Čužoj rajon - Season 2 (2012) (évad)
Szereplők:
Denis Rozhkov
Szovjetunió
Kirill Polukhin
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Metod (2015) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Aleksey Nilov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Игорь Вуколов
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Sergey Kolos
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Yuriy Arkhangelskiy
Szovjetunió
Vyacheslav Arkunov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Mažor (2014) (sorozat)
Aleksey Oding
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Chožděnije po mukam (2017) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Оксана Скакун
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Yuriy Kovalyov
A legjobb sorozatok:
A Mester és Margarita (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Valeriy Filonov
A legjobb sorozatok:
Admiral (2009) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Andrey Pavlovets
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Tatyana Samarina
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Роман Грибков
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Egor Kutenkov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Bělaja gvardija (2012) (sorozat)
Aleksandr Udalov
A legjobb sorozatok:
Ladoga (2014) (sorozat)
Chožděnije po mukam (2017) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Aleksey Kozlov
Szovjetunió
Mariya Sinyaeva
Szovjetunió
Dmitriy Lebedev
A legjobb sorozatok:
Trockij (2017) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Dostojevskij (2011) (sorozat)