
Exodus: Istenek és királyok (2014)
Akció / Kaland / Dráma
10:55
Az éhezők viadala: A kiválasztott – 1. rész (2014)
Sci-Fi / Kaland / Thriller
13:15
Mi kell a nőnek? (2000)
Vígjáték / Romantikus / Fantasy
15:50
S.W.A.T. - Különleges kommandó
18:20
Tök állat (2001)
Vígjáték / Sci-Fi
20:00
Túszdráma
22:00
Halálos kitérő (2003)
Horror / Thriller
23:45
A kaptár 2 - Apokalipszis
01:35
12 menet
03:25
A valami (1982)
Sci-Fi / Horror / Thriller
06:00
Police Interceptors Season 22 XXII
07:00
Sosem felejtek
08:45
Megszállott exbarátnő (2019) (Tévéfilm)
Thriller
10:50
SpongyaBob: Ki a vízből! (2015)
Animációs / Fantasy / Kaland
12:50
Kémkölykök 3-D - Game Over (2003)
Akció / Családi / Kaland
14:30
A nyár királyai (2013)
Kaland / Vígjáték / Dráma
16:30
Jobs - Gondolkozz másképp (2013)
Életrajz / Dráma
19:00
Engedd el!
21:00
Then She Found Me
23:20
A harag tüze
01:50
A szerelem üstököse
03:50
Filly Brown
04:10
A holnap legendái - A Woman's Place Is in the War Effort! (2021) (epizód) (S07E07)
Akció / Kaland / Dráma
04:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
08:40
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
09:10
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
09:40
Brigi és Brúnó - Swingerpartin / A szektás baráttal / Nappaliban (2023) (epizód) (S02E10)
Vígjáték
10:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
14:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
15:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
16:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
17:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
18:10
Dumaszínház: Humorterápia
20:00
Duma Aktuál
21:00
Mém Over
22:00
Dumaszínház 20 - Röhögve Kibírtuk!
22:30
Dumaszínház: Igaz történetek (2023) (műsor)
Stand-up
22:50
Dumaszínház: Igaz történetek (2023) (műsor)
Stand-up
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:25
Elfeledve - Alea Iacta Est (2020) (epizód) (S03E04)
Krimi / Dráma / Misztikus
05:05
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:25
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:25
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Doktor House - Erre biztosan emlékszel (2011) (epizód) (S07E12)
Dráma / Misztikus
07:50
Doktor House - Két történet (2011) (epizód) (S07E13)
Dráma / Misztikus
08:45
Trendközelben (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:20
Ki vele! (2024) (műsor)
Talk-show
10:20
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
11:20
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
12:20
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
13:20
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
14:20
Hirtelen 30 (2004)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
16:20
Spiderwick krónikák (2008)
Kaland / Családi / Fantasy
18:15
Carter edző (2005)
Dráma / Sport / Életrajz
21:00
Watchmen: Az őrzők (2009)
Akció / Misztikus / Sci-Fi
00:25
Sin City (2005)
Akció / Krimi / Thriller
02:45
Trendközelben (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:10
Doktor House - Erre biztosan emlékszel (2011) (epizód) (S07E12)
Dráma / Misztikus
03:55
Doktor House - Két történet (2011) (epizód) (S07E13)
Dráma / Misztikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:20
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Kíváncsi nők (2002) (epizód) (S03E12)
Fantasy / Misztikus / Kaland
07:25
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Mennyei tűz (2002) (epizód) (S03E13)
Fantasy / Misztikus / Kaland
08:25
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Vadászat az ellenséggel (2002) (epizód) (S03E14)
Fantasy / Misztikus / Kaland
09:30
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Amazonok utódai (2002) (epizód) (S03E15)
Fantasy / Misztikus / Kaland
10:30
Csillagkapu - Zero Hour (2004) (epizód) (S08E04)
Akció / Kaland / Dráma
11:25
Csillagkapu - Icon (2004) (epizód) (S08E05)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
Csillagkapu - Avatar (2004) (epizód) (S08E06)
Akció / Kaland / Dráma
13:20
Csillagkapu - Affinity (2004) (epizód) (S08E07)
Akció / Kaland / Dráma
14:15
Csillagkapu - Covenant (2004) (epizód) (S08E08)
Akció / Kaland / Dráma
15:10
Az újonc - Cédrus (2019) (epizód) (S01E11)
Krimi / Dráma
16:10
Az újonc - Összetört szív (2019) (epizód) (S01E12)
Krimi / Dráma
17:15
A csúf igazság (2009)
Vígjáték / Romantikus
19:15
Men in Black - Sötét zsaruk 2 (2002)
Vígjáték / Sci-Fi / Akció
21:00
Exférj újratöltve (2010)
Akció / Vígjáték / Romantikus
23:20
Részeges karatemester 2. (1994)
Akció / Vígjáték
01:30
Az újonc - Cédrus (2019) (epizód) (S01E11)
Krimi / Dráma
02:10
Az újonc - Összetört szív (2019) (epizód) (S01E12)
Krimi / Dráma
02:55
SWAT - Különleges egység - Short Fuse (2022) (epizód) (S05E13)
Akció / Kaland / Krimi
03:35
Zöld 25 (2017) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
05:00
Kiváncsi Fáncsi - Mézes - kaland (1986) (epizód) (S01E05)
Animációs / Családi
05:05
Magyar népmesék - Fából faragott Péter (2005) (epizód) (S07E03)
Animációs / Mese
05:10
Frakk, a macskák réme - Egér pongyolában (1979) (epizód) (S03E04)
Animációs
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Kukori és Kotkoda - Kacsakórus (1971) (epizód) (S01E11)
Animációs
05:35
Mesék Mátyás királyról - A három bakkecske (1984) (epizód) (E07)
Animációs / Történelmi
05:45
Mirr-murr kandúr kalandjai - Föl a csillárig (1972) (epizód) (S01E08)
Báb
05:50
Bab Berci kalandjai - Bab Berci és a tünkány vagy kicsoda (2016) (epizód) (E02)
Animációs
06:00
Töf-töf elefánt - A síró-rívó krokodil (1992) (epizód) (S02E06)
Animációs / Családi
06:05
Bogyó és Babóca (2009) (sorozat)
Animációs
06:15
Zou - Zou és a dobozok (2017) (epizód) (S03E13)
Animációs / Rövid
06:25
Zou - Zou és a tolvaj szarka (2017) (epizód) (S03E14)
Animációs / Rövid
06:35
Derítsük!hívás (2024) (műsor)
Oktató
06:40
Mancs Őrjárat - Öreg Sugi megmentése / Egy póni megmentése (2016) (epizód) (S03E13)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:05
Mancs Őrjárat - A roboszaurusz megmentése / A filmfesztivál megmentése (2016) (epizód) (S03E14)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:30
Zoom, a fehér delfin - Az elsüllyedt város, 1. rész (2021) (epizód) (S02E39)
Animációs
07:40
Zoom, a fehér delfin - Az elsüllyedt város, 2. rész (2021) (epizód) (S02E40)
Animációs
07:55
Gus, az icipici lovag (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
08:05
Gus, az icipici lovag (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
08:20
Kalózka és Kapitány kalandjai - Földrengés a Zsibongó-szigeten (2022) (epizód) (S02E23)
Animációs / Családi
08:30
Kalózka és Kapitány kalandjai - A Martalóc receptje (2022) (epizód) (S02E25)
Animációs / Családi
08:45
A dzsungel könyve - Gyerekjáték (2014) (epizód) (S02E31)
Animációs / Kaland / Családi
08:55
A dzsungel könyve - Vak vezet (2014) (epizód) (S02E32)
Animációs / Kaland / Családi
09:10
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
09:15
Patrick, a postás (1981) (sorozat)
Animációs / Családi
09:30
Raju, a riksa (2011) (sorozat)
Animációs
09:35
Raju, a riksa (2011) (sorozat)
Animációs
09:45
Raju, a riksa (2011) (sorozat)
Animációs
09:55
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:05
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:15
Limb-lomb, a kincses sziget (2013) (sorozat)
Animációs / Családi
10:40
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
10:50
A Szuper-brigád (2019) (sorozat)
Animációs
11:05
Kelj fel, Marci! (2003) (sorozat)
Animációs / Családi
11:15
Nene - Nene zenélni tanul (2017) (epizód) (E03)
Animációs / Családi
11:20
Rókus és Rézi (2019) (sorozat)
Animációs / Családi
11:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Repülő rém (2021) (epizód) (S05E07)
Animációs / Vígjáték / Musical
11:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Elátkozott előadás (2021) (epizód) (S05E09)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Robot románc (2021) (epizód) (S05E10)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Visszás visszafordító (2021) (epizód) (S05E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
Tom Sawyer - Ali Kroki (2020) (epizód) (E05)
Animációs / Családi / Kaland
12:45
Tom Sawyer - Kapitány, kapitány (2020) (epizód) (E10)
Animációs / Családi / Kaland
13:10
Kérem a következőt! - Miért nyúl a nyúl (1975) (epizód) (S01E02)
Animációs / Családi
13:20
Kérem a következőt! - Egy király ne ugráljon! (1975) (epizód) (S01E03)
Animációs / Családi
13:35
Mézga Aladár különös kalandjai - Varia (1973) (epizód) (E07)
Animációs / Sci-Fi / Családi
14:00
Mézga Aladár különös kalandjai - Musicanta (1973) (epizód) (E05)
Animációs / Sci-Fi / Családi
14:30
A három toll - Készült a Grimm fivérek meséje nyomán (2014) (Tévéfilm)
Családi / Fantasy / Mese
15:30
Bobby és Bill - A gazda hangja (2016) (epizód) (S02E14)
Animációs / Családi
15:40
Bobby és Bill - Csillagok között (2016) (epizód) (S02E15)
Animációs / Családi
15:55
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
16:00
Derítsük!hívás (2024) (műsor)
Oktató
16:05
Tip, a kisegér (2014) (sorozat)
Animációs / Családi
16:10
Tip, a kisegér (2014) (sorozat)
Animációs / Családi
16:20
A dzsungel könyve - A borostyán legendája (2014) (epizód) (S02E33)
Animációs / Kaland / Családi
16:30
A dzsungel könyve - Repülj velem! (2013) (epizód) (S02E08)
Animációs / Kaland / Családi
16:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Zűrzavaros alvászavar (2021) (epizód) (S05E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
16:55
ALVINNN!!! és a mókusok - Szelíd motorosok (2021) (epizód) (S05E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Ketten egy cipellőben (2021) (epizód) (S05E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:20
ALVINNN!!! és a mókusok - Ócska bújócska (2022) (epizód) (S05E15)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
Kalózka és Kapitány kalandjai - A rejtélyes csónak (2022) (epizód) (S02E26)
Animációs / Családi
17:45
Kalózka és Kapitány kalandjai - Legfőbb kardja (2022) (epizód) (S02E29)
Animációs / Családi
18:00
Timber, a kincskereső csodakutya (2016)
Családi
19:25
Állatkölykök (2019) (sorozat)
Rövid / Animációs
19:30
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
19:40
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
19:43
Rozmaring kunyhó (2021) (sorozat)
Báb
20:00
Akusztik (műsor)
Zenés
21:00
Ritmusgyakorlatok (2024)
Rövid
21:35
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
22:35
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:30
Házibuli (2024) (műsor)
Zenés
01:35
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:30
Ritmusgyakorlatok (2024)
Rövid
03:00
Akusztik (műsor)
Zenés
03:50
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
04:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:55
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:00
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
05:55
Himnusz
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:50
Családi kör - Válogatás
07:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
07:55
Neked szól! (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:00
Világ-Vallás (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:15
De őszintén! (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:20
Lét-Ige - protestáns magazin (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Találkozás (2022) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Jó embert keresünk! (2022) (műsor)
Publicisztikai
09:10
09:30
Krisztus a jövőnk - Egy éve járt nálunk Ferenc pápa
11:57
Agapé mini
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:50
My Saga (2018)
Dokument
13:40
Három sárkány (1936)
Vígjáték
14:55
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
14:56
A névtelen vár - A csapda (1981) (epizód) (E03)
Dráma / Történelmi / Romantikus
16:00
Hatoslottó sorsolás
16:10
Delta (2023) (műsor)
Publicisztikai
16:40
A Szent kelet vesztett varázsa (2023) (sorozat)
Dokument
17:05
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
17:08
Önök kérték (műsor)
Zenés
17:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (2019) (műsor)
Reality-TV
17:55
Párizsi beszállók
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Hogy volt!? (2010) (műsor)
19:45
Magyarország, szeretlek! (2011) (műsor)
Vetélkedő
21:00
Ferenc, a nép pápája (2015)
Életrajz
22:25
Ferenc, a nép pápája (2015)
Életrajz
23:50
Kenó
23:55
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
00:00
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
00:55
Downton Abbey - Episode 6 (2013) (epizód) (S04E06)
Dráma / Romantikus
01:50
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
02:15
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
02:40
Hogy volt!? (2010) (műsor)
03:35
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
04:10
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Élő egyház (2006) (műsor)
06:15
Esély (műsor)
Publicisztikai
06:35
Világ (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:55
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:57
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:25
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
08:25
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
08:55
Ízőrzők (2007) (műsor)
Publicisztikai
09:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (2019) (műsor)
Reality-TV
10:00
Fabien koreai konyhája
10:10
Főmenü (2020) (műsor)
Reality-TV
11:05
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
11:30
Robog az úthenger (1976) (sorozat)
Vígjáték
12:25
Nicolas Schöffer rendkívüli világa (2015)
Dokument
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Magyarország ma
13:45
Párizsi beszállók
14:00
M4 SPORT+
22:05
Fábry (2012) (műsor)
Talk-show / Vígjáték
23:30
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:30
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
02:30
Szigorú idők (1988) (Tévéfilm)
Történelmi
04:05
Ybl 200 (2014) (sorozat)
Dokument
04:10
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
04:40
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
05:05
Mindenki Akadémiája (2016) (műsor)
Publicisztikai
05:30
Mindenki Akadémiája (2016) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Másfélmillió lépés Magyarországon – 32 év múlva (2012) (sorozat)
Dokument
07:25
Arcélek - Csáky Zoltán műsora
07:50
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:00
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Evangélium
09:30
Folkudvar (2022) (műsor)
Zenés / Publicisztikai
10:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:40
Egy Perc Híradó
10:50
Pannónia Anno - Fejezetek egy filmstúdió történetéből
11:45
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
12:45
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
13:40
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
14:15
Kunszt (2022) (műsor)
Publicisztikai
14:45
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
15:15
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
15:50
Andre Rieu - Üdvözlet a világomban (2013) (műsor)
Zenés / Reality-TV
16:40
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
17:10
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
17:35
Egy Perc Híradó
17:45
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
18:10
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
80 nap alatt a Föld körül - Episode 4 (2021) (epizód) (S01E04)
Kaland / Vígjáték
19:45
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
20:00
Kommentár Klub (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Olasz estély Sonya Yonchevával
22:55
Tejben, vajban, szerelemben (2016)
Dráma
00:55
Ezerarcú Balaton (2006)
Dokument
01:05
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:20
Kommentár Klub (2021) (műsor)
Publicisztikai
02:15
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
02:40
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
03:10
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
03:35
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
04:25
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:00
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:15
A semmi közepén - Végre vakáció! (2011) (epizód) (S02E24)
Vígjáték
05:35
Fókusz Plusz (műsor)
Publicisztikai
06:25
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
06:30
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
06:35
Bat Pat (2015) (sorozat)
Animációs
06:45
Bat Pat (2015) (sorozat)
Animációs
07:00
Bat Pat (2015) (sorozat)
Animációs
07:10
Bat Pat (2015) (sorozat)
Animációs
07:25
Kalandos szafari (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
07:50
Kalandos szafari (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:15
Tom és Jerry legújabb kalandjai - Az oroszlánok földjén / Kenguru-kalamajka / Majomparádé (2008) (epizód) (S02E12)
Animációs / Vígjáték / Családi
08:35
Tom és Jerry legújabb kalandjai - Egér-macska játék / Bébicsőszök / Horgászkaland (2008) (epizód) (S02E13)
Animációs / Vígjáték / Családi
09:05
HighLife (2016) (műsor)
Publicisztikai
09:45
A Muzsika TV bemutatja! (2014) (műsor)
Zenés
10:20
A semmi közepén - Kötelező nyaralás 2. rész (2011) (epizód) (S03E02)
Vígjáték
10:50
A semmi közepén - Itt a suli! (2011) (epizód) (S03E03)
Vígjáték
11:15
Célirány (2023) (műsor)
Publicisztikai
12:00
XXI. század - a legendák velünk élnek (2004) (műsor)
Publicisztikai
12:35
A renitens - Episode 8 (2024) (epizód) (E08)
Krimi / Vígjáték
13:55
Colombo - Vihar egy pohár borban (1973) (epizód) (S03E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
16:00
Rendőrakadémia 3. – Újra kiképzésen (1986)
Vígjáték / Krimi
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Házon kívül (2005) (műsor)
Publicisztikai
19:25
Cápák között (2019) (műsor)
21:00
Micsoda nő! (1990)
Vígjáték / Romantikus
23:35
Made in Italy (2020)
Vígjáték / Romantikus
01:40
Állj, vagy jövök! (1999)
Vígjáték / Akció / Krimi
03:10
Cápák között (2019) (műsor)
04:10
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
05:00
TELESHOP
06:10
Hupikék törpikék (1981) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:40
Magyar népmesék - Holló Jankó (1985) (epizód) (S03E01)
Animációs / Mese
06:50
Magyar népmesék - A tű, a kutya, a rák, a tojás és a kakas vándorútja (1985) (epizód) (S03E02)
Animációs / Mese
06:55
Marvel: Póki és csodálatos barátai - Kempingpánik / A nagy, zöld bünténysorozat (2021) (epizód) (S01E07)
Animációs / Akció / Kaland
07:20
101 kiskutya - A Szörnyella-csemege / Spot baromfi-tündére (1998) (epizód) (S02E49)
Animációs / Vígjáték / Családi
07:45
101 kiskutya - A jólelkű Szörnyella / Buli, vagy nem buli? (1998) (epizód) (S02E50)
Animációs / Vígjáték / Családi
08:10
Kacsamesék - Kacsák a pácban (1988) (epizód) (S02E04)
Animációs / Kaland / Vígjáték
08:35
A gumimacik - Barbárok között (1991) (epizód) (S06E19)
Animációs / Fantasy / Családi
09:00
Balu kapitány kalandjai - Az idő nem vár a medvére (1990) (epizód) (E03)
Animációs / Akció / Kaland
09:30
Babamánia (2023) (műsor)
Publicisztikai
10:10
Tűsarok (2015) (műsor)
Publicisztikai
10:45
Több mint TestŐr (2014) (műsor)
Publicisztikai
11:25
Életmódi (2020) (műsor)
Publicisztikai
12:00
SuperCar (2013) (műsor)
Publicisztikai
12:40
Fald Fel! (2020) (műsor)
Reality-TV
13:15
Sikeres leszek - Az álláskeresők műsora (2023) (műsor)
Publicisztikai
13:55
Államfőnök (2003)
Vígjáték
15:55
Doktor Szöszi (2001)
Vígjáték / Romantikus
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
20:00
Next Top Model Hungary (2024) (műsor)
Reality-TV
22:15
Fák jú Tanár úr! 2 (2015)
Vígjáték
00:50
Macska-jaj (1998)
Vígjáték / Romantikus / Zenés
03:10
Feddhetetlen (2016)
Thriller
05:25
Ösztönző szerelem (2022) (Tévéfilm)
Romantikus
07:15
Édes románc (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
09:10
Több mint hercegnő (2022) (Tévéfilm)
Romantikus
11:10
Manhattan-i tündérmese (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
13:00
Das Traumschiff - Chile (2002) (epizód) (E42)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
15:00
Rosamunde Pilcher - Rosamunde Pilcher: Édes mostoha (2001) (epizód) (E40)
Dráma / Romantikus
17:00
Katie Fforde – Álom és szerelem - Egy különleges nő (2016) (epizód) (E23)
Dráma / Romantikus
19:00
Tavaszi hazatérés (2018) (Tévéfilm)
Dráma
21:00
Egyenes út a szerelemig (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
22:55
Mindent a gyermekemért! (2023) (Tévéfilm)
Thriller
00:50
Kék Hold Bál (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
02:30
A szerelem aromája (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
03:50
Szerelemmel tervezve (2021) (Tévéfilm)
Romantikus