TV Schedule
előző
következő
hétfő 20.05.
kedd 21.05.
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
Tévéműsorom – péntek 05.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:20
Talpig fegyverben (2019)
Akció / Vígjáték / Thriller
05:45
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:10
Eltanácsolt tanácsadó (2001)
Vígjáték / Romantikus
08:05
Kém a szomszédban (2010)
Akció / Vígjáték / Családi
09:50
Álmomban már láttalak (2002)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
12:05
Horrorra akadva 5 (2013)
Vígjáték
13:40
Alkonyat - Hajnalhasadás II. rész (2012)
Kaland / Dráma / Fantasy
15:50
Jonah Hex (2010)
Akció / Thriller / Western
17:20
A gömb (1998)
Sci-Fi / Dráma / Misztikus
20:00
Robin Hood, a tolvajok fejedelme (1991)
Akció / Kaland / Dráma
22:45
Mad Max (1979)
Sci-Fi / Akció / Kaland
00:45
Rossz hold (1996)
Akció / Horror / Kaland
02:10
Mortal Kombat (1995)
Fantasy / Akció / Kaland
03:40
Vámpírbosszú
05:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - Hideglelés (2015) (epizód) (S03E17)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:55
Sherlock és Watson - Az Olümposzi kilátás (2015) (epizód) (S03E18)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:55
Lopott szavak
15:05
12 nap karácsonyig (2017) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus
17:00
Karácsony a tavon (2022) (Tévéfilm)
Romantikus / Vígjáték
19:00
Sherlock és Watson - Egy Holmes, egy Watson (2015) (epizód) (S03E19)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Az idő pénz (2015) (epizód) (S03E20)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Túl a fenyvesen (2012)
Dráma / Krimi / Thriller
23:50
Beszélj Hozzám!
01:55
Engedd el!
03:50
Sztálin halála (2017)
Történelmi / Vígjáték / Dráma
04:15
A holnap legendái - Lowest Common Demoninator (2022) (epizód) (S07E09)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:00
Férjek gyöngye - Őrült haj (2006) (epizód) (S08E18)
Vígjáték
10:25
Már megint Malcolm - 4. évad 1. rész IV
10:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:55
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
13:50
Jóapátok IV
14:20
Apa csak egy van IX
14:50
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
16:15
Férjek gyöngye - Érzelmi hullámvasút (2006) (epizód) (S08E19)
Vígjáték
16:40
Már megint Malcolm - 4. évad 2. rész IV
17:10
Jóapátok IV
17:35
Jóapátok IV
18:05
Apa csak egy van IX
18:35
Apa csak egy van IX
19:05
Férjek gyöngye - Négyes menet (2006) (epizód) (S08E20)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm - 4. évad 3. rész IV
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Kémbarátok II
22:30
Mocsárlény: A sorozat - Tökéletes álca (2019) (epizód) (E07)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
23:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:30
Kémbarátok II
02:00
Mocsárlény: A sorozat - Tökéletes álca (2019) (epizód) (E07)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
02:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:10
Teleshopping
04:05
200 első randi - Keserű csokoládé (2018) (epizód) (S01E19)
Dráma / Vígjáték
04:50
Már megint Malcolm - Robbery (2000) (epizód) (S02E07)
Vígjáték
05:15
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:35
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:20
Már megint Malcolm - Robbery (2000) (epizód) (S02E07)
Vígjáték
07:50
Már megint Malcolm - Therapy (2000) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
08:15
Drága örökösök - 1. évad 47. rész
09:15
Drága örökösök - 1. évad 48. rész
10:10
Doktor House
11:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
12:05
Monk - Flúgos nyomozó IV
13:05
A Grace klinika III
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk elakad a forgalomban (2005) (epizód) (S03E13)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk Las Vegas-ban (2005) (epizód) (S03E14)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House
17:05
A Grace klinika
18:00
A Grace klinika
19:00
Az újonc - A jó, a rossz és a csúf (2018) (epizód) (S01E03)
Krimi / Dráma
20:00
Az újonc - A csere (2018) (epizód) (S01E04)
Krimi / Dráma
21:00
Válótársak - Episode 2 (2015) (epizód) (S01E02)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
22:00
A Grace klinika
23:00
A Grace klinika
00:00
Válótársak - Episode 2 (2015) (epizód) (S01E02)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
01:05
Monk - Flúgos nyomozó III
02:00
Monk - Flúgos nyomozó IV
02:45
A Grace klinika
03:30
A Grace klinika
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz V
07:30
Csillagkapu: Atlantisz V
08:25
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:25
Xena: A harcos hercegnő
10:25
MacGyver - CD-ROM + Hoagie Foil (2017) (epizód) (S02E09)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - War Room + Ship (2017) (epizód) (S02E10)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
SWAT - Különleges egység - Tűz és füst (2018) (epizód) (S02E03)
Akció / Kaland / Krimi
13:15
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Csendes szolgálat (2019) (epizód) (S16E17)
Akció / Krimi / Dráma
14:05
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Mona Lisa (2019) (epizód) (S16E18)
Akció / Krimi / Dráma
15:05
Csillagkapu - 1969 (1999) (epizód) (S02E21)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Ébredések (1999) (epizód) (S02E22)
Akció / Kaland / Dráma
17:00
Csillagkapu: Atlantisz V
18:00
Csillagkapu: Atlantisz V
18:55
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
19:55
Xena: A harcos hercegnő
21:00
Robotzsaru (1987)
Akció / Krimi / Thriller
23:10
Nagyfiúk (2010)
Vígjáték
01:15
SWAT - Különleges egység - Vonatrablás (2018) (epizód) (S02E04)
Akció / Kaland / Krimi
02:05
MacGyver - CD-ROM + Hoagie Foil (2017) (epizód) (S02E09)
Akció / Kaland / Dráma
02:50
Leo Mattei (2013) (sorozat)
Dráma / Krimi
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Szép hazánk, Magyarország!
05:57
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Rondó (1994) (műsor)
Publicisztikai
07:10
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
07:35
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
08:10
Bor, mámor, szerelem II
09:05
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya
13:55
A világ egy terített asztal
14:25
Európa ízei (2013) (műsor)
Dokument
14:55
Egy Perc Híradó
14:57
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
15:50
Az egészség tíz parancsolata
16:00
Szép hazánk, Kárpát-medence!
16:04
Doc Martin VIII
16:55
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
17:00
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:55
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem II
20:45
Sörgyári capriccio
22:20
Kenó
22:21
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:30
Oroszország-ház
00:35
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:10
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
02:05
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
02:50
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
03:40
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai