Rendező:
Vlasta JanečkováForgatókönyvíró:
Ladislav DanešOperatőr:
Vladimír PlickaZeneszerző:
Angelo MichajlovSzereplők:
Zdeněk Najman, Ladislav Pešek, Josef Bek, Vlasta Fialová, Pavlína Filipovská, Svatopluk Beneš, Helena Růžičková, Luba Skořepová, Milan Neděla, Petr Štěpánek, Jiří Prager, Ladislav Trojan (több)Szereplők:
Zdeněk Najman
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
A fehér asszony (1965)
Életem legjobb nõje (1968)
Noc na Karlštejně (1973)
Ladislav Pešek
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
Lišák Pseudolus (1960) (Tévéfilm)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (Tévéfilm)
Josef Bek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Világfiak (1969)
Láska jako trám (1967) (Tévéfilm)
A fehér asszony (1965)
Vlasta Fialová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Lucerna (1967) (Tévéfilm)
Stromy umírají vstoje (1998) (Tévéfilm)
Racek (1976) (színházi felvétel)
Pavlína Filipovská
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Semafor - Největší hity (2005) (videó összeállítás)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (színházi felvétel)
Člověk z půdy (1961) (színházi felvétel)
Svatopluk Beneš
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Svejk, a derék katona (1956)
Lucerna (1967) (Tévéfilm)
Helena Růžičková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Revizor (1971) (színházi felvétel)
Világfiak (1969)
Három mogyoró Hamupipőkének (1973)
Luba Skořepová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Kočičí hra (1982) (színházi felvétel)
Magasabb elv (1960)
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Milan Neděla
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Petr Štěpánek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hamlet (1986) (színházi felvétel)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Noc pastýřů (1993) (Tévéfilm)
Jiří Prager
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
A költők elveszett ábrándjai (1984)
Křehké vztahy (1979)
Albert (1985) (Tévéfilm)
Ladislav Trojan
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Főúr, tűnés (1980)
A gyönyörű őzek halála (1986)
Blboun (2001) (színházi felvétel)
Vlasta Jelínková
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
Az én kis falum (1985)
Magány az erdőszélen (1976)
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Josefa Pechlátová
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
Joachim, dobd a gépbe! (1974)
Az őrülten szomorú hercegnő (1968)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Dana Hlaváčová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Három mogyoró Hamupipőkének (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (sorozat)
Popelka (1969) (Tévéfilm)
Jan Cimický
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Z rodinného alba (2002) (Tévéfilm)
Vodník z Kaňky (1971) (Tévéfilm)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Karel Fořt
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
A halál neve Engelchen (1963)
Lekár umierajúceho času (1983) (sorozat)
Szerelmek, esőcseppek (1979)
Jaroslava Pokorná
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (színházi felvétel)
Soudné sestry (2007) (színházi felvétel)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Otto Lackovič
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Tažní ptáci (1983) (Tévéfilm)
Těžká Barbora (1960) (színházi felvétel)
Balada z hadrů (1960) (színházi felvétel)
Lea Janečková
Legjobb filmek:
Kamenný most (1996)
Vodník z Kaňky (1971) (Tévéfilm)
O princezně, která pořád vařila (1967) (Tévéfilm)