Rendező:
Yevgeni ZvezdakovOperatőr:
Yuriy ShaygardanovZeneszerző:
Денис ПекаревSzereplők:
Andrey Merzlikin, Йоанна Моро, Yekaterina Guseva, Raniero Monaco Di Lapio, Igor Sklyar, Daniil Spivakovskiy, Aleksandr Korshunov, Pavel Derevyanko (több)Szereplők:
Andrey Merzlikin
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ladoga (2014) (sorozat)
Chožděnije po mukam (2017) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Йоанна Моро
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Na dobre i na złe (1999) (sorozat)
M jak miłość (2000) (sorozat)
Plebania (2000) (sorozat)
Yekaterina Guseva
Szovjetunió
Raniero Monaco Di Lapio
Egyesült Királyság
A legjobb sorozatok:
A Mediciek hatalma (2016) (sorozat)
Il peccato e la vergogna (2010) (sorozat)
Asztrológiai útmutató összetört szíveknek (2021) (sorozat)
Igor Sklyar
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Katalin cárnő (2014) (sorozat)
Šerlok Cholms (2013) (sorozat)
Daniil Spivakovskiy
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Jesenin (2005) (sorozat)
Aleksandr Korshunov
Szovjetunió
Pavel Derevyanko
Szovjetunió
Nikolay Ivanov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Katalin cárnő (2014) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (sorozat)
Oleg Fyodorov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Ladoga (2014) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Veta Kondrateva
Oroszország
Yelena Rufanova
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Velikaja (2015) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Olga Medynich
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Velikaja (2015) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Andrey Zibrov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Senke nad Balkanom (2017) (sorozat)
Trockij (2017) (sorozat)
Nikolay Spiridonov
Oroszország
A legjobb sorozatok:
Likvidacija (2007) (sorozat)
Yuriy Itskov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Brežněv (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Yuri Tsurilo
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Ekaterina Tarasova
Szovjetunió
Владимир Капустин
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Štrafbat (2004) (sorozat)
Третьего не дано (2008) (sorozat)
Владислав Резник
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)