Rendező:
Ľubo KockaForgatókönyvíró:
Zuzana KrižkováOperatőr:
Michael GahutZeneszerző:
Peter BreinerSzereplők:
Marta Vančurová, Emília Vášáryová, Jácint Juhász, Martin Huba, Rudolf Jelínek, Henrieta Mičkovicová, Valerie Kaplanová, Marta Gogálová, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Katarína Kolajová (több)Szereplők:
Marta Vančurová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Gazdina roba (1992) (színházi felvétel)
A gyönyörű őzek halála (1986)
Joachim, dobd a gépbe! (1974)
Emília Vášáryová
Legjobb filmek:
Kuckók (1999)
Na skle maľované (1980) (Tévéfilm)
Medená veža (1970)
Jácint Juhász
Magyar Királyság
Legjobb filmek:
Csillagosok, katonák (1967)
Az erőd (1979)
Napló szerelmeimnek (1987)
Martin Huba
Szlovák Köztársaság
Legjobb filmek:
Olthatatlan (2013) (Tévéfilm)
Élet mindenáron (2000)
Adolf Eichmann (1988) (Tévéfilm)
Rudolf Jelínek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Cyrano z Bergeracu (1986) (színházi felvétel)
Král Lear (2003) (színházi felvétel)
Král Krysa (1979) (színházi felvétel)
Henrieta Mičkovicová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Staroružová dráma (1989) (Tévéfilm)
Tábor padlých žien (1997)
Malý somár na dne duše (1989) (Tévéfilm)
Valerie Kaplanová
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Hajmeresztő hajnövesztő (1984)
Lokis (1986) (Tévéfilm)
Marta Gogálová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Rok na dedine (1967) (Tévéfilm)
Za mestskými múrmi (1998) (sorozat)
Za mestskými múrmi: Spravodlivosť (1998) (Tévéfilm)
Gabriela Škrabáková-Kreutz
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Tajomstvo alchymistu Storitza (1991) (Tévéfilm)
Paralelní světy (2001)
Nevěrné hry (2003)
Katarína Kolajová
Legjobb filmek:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Tévéfilm)
Staroružová dráma (1989) (Tévéfilm)
Čerešňový chlapec (2011) (Tévéfilm)
Viktorie Knotková
Osztrák–Magyar Monarchia
Legjobb filmek:
Kráva (1993)
Faust (1994)
Poslední motýl (1990)
Štefan Skrúcaný
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (színházi felvétel)
Modrá ruža (1996) (Tévéfilm)
Anton Živčic
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Naši synovia (1975) (sorozat)
Gendúrovci (1994) (Tévéfilm)
Reverend (1989) (Tévéfilm)
Eva Žilineková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Za mestskými múrmi (1998) (sorozat)
Za mestskými múrmi: Spravodlivosť (1998) (Tévéfilm)
Tlstibáb (1977) (Tévéfilm)
Soňa Ulická
Szlovák Köztársaság
Legjobb filmek:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Na Bukvovom dvore (1993) (Tévéfilm)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (Tévéfilm)
František Laca
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Červené víno (1976) (Tévéfilm)
Izrafel (1978) (Tévéfilm)
Psí život (1994) (Tévéfilm)
Hana Zaoralová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Mese Honzikról és Marjenkáról (1980)
Sama v čase normálnosti (2010) (Tévéfilm)
Zjasnělá noc (1985) (Tévéfilm)
Albín Medúz
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Baščovanský a zať (1994) (Tévéfilm)
Sedmero krkavců (2015)
Gyerekek (2014)
Vilhelm Perháč
Legjobb filmek:
És ülünk a fa tetején (1989)
Miliónový chlap (1987) (Tévéfilm)
Slané bonbóny (1985)