TV Schedule
előző
következő
péntek 10.05.
szombat 11.05.
vasárnap 12.05.
hétfő 13.05.
kedd 14.05.
szerda 15.05.
csütörtök 16.05.
péntek 17.05.
szombat 18.05.
vasárnap 19.05.
hétfő 20.05.
kedd 21.05.
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
kedd 18.06.
szerda 19.06.
csütörtök 20.06.
péntek 21.06.
Tévéműsorom – csütörtök 20.06.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00
A négy testőr - Ez még nem a vég (2018)
Vígjáték
07:10
Nesze neked, Moszad! (2019)
Akció / Vígjáték
08:55
Sztrogoff Mihály (2004)
Animációs
10:30
Apróláb (2018)
Animációs / Kaland / Családi
12:20
Pókember 3. (2007)
Akció / Kaland / Fantasy
15:20
A csodálatos pókember 2 (2014)
Akció / Kaland / Fantasy
18:15
Valerian és az ezer bolygó városa (2017)
Fantasy / Sci-Fi / Kaland
21:00
Mad Max - A harag útja (2015)
Sci-Fi / Akció / Kaland
23:30
Penge (1998)
Akció / Fantasy / Horror
02:00
300 (2006)
Akció / Fantasy / Háborús
05:00
Anasztázia (1997)
Animációs / Családi / Musical
07:25
Kitúr-lak (1990)
Vígjáték
09:20
Fordítsd oda a másik orcád is! (1974)
Akció / Kaland / Vígjáték
11:20
Csupasz pisztoly 2 ½ (1991)
Vígjáték / Krimi / Akció
13:00
A frontvonal mögött (1997)
Akció / Thriller
14:50
Láncreakció (1996)
Akció / Thriller / Dráma
17:00
Volt egyszer egy Venice (2017)
Vígjáték / Akció
19:00
A szállító: Örökség (2015)
Akció / Krimi / Thriller
21:00
A biztonsági őr (2017)
Akció / Thriller
22:55
Az Útvesztő: Tűzpróba (2015)
Akció / Sci-Fi / Thriller
01:40
Bosszúvágy 4: Véres leszámolás (1987)
Akció / Thriller / Dráma
05:00
Jenki Zulu (1993)
Vígjáték / Dráma
06:45
Válás francia módra (2003)
Dráma / Romantikus / Vígjáték
08:20
Csodapark (2019)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:00
Akkor jöttél te (2020)
Vígjáték / Romantikus
12:00
Majd elválik (1998)
Dráma / Romantikus
14:30
10 nap anyu nélkül (2020)
Vígjáték
16:30
Az ördög jobb és bal keze 2. (1972)
Vígjáték / Western
19:00
Elrabolva 2. (2012)
Akció / Thriller
21:00
B13 - Az Ultimátum (2009)
Sci-Fi / Akció
23:00
Knight nyomozó 3 - Függetlenség (2023)
Akció / Thriller
00:55
Életfogytig (1999)
Vígjáték / Dráma
02:50
Megváltó lövés (2022)
Thriller
04:10
A bűn hálójában (2011)
Akció / Thriller
05:35
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:45
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:05
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:20
Aszfaltégetés
08:15
Hollywoodi őrjárat (2003)
Akció / Vígjáték / Krimi
10:35
Kongó
12:40
A kismenő
14:35
A Nap könnyei (2003)
Akció / Thriller / Dráma
16:50
xXx2: A következő fokozat
18:50
A szellemlovas
21:00
Leszámolás Kis-Tokióban (1991)
Akció / Dráma / Vígjáték
22:20
A ravasz, az agy és két füstölgő puskacső (1998)
Krimi / Thriller / Vígjáték
00:30
A kaptár
02:20
A barlang (2005)
Horror / Thriller / Akció
03:50
Wind River - Gyilkos nyomon
04:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - Fogas kérdés (2014) (epizód) (S02E19)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:50
Sherlock és Watson - Ürességből nincs hiány (2014) (epizód) (S02E20)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:30
Három randi az örökkévalóságig (2023) (Tévéfilm)
Vígjáték / Romantikus
14:30
Step Up (2006)
Dráma / Romantikus / Zenés
16:45
Step Up 2: Streetdance (2008)
Dráma / Romantikus / Zenés
19:00
Sherlock és Watson - A ferde szájú férfi (2014) (epizód) (S02E21)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Fátylat rá (2014) (epizód) (S02E22)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Teljes titoktartás (2019)
Thriller
23:15
Oldboy
01:45
Oroszlánszív
03:50
Miután (2019)
Dráma / Romantikus
04:15
A holnap legendái VI
05:30
Teleshopping
06:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Férjek gyöngye - Cukorpatak panzió (2005) (epizód) (S08E07)
Vígjáték
10:35
Már megint Malcolm III
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Duma Aktuál
14:05
Jóapátok - The New Old School (2019) (epizód) (S03E05)
Vígjáték
14:35
Apa csak egy van IX
15:05
Duma Aktuál
16:00
Férjek gyöngye - A gyanú árnyékában (2005) (epizód) (S08E08)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm III
17:00
Jóapátok - Semi-Indecent Proposal (2019) (epizód) (S03E06)
Vígjáték
17:30
Jóapátok - Hotel Hanky Panky (2019) (epizód) (S03E07)
Vígjáték
18:00
Apa csak egy van IX
18:30
Apa csak egy van IX
19:00
Férjek gyöngye - Titkos imádó (2005) (epizód) (S08E09)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm III
20:00
Duma Aktuál
21:00
Duma Aktuál
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:40
Már megint Malcolm
05:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:15
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:40
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:10
Már megint Malcolm
07:40
Már megint Malcolm
08:10
Drága örökösök - 1. évad 25. rész
09:10
Drága örökösök - 1. évad 26. rész
10:10
Doktor House
11:10
Monk - Flúgos nyomozó III
12:10
Monk - Flúgos nyomozó III
13:10
A Grace klinika III
14:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az alvó gyanúsított (2003) (epizód) (S02E07)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a playboy (2003) (epizód) (S02E08)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House
17:05
A Grace klinika - 10. évad 6. rész X
18:05
A Grace klinika - 10. évad 7. rész X
19:00
Az újonc VI
20:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a tévésztár (2004) (epizód) (S02E12)
Vígjáték / Krimi / Dráma
21:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az eltűnt nagyi (2004) (epizód) (S02E13)
Vígjáték / Krimi / Dráma
22:00
A Grace klinika - 10. évad 3. rész X
22:55
A Grace klinika - 10. évad 4. rész X
23:55
Az újonc VI
00:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az újságkihordó (2004) (epizód) (S02E10)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:50
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a három pite (2004) (epizód) (S02E11)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:35
A Grace klinika - 10. évad 6. rész X
03:15
A Grace klinika - 10. évad 7. rész X
03:55
200 első randi - Vissza a múltba (2018) (epizód) (S01E09)
Dráma / Vígjáték
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz IV
07:30
Csillagkapu: Atlantisz IV
08:25
Az elveszett világ III
09:25
Az elveszett világ III
10:25
MacGyver - Corkscrew (2016) (epizód) (S01E08)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Chisel (2016) (epizód) (S01E09)
Akció / Kaland / Dráma
12:15
SEAL Team VI
13:20
NCIS: Hawaii
14:15
NCIS: Hawaii
15:05
Csillagkapu
16:05
Csillagkapu
17:05
Csillagkapu: Atlantisz IV
18:00
Az elveszett világ III
19:00
Az elveszett világ III
20:00
Doktor House - Test és lélek (2012) (epizód) (S08E18)
Dráma / Misztikus
21:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Az óriási gyémánt (2000) (epizód) (S01E13)
Fantasy / Misztikus / Kaland
21:55
Az elveszett ereklyék fosztogatói - A Macska istennő (2000) (epizód) (S01E14)
Fantasy / Misztikus / Kaland
22:55
S.W.A.T. VI
23:50
S.W.A.T. VI
00:45
SEAL Team VI
01:45
MacGyver - Corkscrew (2016) (epizód) (S01E08)
Akció / Kaland / Dráma
02:25
MacGyver - Chisel (2016) (epizód) (S01E09)
Akció / Kaland / Dráma
03:05
Leo Mattei IV
05:00
Leó és Fred (1986) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
05:05
Dörmögöék legújabb kalandjai - A vízkutatók (1997) (epizód) (E06)
Báb
05:10
Töf-töf elefánt - Nincs akadály (1994) (epizód) (S04E06)
Animációs / Családi
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Vizipók-csodapók - Csibor bácsi csomagol (1978) (epizód) (S01E13)
Animációs
05:35
Kukori és Kotkoda - Rovargyűjtés (1972) (epizód) (S02E11)
Animációs
05:45
Magyar népmesék - Az aranybornyú (2008) (epizód) (S07E11)
Animációs / Mese
05:55
Gyerekversek
05:58
Frakk, a macskák réme - A kerékpár (1973) (epizód) (S02E11)
Animációs
06:00
Egy kupac kufli - A nagy felfordulás (2016) (epizód) (E08)
Animációs
06:10
Csűrcsavarosdi (2008) (sorozat)
Animációs
06:35
Merülj, Olly merülj! (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
06:55
Mancs Őrjárat - Légi kutyik (2016) (epizód) (S03E05)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:35
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
07:40
Rímerdő (2023) (műsor)
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai - Kalandfilm (2013) (epizód) (S01E21)
Animációs / Kaland / Családi
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Az új vezér (2021) (epizód) (S03E32)
Animációs / Kaland / Családi
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Behunyt szemmel is (2021) (epizód) (S03E33)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
08:45
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:15
Bohókás professzor - Sétáló zene (2009) (epizód) (E14)
Animációs
09:25
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:35
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:50
Bing - A krumpli (2014) (epizód) (S01E59)
Animációs / Családi
09:55
Bing - A csizma (2014) (epizód) (S01E60)
Animációs / Családi
10:00
Bing - A jégkrém (2015) (epizód) (S01E61)
Animációs / Családi
10:10
A bajkeverő majom - Tirannoszaurusz roncs / Majom Bingó (2020) (epizód) (S12E15)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
10:45
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
Töf-töf elefánt - Nincs akadály (1994) (epizód) (S04E06)
Animációs / Családi
11:05
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása - Az örök élet magja (2017) (epizód) (E25)
Animációs / Családi
11:30
Tom és Lili - Csak Berta néni ne! (2019) (epizód) (E36)
Animációs / Családi
11:40
A Muszklétások - Egérlyuk (2021) (epizód) (E07)
Animációs
11:50
A Muszklétások - Talált tárgy (2021) (epizód) (E08)
Animációs
12:05
ALVINNN!!! és a mókusok - A gyerekcsősz robot (2015) (epizód) (S01E09)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Sok szerencsét, Bajusz úr! (2015) (epizód) (S01E19)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Édes vallomás (2015) (epizód) (S01E22)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - A titokzatos hegy (2015) (epizód) (S01E21)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Idefix és a Féktelen falka - Hajsza a nyakörvért (2021) (epizód) (E24)
Animációs
13:35
Idefix és a Féktelen falka - Hamis hangok (2021) (epizód) (E25)
Animációs
13:50
H2O: Egy vízcsepp elég - A medencés buli (2006) (epizód) (S01E02)
Családi / Fantasy / Dráma
14:15
Jamie, a focicsoda (2016) (sorozat)
Családi
14:40
Ötletparádé
14:55
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:10
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:20
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:35
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
15:40
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:45
M2 matricák - Ha nagy leszek… (2020) (műsor)
15:50
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:05
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:15
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:25
A Muszklétások - Patkáron és Josephine (2021) (epizód) (E09)
Animációs
16:40
A Muszklétások - Áll a bál (2021) (epizód) (E10)
Animációs
16:50
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:05
Bohókás professzor - Bozontos dolgok (2009) (epizód) (E15)
Animációs
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Micsoda ékkő! (2015) (epizód) (S01E07)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Menjünk Dave agyára! (2015) (epizód) (S01E26)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Az elnökválasztás (2015) (epizód) (S01E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Szolgálunk és védünk (2015) (epizód) (S01E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:10
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:25
Idefix és a Féktelen falka - Gall Galamb ászok (2021) (epizód) (E17)
Animációs
18:35
Idefix és a Féktelen falka - A katakomba amazonja (2021) (epizód) (E22)
Animációs
18:50
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:00
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Egy saját sárkány (2021) (epizód) (S03E34)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Morgan (2021) (epizód) (S03E35)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland - Hős helyi viszonylatban (2010) (epizód) (S04E09)
Dráma / Családi
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Akusztik (műsor)
Zenés
01:30
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
02:00
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:50
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:55
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
05:55
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
06:48
Slovenski utrinki (műsor)
Publicisztikai
07:10
P'amende (2011) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
08:10
Önök kérték (műsor)
Zenés
08:40
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:35
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:05
Egy Perc Híradó
10:07
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
10:08
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
11:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:55
Álmok álmodói (2022) (műsor)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
13:00
Lara választása (2011) (sorozat)
Dráma / Romantikus
13:45
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:35
A világ egy terített asztal - Campania (2017) (epizód) (S17E08)
Dokument
15:05
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
15:26
Egy Perc Híradó
15:27
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
16:45
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:20
Ízőrzők (2007) (műsor)
Publicisztikai
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:35
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
Fábry (2012) (műsor)
Talk-show / Vígjáték
22:05
Raoul Taburin (2018)
Vígjáték
23:30
Kenó
23:32
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
23:40
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
00:15
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:05
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
01:55
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
02:15
Hogy volt!? (2010) (műsor)
03:10
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:35
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
06:09
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
06:10
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
06:40
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Világ (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:25
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:34
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
08:25
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:55
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:30
Vizes Európa-bajnokság - Úszás
11:35
Pisztácia (1997) (Tévéfilm)
Vígjáték
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Slovenski utrinki (műsor)
Publicisztikai
13:55
P'amende (2011) (műsor)
Publicisztikai
14:25
Magyarország ma
14:55
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
15:30
Vizes Európa-bajnokság - Műugrás
16:25
Vívó magazin
17:00
Vizes Európa-bajnokság - Műugrás
18:25
Vizes Európa-bajnokság - Úszás
21:35
Párizsi beszállók
21:40
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:40
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
23:30
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
00:05
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:50
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
00:55
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
00:58
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
02:20
Pisztácia (1997) (Tévéfilm)
Vígjáték
03:40
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
04:30
Mesterember (2016) (műsor)
Publicisztikai
05:00
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:25
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
07:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Századfordító magyarok (1999) (sorozat)
Dokument
09:55
Hetty Feather
10:20
A két gróf Andrássy Gyula (2018) (sorozat)
Dokument
10:55
Egy csésze, ezer történet (2021) (sorozat)
Dokument
11:55
Táj, ecsettel
12:40
Magyarország kincsei: Várak (2002) (sorozat)
Dokument
12:50
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
13:15
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
13:50
Európa kincsei (2017) (sorozat)
Dokument
14:50
Pénz beszél (1940)
Vígjáték
16:15
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
16:45
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
16:55
Hetty Feather - Újra otthon (2019) (epizód) (S05E10)
Dráma / Családi
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
A vadvirágok titkai - Rétek és mezők virágai (2018) (epizód) (E03)
Dokument
20:00
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
21:40
Macskajáték (1974)
Dráma / Zenés
23:25
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:35
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
00:25
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
01:25
Pénz beszél (1940)
Vígjáték
02:50
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
04:50
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:00
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:10
Teleshop
10:40
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
10:50
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:25
Drága örökösök - A visszatérés - Üdv az élők között! (2024) (epizód) (S02E22)
12:20
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:20
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:25
SWAT - Különleges egység - Alicia (2019) (epizód) (S02E12)
Akció / Kaland / Krimi
15:25
A mentalista - Fehér orchideák (2015) (epizód) (S07E13)
Dráma / Krimi / Misztikus
16:35
Keresztanyu - Ágy alatti kalandok (2022) (epizód) (S03E19)
Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:00
A mi kis falunk - Saci terhes (2023) (epizód) (S07E18)
Vígjáték
21:15
Drága örökösök - A visszatérés - Szerelem a láthatáron (2024) (epizód) (S02E23)
22:25
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:00
Cápák között (2019) (műsor)
00:30
Gyilkos elmék - A bűnös negyed (2015) (epizód) (S10E22)
Krimi / Dráma / Misztikus
01:45
Célirány (2023) (műsor)
Publicisztikai
02:20
New Amsterdam - Széthullás (2021) (epizód) (S03E12)
Dráma
03:30
CSI: New York-i helyszínelők - Halálos lecke (2011) (epizód) (S07E17)
Krimi / Dráma / Misztikus
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - Szivárvány (1997) (epizód) (S06E10)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - Egy nő helye (1997) (epizód) (S06E11)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
A múlt börtönében
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Szerencsekerék (2021) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
23:25
Tények gazdasági különkiadás (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:30
Doktor Balaton - Episode 33 (2021) (epizód) (S01E33)
Vígjáték / Dráma
00:20
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:55
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
03:00
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
03:30
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
05:10
A végzet fogságában (2019) (sorozat)
Dráma
07:05
Szerelem kiadó (2015) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
08:10
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
Alicia új élete (2021) (sorozat)
Dráma
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
02:50
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:40
Álom és szerelem: Inga Lindström - Sorsdöntő nyár (2008) (epizód) (E21)
Dráma / Romantikus