Zeneszerző:
Aleksey KarpovSzereplők:
Dmitriy Bedarev, Oleg Chernov, Darya Yugrens, Anton Gulyaev, Mikhail Tarabukin, Виктор Смирнов, Mariya Zimina, Said Dashuk-Nigmatulin, Vladimir Seleznyov, Vitaliy Kishchenko, Роман Индык (több)Epizódok(32)
-
Čto upalo, to propalo (S05E01)
-
Priglašenije na večerinku (S05E02)
-
Sekretnaja ťurma (S05E03)
-
Krugosvetka (S05E04)
-
SOS (S05E05)
-
Štorm v nějtralnych vodach (S05E06)
-
Kiberataka (S05E07)
-
Obmen opytom (S05E08)
-
Operacija "Tajfun" (S05E09)
-
Ubijstvo na video (S05E10)
-
Rejděry (S05E11)
-
Drama na Ladoge (S05E12)
-
Dělo specnaza (S05E13)
-
Bilet na parom (S05E14)
-
Leto. Pljaž. Bomba (S05E15)
-
Špionskije igry (S05E16)
-
Predsvaděbnaja lichoradka (S05E17)
-
Druzja děctva (S05E18)
-
Ostaťsja v živych (S05E19)
-
Korabl-prizrak (S05E20)
-
Staryj majak (S05E21)
-
Sbežavšaja něvesta (S05E22)
-
Sezd dokerov (S05E23)
-
Koški-myški (S05E24)
-
Renegat (S05E25)
-
Operacija "Skorpion" (S05E26)
-
Žertva nauki (S05E27)
-
V podvodnom plenu (S05E28)
-
Minnoje pole (S05E29)
-
Družestvennyj vizit (S05E30)
Szereplők:
Aleksey Kozlov
Szovjetunió
Aleksandr Pavelev
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Даниил Кокин
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Mažor (2014) (sorozat)
Sergey Romanyuk
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Олег Коваленко
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Admiral (2009) (sorozat)
Štrafbat (2004) (sorozat)
Pavel Vishnyakov
Szovjetunió
Игорь Павлов
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Вадим Романов
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Aleksandr Lazarev
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Константин Смирнов
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Šerlok Cholms (2013) (sorozat)
Aleksandr Alekseev
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Тимур Савин
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Děti Arbata (2004) (sorozat)
Станислав Сальников
Szovjetunió
Aleksandr Styopin
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Dmitriy Ermakovich
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Bělaja gvardija (2012) (sorozat)
Šerlok Cholms (2013) (sorozat)
Stepan Pivkin
A legjobb sorozatok:
Dostojevskij (2011) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Andrey Belotserkovskiy
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Mažor (2014) (sorozat)
Dmitriy Murashev
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Děti Arbata (2004) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)