Epizódok(39)
-
13. komnata Jana Petránka (S08E01)
-
13. komnata Jany Nagyové (S08E02)
-
13. komnata Lenky Nové (S08E03)
-
13. komnata Polyxeny Czerninové (S08E04)
-
13. komnata Věry Jourové (S08E05)
-
13. komnata Lukáše Šembery (S08E06)
-
13. komnata Heleny Vondráčkové (S08E07)
-
13. komnata Josefa Formánka (S08E08)
-
13. komnata Renaty Chlumské (S08E09)
-
13. komnata Jana Vokurky (S08E10)
-
13. komnata Martiny Růžičkové (S08E11)
-
13. komnata Elišky Haškové Coolidge (S08E12)
-
13. komnata Pavla Sedláčka (S08E13)
-
13. komnata Leoše Války (S08E14)
-
13. komnata Terezy Boučkové (S08E15)
-
13. komnata Jitky Vrbové (S08E16)
-
13. komnata Jana Povýšila (S08E17)
-
13. komnata Vladimíra Hrona (S08E18)
-
13. komnata Magdy Malé (S08E19)
-
13. komnata Michaela Hofbauera (S08E20)
-
13. komnata Věry Noskové (S08E21)
-
13. komnata Oldřicha Říhy (S08E22)
-
13. komnata Josefa Melena (S08E23)
-
13. komnata Karla Schwarzenberga (S08E24)
-
13. komnata Olgy Šípkové (S08E25)
-
13. komnata Dalimila Klapky (S08E26)
-
13. komnata Jana Spáleného (S08E27)
-
13. komnata Deany Jakubiskové (S08E28)
-
13. komnata Petry Dvořákové (S08E29)
-
13. komnata Pavla Manga (S08E30)
Szereplők:
Jana Nagyová Pulm
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Arabela (1980) (sorozat)
Lekár umierajúceho času (1983) (sorozat)
Alžbetin dvor (1986) (sorozat)
Helena Vondráčková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (sorozat)
Comeback (2008) (sorozat)
Susedia (2006) (sorozat)
Jitka Zelenková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (sorozat)
Tři tygři (2019) (sorozat)
Sanitka (1984) (sorozat)
Josef Klíma
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Devadesátky (2022) (sorozat) - a. f.
Expozitura (2009) (sorozat)
Reportérka (2015) (sorozat)
Josef Formánek
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Reportérka (2015) (sorozat)
Jana Paulová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Humberto cirkusz (1988) (sorozat)
Kórház a város szélén (1977) (sorozat)
Bakaláři (1972) (sorozat)
Jan Vokurka
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Arabela (1980) (sorozat)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (sorozat)
Bambinot (1984) (sorozat)
Václav Žmolík
Csehszlovákia
Martin Moravec
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Aleš Cibulka
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Zdivočelá země (1997) (sorozat)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sorozat)
Dobrá čtvrť (2005) (sorozat)
Pavel Sedláček
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (sorozat)
Bořek Šípek
Csehszlovákia
Barbora Kroužková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dabing Street (2018) (sorozat)
Černá sanitka (2008) (sorozat)
Meda Mládková
Csehszlovákia
Cyril Höschl
Csehszlovákia
Tereza Boučková
Csehszlovákia
Ivan Kraus
Csehszlovákia
Barbora Tachecí
Csehszlovákia