Rendező:
Zdeněk ZelenkaForgatókönyvíró:
Zdeněk ZelenkaOperatőr:
Martin ŠecZeneszerző:
Daniel BartákSzereplők:
Denis Šafařík, Anna Kadeřávková, Pavel Kříž, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Jiřina Bohdalová, Petr Kostka, Ivan Martinka, Jakub Novotný, Andrej Hryc, Milan Bahúl, Jaromír Nosek, Bolek Polívka (több)Szereplők:
Denis Šafařík
Csehország
Legjobb filmek:
294 statečných (2022) (színházi felvétel)
Každý má svou pravdu (2023) (színházi felvétel)
Jan Palach (2018)
Anna Kadeřávková
Csehország
Legjobb filmek:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Známí neznámí (2021)
Každý milion dobrý (2016) (Tévéfilm)
Pavel Kříž
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tévéfilm)
A vörös Pimpernel (1999) (sorozat)
BrainStorm (2008) (Tévéfilm)
Tatiana Dyková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Teremin (2010) (színházi felvétel)
Magányosok (2000)
Operace Silver A (2007) (Tévéfilm)
Pavel Liška
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
BrainStorm (2008) (Tévéfilm)
A félkegyelmű visszatér (1999)
Jiřina Bohdalová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dům na nebesích (1984) (színházi felvétel)
Těžká Barbora (1960) (színházi felvétel)
Pohádky pod sněhem (1985)
Petr Kostka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hamlet (1986) (színházi felvétel)
Naši furianti (1983) (színházi felvétel)
Magasabb elv (1960)
Ivan Martinka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Piargy (2022)
Tájkép (2000)
Sluneční stát (2005)
Jakub Novotný
Csehország
Legjobb filmek:
Krejzovi (2018) (sorozat)
Kouzelník Žito (2018) (Tévéfilm)
Andrej Hryc
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
És ülünk a fa tetején (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (sorozat)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Milan Bahúl
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Tančiareň (2013) (színházi felvétel)
Sárkányszív (1996)
Jaromír Nosek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Stavrogin je ďábel (2005) (színházi felvétel)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Bolek Polívka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Kuckók (1999)
Általános iskola (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Jan Hrušínský
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (színházi felvétel)
Brouk v hlavě (2002) (Tévéfilm)
Lány seprűnyélen (1971)
Václav Helšus
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (színházi felvétel)
Martina Preissová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (színházi felvétel)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Roman Spáčil
Legjobb filmek:
Pokolba a hercegnővel (2009)
Jezerní královna (1998)
Kouzelník Žito (2018) (Tévéfilm)
Pavel Novotný
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Sama v čase normálnosti (2010) (Tévéfilm)
Oktopus (2023) (sorozat)
Dita Hořínková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Szerelembe gurulva (2018)
Nikdo neměl diabetes (2001) (Tévéfilm)
Líbáš jako Bůh (2009)
Tomáš Trapl
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dracula (1996) (színházi felvétel)
Galileo (2007) (színházi felvétel)
Tři mušketýři (2005) (színházi felvétel)