TV Schedule (horizontal)
előző
következő
szombat 18.05.
vasárnap 19.05.
hétfő 20.05.
kedd 21.05.
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
Tévéműsorom – csütörtök 30.05.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
05:50
A négy testőr - Ez még nem a vég (2018)
Vígjáték
07:55
Renegátok (2017)
Akció / Thriller
09:55
A szállítmány (2009)
Akció / Thriller / Krimi
11:40
Noé (2014)
Kaland / Dráma / Akció
14:40
Poseidon (2006)
Katasztrófa / Dráma / Kaland
16:40
The Commuter - Nincs kiszállás (2018)
Misztikus / Akció / Krimi
18:40
Suicide Squad - Öngyilkos osztag (2016)
Fantasy / Sci-Fi / Kaland
21:00
Joker (2015)
Akció / Krimi / Dráma
22:55
Vírus (1995)
Akció / Dráma / Thriller
01:30
A szerencse háza (2017)
Vígjáték
04:55
Taxi 5 (2018)
Akció / Vígjáték
07:00
Én és én meg az Irén (2000)
Vígjáték
09:25
Az utazó (2010)
Misztikus / Thriller / Akció
11:30
Las Bandidas (2006)
Akció / Vígjáték / Krimi
13:25
Nagyfiúk (2010)
Vígjáték
15:30
Tökös csávó 3. (2015)
Akció / Vígjáték
17:20
Taxi 3 (2003)
Akció / Vígjáték
19:00
Revolver (2005)
Krimi / Dráma / Thriller
21:10
Csillagkapu - Catherine (2018)
Kaland / Történelmi / Sci-Fi
23:25
Tökéletes katona (1992)
Sci-Fi / Akció / Dráma
01:40
Pitch Black – 22 évente sötétség (2000)
Sci-Fi / Akció / Thriller
03:50
Krokodil Dundee öröksége (2020)
Vígjáték
05:00
Anasztázia (1997)
Animációs / Családi / Musical
06:30
A lélek nyara (2021)
Dokument
09:00
Így neveld a sárkányodat: Hazatérés (2019) (Tévéfilm)
Rövid / Animációs
09:30
Birkanyírás 3. (2016)
Vígjáték / Dráma
11:50
Sissi - Sorsdöntő évek (1957)
Romantikus / Dráma / Történelmi
14:15
Szükségállapot (1998)
Akció / Thriller / Dráma
16:40
Total Recall - Az emlékmás (1990)
Akció / Sci-Fi / Thriller
19:00
Gemini Man (2019)
Akció / Dráma / Sci-Fi
21:20
Carrie (2013)
Dráma / Horror
23:25
Körök (2017)
Dráma / Horror / Misztikus
01:30
Préda (2019)
Horror / Thriller / Akció
03:00
48 óra (1982)
Akció / Vígjáték / Krimi
04:20
Menekülés New Orleansból (2023)
Akció
06:00
Hölgy aranyban (2015)
Életrajz / Dráma / Történelmi
08:10
Sárkányszív 3. - A varázsló átka (2015)
Kaland / Fantasy
10:05
Viharzóna (2000)
Kaland / Dráma / Akció
12:35
Bérgyilkos a szomszédom (2000)
Vígjáték / Krimi
14:35
Fordítsd oda a másik orcád is! (1974)
Akció / Kaland / Vígjáték
16:30
Karate kölyök (1984)
Családi / Dráma / Sport
19:05
A testvériség (2006)
Akció / Fantasy / Horror
21:00
22 Jump Street - A túlkoros osztag (2014)
Akció / Vígjáték / Krimi
23:10
Street Fighter - Harc a végsőkig (1994)
Akció
01:10
X-akták - Hinni akarok (2008)
Thriller / Misztikus / Dráma
02:55
A lény (1995)
Akció / Horror / Thriller
04:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
10:40
Sherlock és Watson - Piszkos kis titok (2013) (epizód) (S01E11)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:40
Sherlock és Watson - M. (2013) (epizód) (S01E12)
Krimi / Dráma / Misztikus
12:40
Greta
14:45
A tökéletlen trükk (2008)
Vígjáték / Dráma
16:50
Családban marad
19:00
Sherlock és Watson - A vörös csapat (2013) (epizód) (S01E13)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - A következő (2013) (epizód) (S01E14)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Badman - A nagyon sötét lovag
22:50
Élősködők (2019)
Dráma / Vígjáték / Thriller
01:30
A beavatott-sorozat: A lázadó (2015)
Sci-Fi / Kaland / Thriller
03:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
04:15
A holnap legendái - The Fixed Point (2022) (epizód) (S07E10)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:10
Férjek gyöngye - A Gorilla hadművelet (2005) (epizód) (S07E13)
Vígjáték
10:40
Már megint Malcolm - Mini-Bike (2001) (epizód) (S02E22)
Vígjáték
11:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:00
Jóapátok - Adam's Turtle-y Awesome Valentine's Day (2018) (epizód) (S02E10)
Vígjáték
14:30
Apa csak egy van - Mysterious Ways (2020) (epizód) (S08E06)
Vígjáték
15:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
16:00
Férjek gyöngye - Hi, School (2005) (epizód) (S07E14)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm - Carnival (2001) (epizód) (S02E23)
Vígjáték
17:00
Jóapátok - Guess Who's Coming to Breakfast, Lunch and Dinner (2018) (epizód) (S02E11)
Vígjáték
17:30
Jóapátok - Everybody's a Winner (2018) (epizód) (S02E12)
Vígjáték
17:55
Apa csak egy van - Bedtime Story (2020) (epizód) (S08E07)
Vígjáték
18:25
Apa csak egy van - Romancing the Stone (2020) (epizód) (S08E08)
Vígjáték
19:00
Férjek gyöngye - Carrie, a vénség (2005) (epizód) (S07E15)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm - Evacuation (2001) (epizód) (S02E24)
Vígjáték
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:35
Az újonc - The Reckoning (2022) (epizód) (S05E06)
Krimi / Dráma
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:25
Férjek gyöngye - Nyakfodor (2006) (epizód) (S09E05)
Vígjáték
07:55
Férjek gyöngye - Készülj fel (2007) (epizód) (S09E06)
Vígjáték
08:25
Egy kapcsolat szabályai - Üsd a gnómot (2010) (epizód) (S04E08)
Vígjáték / Romantikus
08:55
Egy kapcsolat szabályai - Hajrá Rangers (2010) (epizód) (S04E09)
Vígjáték / Romantikus
09:25
Egy kapcsolat szabályai - A béranya (2010) (epizód) (S04E10)
Vígjáték / Romantikus
09:55
Egy kapcsolat szabályai - Az osztálytalálkozó (2010) (epizód) (S04E11)
Vígjáték / Romantikus
10:25
Férjek gyöngye - Gagyi otthon (2007) (epizód) (S09E07)
Vígjáték
10:55
Férjek gyöngye - Támadó madár (2007) (epizód) (S09E08)
Vígjáték
11:25
Férjek gyöngye - A nyugis csapat (2007) (epizód) (S09E09)
Vígjáték
11:55
Férjek gyöngye - Manhattan terv (2007) (epizód) (S09E10)
Vígjáték
12:20
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a nagyon-nagyon öreg ember (2003) (epizód) (S02E05)
Vígjáték / Krimi / Dráma
13:20
A Grace klinika - Esélylatolgatás (2012) (epizód) (S08E22)
Dráma / Romantikus
14:10
Dinasztiák - Ben (2022) (epizód) (S05E15)
Dráma
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk színházba megy (2003) (epizód) (S02E06)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az alvó gyanúsított (2003) (epizód) (S02E07)
Vígjáték / Krimi / Dráma
17:05
A Grace klinika - Esélylatolgatás (2012) (epizód) (S08E22)
Dráma / Romantikus
18:00
A Grace klinika - Elvándorlás (2012) (epizód) (S08E23)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Crossfire (2022) (epizód) (S05E07)
Krimi / Dráma
20:00
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
21:00
Bolondok aranya (2008)
Kaland / Thriller / Vígjáték
23:25
Focus: A látszat csal (2015)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:30
A Grace klinika - Esélylatolgatás (2012) (epizód) (S08E22)
Dráma / Romantikus
02:20
A Grace klinika - Elvándorlás (2012) (epizód) (S08E23)
Dráma / Romantikus
03:05
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
03:50
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk színházba megy (2003) (epizód) (S02E06)
Vígjáték / Krimi / Dráma
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:35
Csillagkapu: Atlantisz - Felelőtlenség (2006) (epizód) (S03E13)
Akció / Kaland / Dráma
07:35
Csillagkapu: Atlantisz - Rodney, a szuperhős (2006) (epizód) (S03E14)
Akció / Kaland / Dráma
08:35
Az elveszett világ - A jóslat (2000) (epizód) (S01E21)
Akció / Kaland / Sci-Fi
09:35
Az elveszett világ - Barbárok eljövetele (2000) (epizód) (S01E22)
Akció / Kaland / Sci-Fi
10:35
MacGyver - Windmill + Acetone + Celluloid + Firing Pin (2020) (epizód) (S04E04)
Akció / Kaland / Dráma
11:25
MacGyver - Soccer + Desi + Merchant + Titan (2020) (epizód) (S04E05)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
Doktor House - Húsz Vicodin (2011) (epizód) (S08E01)
Dráma / Misztikus
13:20
NCIS: Los Angeles - A tenger büszkesége (2022) (epizód) (S14E06)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:15
NCIS: Los Angeles - Természetes kiválasztódás (2022) (epizód) (S14E07)
Krimi / Misztikus / Thriller
15:05
Csillagkapu - Tolvajok között (2006) (epizód) (S10E09)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - A küldetés, 1. rész (2006) (epizód) (S10E10)
Akció / Kaland / Dráma
17:00
Csillagkapu: Atlantisz - A játék (2006) (epizód) (S03E15)
Akció / Kaland / Dráma
18:00
Az elveszett világ - Mindent vagy semmit (2000) (epizód) (S02E01)
Akció / Kaland / Sci-Fi
19:00
Az elveszett világ - Amazonok (2000) (epizód) (S02E02)
Akció / Kaland / Sci-Fi
20:00
Doktor House - Átültetés (2011) (epizód) (S08E02)
Dráma / Misztikus
21:00
Doktor House - Romlás (2009) (epizód) (S06E01)
Dráma / Misztikus
21:55
Doktor House - Böhöm baki (2009) (epizód) (S06E02)
Dráma / Misztikus
22:55
St. Mary kórház - Achilles Heel (2020) (epizód) (S01E08)
Dráma
23:55
NCIS: Hawaii - Desperate Measures (2022) (epizód) (S02E09)
Dráma / Krimi / Misztikus
00:50
SEAL Team - Trust, but Verify: Part 1 (2021) (epizód) (S05E01)
Akció / Dráma / Háborús
01:45
MacGyver - Windmill + Acetone + Celluloid + Firing Pin (2020) (epizód) (S04E04)
Akció / Kaland / Dráma
02:25
MacGyver - Soccer + Desi + Merchant + Titan (2020) (epizód) (S04E05)
Akció / Kaland / Dráma
03:05
A törvény embere - Halál nap (2015) (epizód) (S06E06)
Akció / Krimi / Dráma
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás, a léggömb (1983) (epizód) (S01E10)
Animációs
05:05
Pom Pom meséi - Mindent ragasztó Rezső (1984) (epizód) (S02E09)
Animációs / Családi
05:10
Töf-töf elefánt - Az irigy keselyű (1992) (epizód) (S02E07)
Animációs / Családi
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
A legkisebb ugrifüles - Ki kopog? (1978) (epizód) (S02E04)
Családi / Báb
05:35
Kukori és Kotkoda - Tojásfesztivál (1971) (epizód) (S01E02)
Animációs
05:45
Mirr-murr kandúr kalandjai - Csoportkép (1974) (epizód) (S03E13)
Báb
05:55
Gyerekversek
06:00
Frakk, a macskák réme - Diadal (1972) (epizód) (S01E01)
Animációs
06:05
Bogyó és Babóca (2009) (sorozat)
Animációs
06:10
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:30
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
06:55
Mancs Őrjárat - Partőrség: Egy elsüllyedt bárka megmentése / Partőrség: Egy ficánkoló bálna megmentése (2018) (epizód) (S05E03)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
07:35
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
07:45
Zoom, a fehér delfin - Vízalatti szellem (2015) (epizód) (S01E49)
Animációs
07:55
Zoom, a fehér delfin - Buli van (2015) (epizód) (S01E50)
Animációs
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Merlin könyve – második rész (2018) (epizód) (S02E52)
Animációs / Kaland / Családi
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A fenyegetés - első rész (2021) (epizód) (S03E01)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:45
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
09:00
A dzsungel könyve - Bagira, a költő (2019) (epizód) (S03E41)
Animációs / Kaland / Családi
09:10
A dzsungel könyve - Maugli varázsbotja (2019) (epizód) (S03E42)
Animációs / Kaland / Családi
09:25
Büdi és Markosz (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
09:50
Anna és barátai - Az új farmer (2022) (epizód) (E71)
Animációs
09:55
Anna és barátai - Egyszerre több helyen (2022) (epizód) (E72)
Animációs
10:05
Anna és barátai - A kék pillangó (2022) (epizód) (E73)
Animációs
10:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:25
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:35
Edmond és Lucy - A hiányos lexikon (2022) (epizód) (E48)
Animációs
10:45
Edmond és Lucy - A pizsamaparti (2022) (epizód) (E51)
Animációs
11:00
Töf-töf elefánt - Az irigy keselyű (1992) (epizód) (S02E07)
Animációs / Családi
11:10
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása - Dél-vidéki kalandok (2017) (epizód) (E03)
Animációs / Családi
11:30
Nene - A kísértet-hűtő (2017) (epizód) (E34)
Animációs / Családi
11:40
Geronimo Stilton - A mentő akció (2011) (epizód) (S02E01)
Animációs / Kaland / Családi
12:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Kölcsönkenyér visszajár (2018) (epizód) (S03E34)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Dave újra bootolva (2018) (epizód) (S03E25)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Baci-pánik (2018) (epizód) (S03E26)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Cserfes maci bosszút áll (2018) (epizód) (S03E31)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Mini Madagaszkár - Vár a nagyvilág - Ant'ney a tehetség (2022) (epizód) (S08E02)
Animációs / Kaland / Családi
13:50
Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai - Mel és a jövő (2015) (epizód) (S02E12)
Kaland / Családi / Fantasy
14:20
Matematikai rejtélyek
14:30
Ötletparádé
14:40
Ötletparádé
14:55
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:10
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:20
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:35
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:40
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
15:50
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:00
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:10
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:25
Geronimo Stilton - Az egyiptomi kaland (2011) (epizód) (S02E02)
Animációs / Kaland / Családi
16:50
A dzsungel könyve - Fúla repülése (2019) (epizód) (S03E43)
Animációs / Kaland / Családi
17:00
A dzsungel könyve - Szerelem első látásra (2019) (epizód) (S03E44)
Animációs / Kaland / Családi
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Csiga-ünnep (2018) (epizód) (S03E32)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - A pizzafutár (2018) (epizód) (S03E39)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Amikor Dave még menő volt... (2018) (epizód) (S03E40)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - A túsztárgyalás (2018) (epizód) (S03E41)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:10
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:25
Mini Madagaszkár - Vár a nagyvilág - A parton (2022) (epizód) (S08E03)
Animációs / Kaland / Családi
18:50
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:00
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A fenyegetés - második rész (2021) (epizód) (S03E02)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A megigézett Derke (2021) (epizód) (S03E03)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
19:53
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland - A számvetés (2010) (epizód) (S03E12)
Dráma / Családi
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:15
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:40
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:30
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:55
Akusztik (műsor)
Zenés
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
05:55
Himnusz
05:58
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
06:48
Hrvatska kronika (műsor)
Publicisztikai
07:15
Ecranul nostru (1982) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
08:05
Önök kérték (műsor)
Zenés
08:40
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:35
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:05
Egy Perc Híradó
10:06
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
10:07
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
11:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:55
Álmok álmodói (2022) (műsor)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:50
Párizsi beszállók
13:00
Lara választása (2011) (sorozat)
Dráma / Romantikus
13:40
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:40
A világ egy terített asztal - Szász-Anhalt (2017) (epizód) (S17E04)
Dokument
15:05
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
15:30
Egy Perc Híradó
15:32
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:33
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:20
Ízőrzők (2007) (műsor)
Publicisztikai
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:35
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:40
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
20:45
Skandináv Lottó
21:00
Az élet dicsérete - Akiért a harang szól (2022) (epizód) (S03E06)
Dráma
21:45
Kenó
21:50
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:00
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:00
Szavak nélkül (2018)
Dráma
00:35
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
01:05
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:50
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:40
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:10
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:35
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
06:10
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
06:15
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:39
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
08:35
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:00
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:30
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:55
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:33
Rome Reports - Vatikáni híradó (műsor)
Publicisztikai
10:55
Neked szól! (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:57
Találkozás (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:15
De őszintén! (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:25
Három szabólegények (1982)
Mese
12:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Hrvatska kronika (műsor)
Publicisztikai
13:55
Ecranul nostru (1982) (műsor)
Publicisztikai
14:30
Magyar gazda (műsor)
Publicisztikai
14:55
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
15:20
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
15:55
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:55
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
17:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
17:55
Magyar nők (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Szenes Iván írta (2014) (műsor)
Dokument / Zenés
20:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Párizsi beszállók
21:40
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:35
Egy erkölcsös éjszaka (1977)
Vígjáték / Dráma
00:15
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:37
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
00:50
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Szenes Iván írta (2014) (műsor)
Dokument / Zenés
02:15
Három szabólegények (1982)
Mese
03:40
Álmok álmodói (2022) (műsor)
03:50
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
04:10
Századfordító magyarok (1999) (sorozat)
Dokument
05:05
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
06:25
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
07:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Magyarok Varsóban (2020)
Dokument
09:55
Hetty Feather - A család (2018) (epizód) (S04E03)
Dráma / Családi
10:25
A dallamok, akik vagyunk (2024) (sorozat)
Dokument
10:55
Éden: Az érintetlen bolygó - A Galápagos elvarázsolt szigetei (2021) (epizód) (E04)
Dokument
11:55
Állati zsenik
12:40
M5 Lexikon - Örökségünk
12:55
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
13:20
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
13:50
Csodás Itália - Utazás Olaszországban, a kincsek földjén (2018) (sorozat)
Dokument / Történelmi
14:50
Bolondos vakáció (1967)
Vígjáték / Romantikus
16:15
Szép hazánk, Magyarország!
16:20
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Hetty Feather - A börtön (2018) (epizód) (S04E04)
Dráma / Családi
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Egy csésze, ezer történet (2021) (sorozat)
Dokument
20:00
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Sherlock - A végső probléma (2017) (epizód) (S04E03)
Krimi / Misztikus / Dráma
22:30
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
22:40
Ricciardi nyomoz - Fájdalomérzet (2021) (epizód) (S01E01)
Dráma / Krimi
00:30
Nem szabadott sírnunk (2021)
Dokument
01:15
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:30
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
02:10
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
03:05
Bolondos vakáció (1967)
Vígjáték / Romantikus
05:00
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:05
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:05
Teleshop
10:35
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:15
Drága örökösök - A visszatérés - Jolika (2024) (epizód) (S02E06)
12:10
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:15
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:20
SWAT - Különleges egység - Bevándorlók (2018) (epizód) (S01E13)
Akció / Kaland / Krimi
15:20
A mentalista - Kék mennyország (2013) (epizód) (S06E09)
Dráma / Krimi / Misztikus
16:30
Keresztanyu - Ludmilla Lugasa (2022) (epizód) (S03E03)
Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:00
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Drága örökösök - A visszatérés - A főnök én vagyok (2024) (epizód) (S02E07)
22:45
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:15
Praxis - Az egészség és az igazság nyomában Erős Antóniával (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:50
Főszerepben (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:15
A mentalista - Barnuló kárpit (2015) (epizód) (S07E12)
Dráma / Krimi / Misztikus
02:25
CSI: New York-i helyszínelők - Pörgős buli (2011) (epizód) (S07E13)
Krimi / Dráma / Misztikus
03:35
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:10
Tűsarok (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - Dögvész (1996) (epizód) (S05E05)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - Jóvátétel (1996) (epizód) (S05E06)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
Leona bosszúja (2023) (sorozat)
Dráma
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
21:55
Ütős Ötös (2023) (műsor)
Vetélkedő / Családi
23:25
Doktor Balaton - Episode 17 (2021) (epizód) (S01E17)
Vígjáték / Dráma
00:20
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:55
Walker, a texasi kopó - Dögvész (1996) (epizód) (S05E05)
Akció / Kaland / Krimi
02:00
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
03:00
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
05:10
Nehir – A szerelem arcai (2020) (sorozat)
Dráma
07:05
Szerelem kiadó (2015) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
08:10
A házasság buktatói (2021) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
Alicia új élete (2021) (sorozat)
Dráma
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
02:50
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:40
Katie Fforde – Álom és szerelem - Testvéri szeretet (2017) (epizód) (E31)
Dráma / Romantikus