Szereplők
Tomáš Měcháček
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Sedm schodů k moci (2023) (sorozat)
Vosto5: Pérák (2020) (színházi felvétel)
A védelmező (2009)
Tomáš Jeřábek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Dechovka (2016) (színházi felvétel)
Vosto5: Pérák (2020) (színházi felvétel)
Monika Absolonová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dracula (1996) (színházi felvétel)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (színházi felvétel)
Barbora Poláková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Nevinné lži (2013) (sorozat)
Oběti (1999) (sorozat)
Radek Banga
Csehszlovákia
Dana Batulková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Záhadná paní Savageová (1997) (Tévéfilm)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Trampoty pana Humbla (1997) (Tévéfilm)
Richard Genzer
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dracula (1996) (színházi felvétel)
Lány seprűnyélen (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Miroslav Hanuš
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (színházi felvétel)
Soudné sestry (2007) (színházi felvétel)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Tomáš Matonoha
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Vadméhek (2001)
Jelenem a múltból (2012)
Michaela Maurerová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
P.F. 77 (2003) (Tévéfilm)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (Tévéfilm)
Robert Mikluš
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Devadesátky (2022) (sorozat)
Balada pro banditu (2012) (színházi felvétel)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (színházi felvétel)
Lukáš Pavlásek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Az egér legjobb barátja (2021)
Občanský průkaz (2010)
A koronaherceg (2015) (Tévéfilm)
Josef Polášek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Zlatá šedesátá (2015) (színházi felvétel)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
A védelmező (2009)
Vladimír Polívka
Svájc
Legjobb filmek:
Elegance molekuly (2024) (színházi felvétel)
Zločin v Polné (2016) (Tévéfilm)
Manon Lescaut (2021)
Ondřej Sokol
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Devadesátky (2022) (sorozat)
Dámský krejčí (2012) (színházi felvétel)
Deskový statek (2008) (színházi felvétel)
Michal Suchánek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hóhányók és hóvirágok (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tévéfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Milan Šteindler
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Az én kis falum (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Česká soda (1998)
David Vávra
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Mlýny (1994) (színházi felvétel)
Česká soda (1998)
Kouř (1990)
Jiří Vyorálek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Korespondence V+W (2012) (színházi felvétel)
Stavrogin je ďábel (2005) (színházi felvétel)
Zlatá šedesátá (2015) (színházi felvétel)
Ladislav Županič
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Az én kis falum (1985)
Várkastély a Kárpátokban (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tévéfilm)