Zeneszerző:
Ladislav FaktorSzereplők:
Josef Zíma, Yvetta Simonová, Milena Vostřáková, Jiří Blažek, Zuzana Burešová, Jan Jiráň, Vojtěch Bernatský, Pavel Nový, Slavomil Hubálek, Pavel Kříž, Eva Hrušková, Vojtěch Rohlíček, Jan Přeučil (több)Epizódok(40)
-
13. komnata Mileny Vostřákové (S04E01)
-
13. komnata Pavla Nového (S04E02)
-
13. komnata Evy Hruškové (S04E03)
-
13. komnata Luby Skořepové (S04E04)
-
13. komnata Pavla Landovského (S04E05)
-
13. komnata Jiřího Krampola (S04E06)
-
13. komnata Jaroslava Čejky (S04E07)
-
13. komnata Ladislava Freje ml. (S04E08)
-
13. komnata Šárky Ullrichové (S04E09)
-
13. komnata Dáši Bláhové (S04E10)
-
13. komnata Vladimíra Marka (S04E11)
-
13. komnata Petra Rezka (S04E12)
-
13. komnata Jiřího Ježka (S04E13)
-
13. komnata Jitky Zelenohorské (S04E14)
-
13. komnata Františka Nedvěda (S04E15)
-
13. komnata Antonína Gondolána (S04E16)
-
13. komnata Tomáše Cikrta (S04E17)
-
13. komnata Evy Jiřičné (S04E18)
-
13. komnata Jany Lorencové (S04E19)
-
13. komnata Zity Kabátové (S04E20)
-
13. komnata Bořka Šípka (S04E21)
-
13. komnata Tomio Okamury (S04E22)
-
13. komnata Štěpána Raka (S04E23)
-
13. komnata Arnošta Lustiga (S04E24)
-
13. komnata Yvetty Blanarovičové (S04E25)
-
13. komnata Roberta Vana (S04E26)
-
13. komnata Vladimíra Mišíka (S04E27)
-
13. komnata Dagmar Kludské (S04E28)
-
13. komnata Kláry Janečkové (S04E29)
-
13. komnata Miroslava Etzlera (S04E30)
Szereplők:
Josef Zíma
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sorozat)
Pražský písničkář (1997) (sorozat)
Grandsupertingltangl (1969) (sorozat)
Yvetta Simonová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (sorozat)
Milena Vostřáková
Csehszlovákia
Jiří Blažek
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
F. L. Věk (1970) (sorozat)
Zuzana Burešová
Csehszlovákia
Jan Jiráň
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Bakaláři 1997 (1997) (sorozat)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (sorozat)
Život na zámku (1995) (sorozat)
Vojtěch Bernatský
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Špačkovi v síti času (2013) (sorozat)
Pavel Nový
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (sorozat)
Slavomil Hubálek
Csehszlovákia
Pavel Kříž
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
A vörös Pimpernel (1999) (sorozat)
Labyrint (2015) (sorozat)
Ztracená brána (2012) (sorozat)
Eva Hrušková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Psí povídání (1985) (sorozat)
Bakaláři (1972) (sorozat)
Strom pohádek (1987) (sorozat)
Vojtěch Rohlíček
A legjobb sorozatok:
Dobrá čtvrť (2005) (sorozat)
Horákovi (2006) (sorozat)
Jan Přeučil
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Muž v pozadí (1995) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Jana Klusáková
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Případ pro exorcistu (2015) (sorozat)
Zdeněk Rohlíček
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Az első köztársaság (2014) (sorozat)
Duch (2022) (sorozat)
Polda (2016) (sorozat)
Jan Schmid
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Zdivočelá země (1997) (sorozat)
Bakaláři (1972) (sorozat)
Luba Skořepová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sorozat)
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Chalupáři (1975) (sorozat)
Arnošt Goldflam
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Kancelář Blaník (2014) (sorozat)
Večery Analogonu (2002) (sorozat)
Tisícročná včela (1983) (sorozat)
Václav Havel
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Devadesátky (2022) (sorozat) - a. f.
Zdivočelá země (1997) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat) - a. f.
Jiří Krejčík
Osztrák–Magyar Monarchia
A legjobb sorozatok:
Bylo nás šest (1986) (sorozat)
Josef a Ly (2004) (sorozat)
Cukrárna (2010) (sorozat)