Szereplők
Bolek Polívka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Kuckók (1999)
Általános iskola (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Lukáš Pavlásek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Az egér legjobb barátja (2021)
Občanský průkaz (2010)
A koronaherceg (2015) (Tévéfilm)
Vojtěch Kotek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (színházi felvétel)
Olthatatlan (2013) (Tévéfilm)
I ve smrti sami (2004) (Tévéfilm)
Jiří Mádl
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Jelenem a múltból (2012)
Michal Dlouhý
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Královský život otroka (1992) (Tévéfilm)
Na dotek (2002) (színházi felvétel)
Az ezeréves méh (1983)
Arnošt Goldflam
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Az ezeréves méh (1983)
Az örökség, avagy gútentág faszikáim (1992)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Jan Hofman
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Poslední závod (2022)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Každý milion dobrý (2016) (Tévéfilm)
Filip Antonio
Csehország
Legjobb filmek:
Árnyékban (2012)
Borg/McEnroe (2017)
Rašín (2018) (Tévéfilm)
Halina Pawlowská
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Devadesátky (2022) (sorozat) - útmutató
Díky za každé nové ráno (1994)
Menj vissza a sírba! (1989)
Pavel Zedníček
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Tažní ptáci (1983) (Tévéfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (színházi felvétel)
Tichá bolest (1990)
Ondřej Hejma
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Karel Gott 70 (2009) (koncert)
Tomáš Sedláček
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
BANGER. (2022)
Prezident Blaník (2018)
Simona Krainová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Matěj Ruppert
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Az egér legjobb barátja (2021)
Pupendo - Irány a tenger! (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Michal Pavlata
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Operace Silver A (2007) (Tévéfilm)
Deskový statek (2008) (színházi felvétel)
Egyérintő (1990)
Jiřina Bohdalová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dům na nebesích (1984) (színházi felvétel)
Těžká Barbora (1960) (színházi felvétel)
Pohádky pod sněhem (1985)
Monika Absolonová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dracula (1996) (színházi felvétel)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (színházi felvétel)
David Koller
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Starci na Chmelnici (2019) (koncert)
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (koncert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Richard Tesařík
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Kuckók (1999)
Élet mindenáron (2000)
Tajemství (2007) (színházi felvétel)
Michal David
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Třetí patro (1985) (sorozat)