Rendező:
Dušan KleinForgatókönyvíró:
Ladislav FuksOperatőr:
Jiří StöhrZeneszerző:
Svatopluk HavelkaSzereplők:
Eduard Cupák, Otakar Brousek st., Blanka Waleská, Jana Preissová, Milena Dvorská, Václav Postránecký, Josef Mixa, Jaroslava Tichá, Stanislav Zindulka (több)Szereplők:
Eduard Cupák
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Tažní ptáci (1983) (Tévéfilm)
Boszorkányper (1969)
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Otakar Brousek st.
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Cyrano z Bergeracu (1986) (színházi felvétel)
Král Krysa (1979) (színházi felvétel)
Muž v pozadí (1995) (sorozat)
Blanka Waleská
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
Boszorkányper (1969)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tévéfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (sorozat)
Jana Preissová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Bratři Karamazovi (1981) (színházi felvétel)
Hogyan neveljük meg apát? (1978) (Tévéfilm)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tévéfilm)
Milena Dvorská
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Fiacskám, én készültem! (1976)
Az én kis falum (1985)
Volt egyszer egy király (1954)
Václav Postránecký
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Hamlet (1986) (színházi felvétel)
Naši furianti (1983) (színházi felvétel)
Muž v pozadí (1995) (sorozat)
Josef Mixa
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Boszorkányper (1969)
Apák iskolája (1957)
Játék az ördöggel (1956)
Jaroslava Tichá
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Jó földijeim (1968)
Gyászszertartás (1969)
Kakukk a sötét erdőben (1984)
Stanislav Zindulka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
A gyönyörű őzek halála (1986)
Olthatatlan (2013) (Tévéfilm)
Ilja Prachař
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
A hullaégető (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tévéfilm)
Král Krysa (1979) (színházi felvétel)
Antonín Hardt
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tévéfilm)
Král Krysa (1979) (színházi felvétel)
Bohumil Šmída
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
A szép dragonyos hálójában (1970)
Dívka s mušlí (1980)
Ha ezernyi klarinét (1964)
Milan Sandhaus
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Jó földijeim (1968)
Mágnások a seregben (1992)
Krisztusi évek (1967)
Alena Kreuzmannová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hogyan neveljük meg apát? (1978) (Tévéfilm)
Ördögi találmány (1958)
Svejk, a derék katona (1956)
Jan Schánilec
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Az én kis falum (1985)
Jindřich IV. (1968) (színházi felvétel)
Petrolejové lampy (1971)
Miloš Willig
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Boszorkányper (1969)
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Méhek völgye (1967)
Josef Karlík
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hogyan neveljük meg apát? (1978) (Tévéfilm)
Racek (1976) (színházi felvétel)
Ismét átugrom a pocsolyákat (1970)
Jarmila Horská
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Cesta kolem mé hlavy (1984)
A második áldozat (1973)
Tajemství zlatého Buddhy (1973)
Bohuslav Čáp
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Královský život otroka (1992) (Tévéfilm)
A gőgös hercegnő (1952)
Ismét átugrom a pocsolyákat (1970)
Oldřich Velen
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Fiacskám, én készültem! (1976)
Jó földijeim (1968)
Joachim, dobd a gépbe! (1974)