Rendező:
Karel SmyczekForgatókönyvíró:
Alexander KoenigsmarkOperatőr:
Kristian HynekSzereplők:
Jana Preissová, Zlata Adamovská, Boris Rösner, Ivana Chýlková, Svatopluk Beneš, Ladislav Potměšil, Gabriela Wilhelmová, Valentina Thielová, Zdeněk Žák, Bořík Procházka, Petr Popelka (több)Szereplők:
Jana Preissová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Bratři Karamazovi (1981) (színházi felvétel)
Hogyan neveljük meg apát? (1978) (Tévéfilm)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tévéfilm)
Zlata Adamovská
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Általános iskola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (színházi felvétel)
Brouk v hlavě (2002) (Tévéfilm)
Boris Rösner
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hamlet (1986) (színházi felvétel)
Főúr, tűnés (1980)
Poslední dopis (1973) (Tévéfilm)
Ivana Chýlková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Az örökség, avagy gútentág faszikáim (1992)
Maska a tvář (2005) (színházi felvétel)
BrainStorm (2008) (Tévéfilm)
Svatopluk Beneš
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Svejk, a derék katona (1956)
Lucerna (1967) (Tévéfilm)
Ladislav Potměšil
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
A gyönyörű őzek halála (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (sorozat)
Brouk v hlavě (2002) (Tévéfilm)
Gabriela Wilhelmová
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Főúr, tűnés (1980)
A gyönyörű őzek halála (1986)
Hogyan fojtsuk vízbe avagy kétéltűek tündöklése és bukása (1974)
Valentina Thielová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Tichá bolest (1990)
A bokszoló és a halál (1962)
Hóhányók és hóvirágok (1982)
Zdeněk Žák
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Návštěva z vesmíru (1977) (Tévéfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tévéfilm)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Tévéfilm)
Bořík Procházka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Hóvirágünnep (1983)
Olthatatlan (2013) (Tévéfilm)
Petr Popelka
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Főúr, tűnés (1980)
L'affaire Dreyfus (1994) (sorozat)
Vojtěch, řečený sirotek (1989)
Jana Altmannová
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Főúr, tűnés (1980)
Kolja (1996)
Ludmila Zábršová-Molínová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
S Pydlou v zádech (1985) (színházi felvétel)
Az egér legjobb barátja (2021)
BrainStorm (2008) (Tévéfilm)
Jan Zadražil
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Balada pro banditu (2012) (színházi felvétel)
Nevinné lži (2013) (sorozat)
Bludičky (2010) (Tévéfilm)
Lucie Benešová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Povodeň (2005) (Tévéfilm)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (Tévéfilm)
Blázni a děvčátka (1989)
Helena Gabrielová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Piaf (2007)
Vége a régi időknek (1989)
Igen, kedves barátaim (1989)
Václav Chalupa
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Általános iskola (1991)
A nyomorultak (1998)
Ztracená brána (2012) (sorozat)
Jiří Němeček
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Rozčarovaní (1982) (Tévéfilm)
Lokis (1986) (Tévéfilm)
Waterloo (1967) (Tévéfilm)
Miroslav Táborský
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (színházi felvétel)
Soudné sestry (2007) (színházi felvétel)
Kolja (1996)
Bořivoj Penc
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dobytí severního pólu (2006) (színházi felvétel)
Záskok (1997) (színházi felvétel)
Dobytí severního pólu (1987) (színházi felvétel)