Rendező:
Antonín MášaOperatőr:
Richard ValentaZeneszerző:
Svatopluk HavelkaSzereplők:
Gabriela Wilhelmová, Dana Syslová, Evelyna Steimarová, Naďa Konvalinková, Zdena Hadrbolcová, Táňa Fischerová, Ondřej Vetchý, Leoš Suchařípa (több)Szereplők:
Gabriela Wilhelmová
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Főúr, tűnés (1980)
A gyönyörű őzek halála (1986)
Hogyan fojtsuk vízbe avagy kétéltűek tündöklése és bukása (1974)
Dana Syslová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Tažní ptáci (1983) (Tévéfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Krvavá svatba (1987) (színházi felvétel)
Evelyna Steimarová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Kam slunce nechodí... (1971) (Tévéfilm)
Várkastély a Kárpátokban (1981)
Petrolejové lampy (1971)
Naďa Konvalinková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Ne viccelj az ördöggel (1984)
Nick Carter, a szuperdetektív (1978)
Noc pastýřů (1993) (Tévéfilm)
Zdena Hadrbolcová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hóvirágünnep (1983)
Srácurak (1975)
Rómeó és Júlia november végén (1971) (Tévéfilm)
Táňa Fischerová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Operace Silver A (2007) (Tévéfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (sorozat)
Remegő félelem (1984)
Ondřej Vetchý
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Ne viccelj az ördöggel (1984)
Általános iskola (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Leoš Suchařípa
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Revizor (1971) (színházi felvétel)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Pacsirták cérnaszálon (1969)
Josef Somr
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hamlet (1986) (színházi felvétel)
Naši furianti (1983) (színházi felvétel)
Tažní ptáci (1983) (Tévéfilm)
Jiří Pleskot
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Král Krysa (1979) (színházi felvétel)
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Lucerna (1967) (Tévéfilm)
Jiří Kodet
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Kuckók (1999)
Magasabb elv (1960)
Revizor (1971) (színházi felvétel)
Vítězslav Jandák
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Három mogyoró Hamupipőkének (1973)
Tichá bolest (1990)
A nagy kitüntetés (1980)
Ladislav Frej st.
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (sorozat)
A nagy kitüntetés (1980)
Petr Čepek
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Általános iskola (1991)
Az én kis falum (1985)
Revizor (1971) (színházi felvétel)
Michal Pavlata
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Operace Silver A (2007) (Tévéfilm)
Deskový statek (2008) (színházi felvétel)
Egyérintő (1990)
Jiřina Třebická
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Pacsirták cérnaszálon (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Szerelmek, esőcseppek (1979)
Karel Černoch
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Petrolejové lampy (1971)
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Jiří Štědroň
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Popelka (1969) (Tévéfilm)
Lysistrata (2009) (színházi felvétel)
Patero důvodů pro voo doo (2005) (színházi felvétel)
Markéta Sedláčková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Koločava (2002) (színházi felvétel)
Babylon (2002) (színházi felvétel)
Jan Schmid
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
45 let Ypsilonky (2011) (színházi felvétel)
A pap vége (1968)
Rekviem egy leányért (1991)