TV Schedule
előző
következő
hétfő 20.05.
kedd 21.05.
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
Tévéműsorom – hétfő 20.05.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00
Rabló-pandúr (1982)
Vígjáték / Akció / Krimi
07:10
A cipőbűvölő (2014)
Dráma / Vígjáték / Fantasy
09:00
Tűzoltó kutya (2007)
Akció / Vígjáték / Családi
11:10
Kutyába se veszlek (1999)
Vígjáték / Romantikus
13:15
Nagyon vadon - Bolondos vadászidény (2015)
Animációs / Kaland / Vígjáték
15:00
Hancock (2008)
Akció / Fantasy / Krimi
17:00
Moonfall (2022)
Akció / Sci-Fi / Kaland
19:40
Törésvonal (2015)
Katasztrófa / Kaland / Akció
22:00
A gyilkos járat (2022)
Akció / Vígjáték / Thriller
00:45
A Wall Street farkasa (2013)
Életrajz / Vígjáték / Dráma
04:35
A seriff és az idegenek (1980)
Vígjáték / Sci-Fi
06:25
Gyilkosság az Orient expresszen (2017)
Misztikus / Krimi / Dráma
08:45
Hulk (2003)
Akció / Sci-Fi
11:35
Beverly Hills-i zsaru II. (1987)
Akció / Vígjáték / Krimi
13:45
Az olasz meló (2003)
Akció / Thriller / Krimi
16:00
A múmia (1999)
Fantasy / Akció / Kaland
18:30
A szupercsapat (2010)
Akció / Kaland / Vígjáték
21:00
Villám Charlie (2023)
Akció
23:00
Alien: Covenant (2017)
Sci-Fi / Thriller / Horror
01:30
Hivatali patkányok (1999)
Vígjáték
03:55
Skiptrace: A zűrös páros (2016)
Akció / Vígjáték / Kaland
05:25
Kung Fu Panda - A tekercs titkai (2016)
Animációs / Rövid / Akció
05:50
Apja lánya (2004)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
07:55
Mission: Impossible 2 (2000)
Akció / Kaland / Thriller
10:30
Szakítópróba (2003)
Vígjáték / Romantikus
12:30
Mindenképpen talán (2008)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
14:50
A vasmacska kölykei (1987)
Vígjáték / Romantikus
17:15
Pata tanya: Baromi buli (2006)
Animációs / Vígjáték / Családi
19:00
Croodék (2013)
Animációs / Kaland / Vígjáték
21:00
Nanny McPhee és a nagy bumm (2010)
Vígjáték / Családi / Fantasy
23:15
Halálsoron (1999)
Dráma / Misztikus / Krimi
02:45
A hazafiak napja (2016)
Krimi / Dráma / Thriller
05:25
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Pénzt és életet (2000)
Dráma / Vígjáték / Krimi
07:45
Őslények szigete (2014)
Családi / Sci-Fi / Kaland
09:30
Vakszerencse (2013)
Krimi / Dráma / Thriller
11:10
Az emlékek őre (2014)
Sci-Fi / Dráma
13:05
Tükröm, tükröm (2012)
Kaland / Vígjáték / Dráma
15:05
Reszkess, Amerika! (2001)
Vígjáték / Fantasy
16:45
Piedone Afrikában (1978)
Vígjáték / Krimi
19:05
Csúcshatás (2011)
Misztikus / Sci-Fi / Thriller
21:00
A maszk (1994)
Fantasy / Akció / Vígjáték
22:50
Overlord
00:55
Végső állomás 5 (2011)
Horror / Thriller
02:35
Mortal Kombat 2. - A második menet (1997)
Fantasy / Akció / Kaland
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
10:00
Sherlock és Watson - Az igazi semmihez sem fogható (2016) (epizód) (S04E21)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:00
Sherlock és Watson - Hátulról előre (2016) (epizód) (S04E22)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:55
Igor (2008)
Animációs / Vígjáték
13:50
Alkonyat - Hajnalhasadás I. rész (2011)
Kaland / Dráma / Fantasy
16:20
A mélység kalandora (2016)
Kaland / Életrajz
19:00
Sherlock és Watson - A láthatatlan kéz (2016) (epizód) (S04E23)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Alma és fája (2016) (epizód) (S04E24)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Zombie Town
23:00
Végzetes hazugságok
01:20
Fenegyerek
03:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
04:15
A holnap legendái - The Bullet Blondes (2021) (epizód) (S07E01)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:10
Mém Over
13:05
Duma Aktuál - 1. évad 9. rész
14:05
Duma Aktuál - 1. évad 10. rész
15:00
Duma Aktuál - 1. évad 11. rész
16:00
Duma Aktuál - 1. évad 12. rész
16:55
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
17:55
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
19:00
Mém Over
20:00
Dumaszínház 20 - Röhögve kibírtuk! - 1. évad 4. rész
20:30
Dumaszínház 20 - Röhögve kibírtuk! - 1. évad 5. rész
21:00
Dumaszínház 20 - Röhögve kibírtuk! - 1. évad 6. rész
21:30
Dumaszínház 20 - Röhögve kibírtuk! - 1. évad 7. rész
22:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
23:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
00:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
01:30
Mém Over
02:20
Mém Over
03:20
Teleshopping
04:00
Carter - Harley Wanted to Say Bonspiel (2019) (epizód) (S02E07)
Vígjáték / Krimi / Dráma
04:40
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:05
Doktor House - A múlt titkai (2011) (epizód) (S07E18)
Dráma / Misztikus
07:05
Doktor House - Utolsó megkísértés (2011) (epizód) (S07E19)
Dráma / Misztikus
08:05
Doktor House - Változások (2011) (epizód) (S07E20)
Dráma / Misztikus
09:05
Doktor House - A napi betevő (2011) (epizód) (S07E21)
Dráma / Misztikus
10:05
Doktor House - Túlórázás (2011) (epizód) (S07E22)
Dráma / Misztikus
11:00
Doktor House - Továbblépés (2011) (epizód) (S07E23)
Dráma / Misztikus
11:55
Mia és a fehér oroszlán (2018)
Családi / Kaland
14:00
Rém rom (2006)
Animációs / Fantasy / Misztikus
15:55
Nyúl Péter (2018)
Családi / Animációs / Vígjáték
17:50
Álomutazó
21:00
Ki vele! (2024) (műsor)
Talk-show
22:00
Rampage - Tombolás (2018)
Akció / Kaland / Sci-Fi
00:15
Förtelmes főnökök 2. (2014)
Vígjáték
02:20
Doktor House - Változások (2011) (epizód) (S07E20)
Dráma / Misztikus
03:05
Doktor House - A napi betevő (2011) (epizód) (S07E21)
Dráma / Misztikus
03:50
Doktor House - Túlórázás (2011) (epizód) (S07E22)
Dráma / Misztikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:15
Csillagkapu: Atlantisz (2004) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
07:15
Az elveszett jelkép - Miképp fent, úgy lent (2021) (epizód) (E01)
Misztikus / Thriller
08:15
Az elveszett jelkép - Az Araf (2021) (epizód) (E02)
Misztikus / Thriller
09:15
Az elveszett jelkép - Rajzás (2021) (epizód) (E03)
Misztikus / Thriller
10:05
Az elveszett jelkép - L'Enfant-útmutatás (2021) (epizód) (E04)
Misztikus / Thriller
11:05
Az elveszett jelkép - Melankólia (2021) (epizód) (E05)
Misztikus / Thriller
12:00
Az elveszett jelkép - Diofantoszi álnév (2021) (epizód) (E06)
Misztikus / Thriller
13:00
Az elveszett jelkép - Az evolúció 4. szakasza (2021) (epizód) (E07)
Misztikus / Thriller
14:05
Az elveszett jelkép - Vízesés (2021) (epizód) (E08)
Misztikus / Thriller
15:00
Az elveszett jelkép - Nyolcas rend (2021) (epizód) (E09)
Misztikus / Thriller
15:55
Az elveszett jelkép - Rezonancia (2021) (epizód) (E10)
Misztikus / Thriller
16:55
Balhé Bronxban (1995)
Akció / Thriller / Vígjáték
18:50
Szóljatok a köpcösnek! (1995)
Vígjáték / Krimi / Thriller
21:00
Apafej (1999)
Vígjáték / Dráma
22:55
Venom (2018)
Akció / Sci-Fi / Thriller
01:05
Csillagkapu: Atlantisz - A képesség (2005) (epizód) (S01E17)
Akció / Kaland / Dráma
01:55
Csillagkapu: Atlantisz - Az ostrom 3/1 (2005) (epizód) (S01E18)
Akció / Kaland / Dráma
02:40
Csillagkapu: Atlantisz - Az ostrom 3/2 (2005) (epizód) (S01E19)
Akció / Kaland / Dráma
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás és a szemtelen légy (1983) (epizód) (S01E01)
Animációs
05:05
Pom Pom meséi - Az egylábú esernyőmadár (1981) (epizód) (S01E14)
Animációs / Családi
05:10
Töf-töf elefánt - Töf-töf és a vadállatok (1991) (epizód) (S01E11)
Animációs / Családi
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
A legkisebb ugrifüles - Rokonlátogatás (1977) (epizód) (S01E08)
Családi / Báb
05:40
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Horgász a halpiacon (1984) (epizód) (S02E06)
Animációs / Mese
05:45
Mirr-murr kandúr kalandjai - A többszörös világbajnok (1974) (epizód) (S03E04)
Báb
05:55
Töf-töf elefánt - Macska a levegőben (1994) (epizód) (S04E05)
Animációs / Családi
06:00
Bogyó és Babóca (2009) (sorozat)
Animációs
06:10
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:30
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
06:55
Mancs Őrjárat - Tengeri őrjárat: A cápa megmentése / Tengeri őrség: A moló megmentése (2017) (epizód) (S04E16)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
07:33
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
07:35
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
07:45
Zoom, a fehér delfin - Maui, aki elkapta a Napot (2015) (epizód) (S01E31)
Animációs
07:55
Zoom, a fehér delfin - Megszelídített halak (2015) (epizód) (S01E32)
Animációs
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Behemót Blaise (2018) (epizód) (S02E38)
Animációs / Kaland / Családi
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Micsoda család! (2018) (epizód) (S02E39)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:45
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:55
A dzsungel könyve - Hipnotizőrvadászat (2019) (epizód) (S03E23)
Animációs / Kaland / Családi
09:10
A dzsungel könyve - Mézbőség (2019) (epizód) (S03E24)
Animációs / Kaland / Családi
09:20
Büdi és Markosz (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
09:45
Anna és barátai - A repülőverseny (2022) (epizód) (E44)
Animációs
09:50
Anna és barátai - Adománynap (2022) (epizód) (E45)
Animációs
09:55
Anna és barátai - A muris hangok (2022) (epizód) (E46)
Animációs
10:05
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:15
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:30
Edmond és Lucy - A pintyek éneke (2022) (epizód) (E15)
Animációs
10:40
Edmond és Lucy - A tovatűnő sárkány (2022) (epizód) (E25)
Animációs
10:50
Derítsük!hívás (2024) (műsor)
Oktató
10:55
Töf-töf elefánt - Töf-töf és a vadállatok (1991) (epizód) (S01E11)
Animációs / Családi
11:05
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:15
Kelj fel, Marci! - Csintalan cirkusz (2018) (epizód) (S04E52)
Animációs / Családi
11:25
Nene - Nene és az emlékezetkiesés (2017) (epizód) (E25)
Animációs / Családi
11:35
Moncsicsik - Túl könnyű! (2019) (epizód) (S02E39)
Animációs / Családi
11:45
Moncsicsik - A robot és a tobzodilek (2019) (epizód) (S02E40)
Animációs / Családi
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Rettenetes net (2020) (epizód) (S04E43)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Hívatlan hóhányók (2020) (epizód) (S04E44)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:20
ALVINNN!!! és a mókusok - Pofonosztó posztok (2020) (epizód) (S04E46)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
12:45
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
12:55
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Mini Madagaszkár - Vár a nagyvilág - Kadét verseny (2022) (epizód) (S07E02)
Animációs / Kaland / Családi
13:30
Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai - Gortimer és hajthatatlan hegedűs (2015) (epizód) (S02E05)
Kaland / Családi / Fantasy
13:55
Power Players (2019) (sorozat)
Animációs
14:10
Power Players (2019) (sorozat)
Animációs
14:20
Power Players (2019) (sorozat)
Animációs
14:30
Pat, a kutya - Felfújt ügy (2017) (epizód) (S01E18)
Animációs / Családi
14:40
Pat, a kutya - Láthatatlan ellenség (2017) (epizód) (S01E14)
Animációs / Családi
14:45
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:00
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:15
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
15:20
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
15:25
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
15:35
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
15:50
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:00
Moncsicsik - A legjobb csicsipajtik (2019) (epizód) (S02E43)
Animációs / Családi
16:10
Moncsicsik - A kívánságok köve, 1. rész (2019) (epizód) (S02E42)
Animációs / Családi
16:25
A dzsungel könyve - Egy különös iker (2019) (epizód) (S03E25)
Animációs / Kaland / Családi
16:35
A dzsungel könyve - Megtévesztés (2019) (epizód) (S03E26)
Animációs / Kaland / Családi
16:50
ALVINNN!!! és a mókusok - Simon, a világmegmentő (2020) (epizód) (S04E48)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Unalomba űzött (2020) (epizód) (S04E50)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Boldog Mókuskarácsonyt! (2020) (epizód) (S04E51)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
17:45
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:00
Az erdő kapitánya (1988)
Animációs / Vígjáték / Krimi
19:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Végtelen történet (2018) (epizód) (S02E40)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A Csalogány Hölgy visszatér (2018) (epizód) (S02E41)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
19:55
Derítsük!hívás (2024) (műsor)
Oktató
20:00
Heartland - A dicső múlt (2009) (epizód) (S03E05)
Dráma / Családi
20:50
Ákos - Idősziget koncert (2020) (koncert)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:20
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:55
Akusztik (műsor)
Zenés
02:55
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
04:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:00
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
05:55
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
06:49
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
07:15
Domovina (műsor)
Publicisztikai
07:45
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:10
Önök kérték (műsor)
Zenés
08:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:35
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
10:20
Egy Perc Híradó
10:25
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
10:30
Égigérő fű (1979)
Vígjáték
11:54
Álmok álmodói (2022) (műsor)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:55
Párizsi beszállók
13:00
Ínyenc körút francia módra
14:00
Egy Perc Híradó
14:02
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
14:03
A két Lotti (2017) (Tévéfilm)
Családi
15:40
Én, Pán Péter (2004)
Dráma / Családi / Életrajz
17:20
Ízőrzők
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:35
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
Egy makulátlan elme örök ragyogása (2004)
Dráma / Romantikus / Sci-Fi
22:25
Kenó
22:29
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:35
Az izlandi vulkán (2013)
Vígjáték
00:15
Alice már nem lakik itt (1974)
Dráma / Road movie / Romantikus
02:00
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
02:30
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
03:15
Downton Abbey VI
04:40
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
06:10
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
06:20
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:40
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:10
Család'24
07:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:40
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:43
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
08:40
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:05
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:35
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:35
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:35
Rózsafabot (1940)
Dráma / Romantikus
12:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:22
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:45
Domovina (műsor)
Publicisztikai
14:10
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
14:40
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
15:35
Simple Liga
17:45
Tippmix férfi kosárlabda NBI
20:05
Futsal NB I
22:15
A jó pásztor - Tours-i Szent Márton élete (2015)
Történelmi / Dokument
23:05
Szép hazánk, Magyarország!
23:10
Otthon, otthon (2021)
Dokument
00:05
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:36
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
00:50
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
02:25
Rózsafabot (1940)
Dráma / Romantikus
03:40
Otthon, otthon (2021)
Dokument
04:10
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
04:40
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
05:05
Püspökkenyér
05:30
Mindenki Akadémiája (2016) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
06:25
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
07:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Fába vésett történelem - Félezer év a népművészet szolgálatában (2023)
Dokument
09:55
Hetty Feather - Ágyútöltelék (2017) (epizód) (S03E06)
Dráma / Családi
10:25
A dallamok, akik vagyunk (2024) (sorozat)
Dokument
10:55
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
11:25
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
11:55
Natura - Fűben-fában orvosság (2018) (Tévéfilm)
Dokument
12:55
Delta (2023) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:50
A Da Vinci-rejtély megfejtése (2019) (Tévéfilm)
Dokument / Történelmi
14:50
Kölcsönadott élet (1943)
Dráma / Romantikus / Háborús
16:20
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Hetty Feather - Az utolsó vasárnap (2017) (epizód) (S03E07)
Dráma / Családi
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
A Dunavirág rejtély (2017)
Dokument
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Kiállítások a nagyvilágból (2017) (sorozat)
Dokument
19:50
Egy Perc Híradó
20:00
A vadvirágok titkai - Meseerdők (2018) (epizód) (E01)
Dokument
21:00
Kunszt (2022) (műsor)
Publicisztikai
21:30
MÜPA 2023
23:55
Antonin Dvořák : 8. szimfónia - Előadja a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
00:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:00
Kölcsönadott élet (1943)
Dráma / Romantikus / Háborús
02:30
Natura - Fűben-fában orvosság (2018) (Tévéfilm)
Dokument
03:25
Fába vésett történelem - Félezer év a népművészet szolgálatában (2023)
Dokument
04:10
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
05:00
A semmi közepén - Karácsonyi meglepi (2011) (epizód) (S03E11)
Vígjáték
05:45
Állati jó kekszek (2017)
Animációs / Kaland / Vígjáték
07:40
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
07:45
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
07:50
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
08:00
Muki, a Mackó - Szökevény robot (2011) (epizód) (S01E38)
Animációs / Családi
08:10
Kalandos szafari (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:35
Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki - Icipici Frédi (1964) (epizód) (S05E03)
Animációs / Családi / Vígjáték
09:10
Egy új tündérmese: Volt egyszer egy dal (2011)
Vígjáték / Családi / Romantikus
11:00
Pókember - Irány a Pókverzum (2018)
Animációs / Akció / Kaland
13:35
Szörny egyetem (2013)
Animációs / Fantasy / Kaland
15:50
Szörny Rt. (2001)
Animációs / Családi / Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:00
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Kong: Koponya-sziget (2017)
Akció / Kaland / Fantasy
23:55
A küldönc (2020)
Dráma / Thriller
02:25
XXI. század - a legendák velünk élnek (2004) (műsor)
Publicisztikai
03:00
A semmi közepén - Újévi káosz (2012) (epizód) (S03E12)
Vígjáték
03:40
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:10
Tűsarok (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
Balu kapitány kalandjai - A bálvány (1990) (epizód) (E09)
Animációs / Akció / Kaland
10:10
Balu kapitány kalandjai - Zivataros idő (1990) (epizód) (E10)
Animációs / Akció / Kaland
10:45
A csendőr nősül (1968)
Vígjáték
12:45
Titkos főhadiszállás (2022)
Akció / Kaland / Sci-Fi
14:55
Halálos iramban 7. (2015)
Akció / Krimi / Thriller
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
22:00
Taxi 5 (2018)
Akció / Vígjáték
00:25
Veszélyes (2021)
Akció / Thriller
02:30
A király nevében (2007)
Fantasy / Akció / Kaland
05:15
A szinglik kézikönyve (2022) (Tévéfilm)
Romantikus
07:00
Szerelemtérkép (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
09:00
A párkereső verseny (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
11:00
Szerelmes komornyikok (2022) (Tévéfilm)
Romantikus
13:00
Das Traumschiff - Tahiti (1999) (epizód) (E34)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
15:00
Rosamunde Pilcher - Rosamunde Pilcher: Az álmok paradicsoma (2003) (epizód) (E48)
Dráma / Romantikus
17:00
Katie Fforde – Álom és szerelem - Szívügyek (2017) (epizód) (E30)
Dráma / Romantikus
19:00
Kincskereső szerelem (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
21:00
Ugrás a szerelembe (2022) (Tévéfilm)
Romantikus
22:55
A tűz fogságában (2017)
Akció / Dráma
00:50
Karácsonyi hazatérés (2018) (Tévéfilm)
Romantikus
02:25
Karácsony a hegyekben (2019) (Tévéfilm)
Romantikus
03:50
Mondj igent a karácsonyra! (2021) (Tévéfilm)
Romantikus