Zeneszerző:
Sergey TerekhovSzereplők:
Igor Vorobyov, Aleksandr Domogarov, Борис Невзоров, Natalya Gromushkina, Нина Русланова, Boris Sichkin, Dmitriy Prokofev, Vyacheslav Grishechkin, Dmitriy Mulyar, Vladimir Ilyin (több)Évad(4) / Epizódok(45)
-
Marš Tureckogo 1 (2000) - 10 epizódok
-
Marš Tureckogo 2 (2001) - 12 epizódok
-
Marš Tureckogo 3 (2002) - 12 epizódok
-
Vozvraščenije Tureckogo (2007) - 11 epizódok
Szereplők:
Boris Shcherbakov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Gosťja iz buduščego (1984) (sorozat)
Nagy Péter (1986) (sorozat)
Aleksandr Lenkov
Szovjetunió
Natalya Rogozhkina
Szovjetunió
Aleksandr Tyutin
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Admiral (2009) (sorozat)
Jesenin (2005) (sorozat)
A specialista (2013) (sorozat)
Виктор Пипа
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Běsy (2014) (sorozat)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (sorozat)
Stanislav Duzhnikov
Szovjetunió
Valeriy Afanasev
A legjobb sorozatok:
Děti Arbata (2004) (sorozat)
Otěl Eleon (2016) (sorozat)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (sorozat)
Oleg Marusev
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Andrey Rapoport
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Виктор Павлов
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (sorozat)
Brigada (2002) (sorozat)
Aleksandr Oleshko
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Katalin cárnő (2014) (sorozat)
Ирина Сотикова
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ladoga (2014) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Konstantin Yushkevich
Szovjetunió
Darya Poverennova
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Brigada (2002) (sorozat)
Alisa Priznyakova
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Dostojevskij (2011) (sorozat)
Nikolay Chindyaykin
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
A specialista (2013) (sorozat)
Борис Романов
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Doktor Živago (2005) (sorozat)
Běsy (2014) (sorozat)
Роман Радов
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Cholodnyje berega (2019) (sorozat)
V ritme tango (2006) (sorozat)
Zolotoj těljonok (2005) (sorozat)
Sergey Yushkevich
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Děti Arbata (2004) (sorozat)
Katalin cárnő (2014) (sorozat)
Šerlok Cholms (2013) (sorozat)
Yaroslav Boyko
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Kursanty (2004) (sorozat)
Šerlok Cholms (2013) (sorozat)