TV Schedule
előző
következő
szerda 24.04.
csütörtök 25.04.
péntek 26.04.
szombat 27.04.
vasárnap 28.04.
hétfő 29.04.
kedd 30.04.
szerda 01.05.
csütörtök 02.05.
péntek 03.05.
szombat 04.05.
vasárnap 05.05.
hétfő 06.05.
kedd 07.05.
szerda 08.05.
csütörtök 09.05.
péntek 10.05.
szombat 11.05.
vasárnap 12.05.
hétfő 13.05.
kedd 14.05.
szerda 15.05.
csütörtök 16.05.
péntek 17.05.
szombat 18.05.
vasárnap 19.05.
hétfő 20.05.
tegnapelőtt
Tévéműsorom – péntek 07.06.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00
Lucky Luke és a Daltonok öröksége
06:40
Asterix, a gall (1967)
Animációs / Kaland / Vígjáték
08:00
Angry Birds - A film (2016)
Animációs / Kaland / Akció
09:50
Segíts, mumus! (1996)
Vígjáték / Családi / Fantasy
12:10
Alvin és a mókusok - A mókas menet (2015)
Vígjáték / Családi / Zenés
14:10
A Gyűrűk Ura - A két torony (2002)
Fantasy / Kaland / Akció
18:00
Az utolsó szamuráj (2003)
Akció / Kaland / Dráma
21:00
Éli könyve (2010)
Akció / Dráma / Kaland
23:20
Démonok között (2013)
Horror / Thriller / Misztikus
01:40
Mortal Kombat (2021)
Akció / Kaland / Fantasy
05:30
Dumplin' - Így kerek az élet (2018)
Vígjáték / Dráma / Musical
07:55
Monster Trucks - Szörnyverdák (2016)
Sci-Fi / Akció / Vígjáték
10:00
Hipervándor (2008)
Akció / Kaland / Sci-Fi
11:50
Delta Force 2 (1990)
Akció
14:00
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
Akció / Fantasy / Kaland
16:00
Csapda (2013)
Krimi / Thriller / Dráma
18:20
Die Hard 4.0 - Legdrágább az életed (2007)
Akció / Krimi / Thriller
21:00
Vitathatatlan (2002)
Dráma / Akció / Krimi
22:55
Börtönlázadás (2015)
Akció
00:45
Rajtaütők (2009)
Akció / Dráma / Thriller
02:45
Bosszúvágy 2
04:10
Yamakasi (2001)
Akció / Dráma / Krimi
05:40
Hová tűntél, Bernadette? (2019)
Dráma / Vígjáték
07:50
Szörnyen boldog család (2017)
Animációs / Családi
09:45
Bilko főtörzs (1996)
Vígjáték
11:45
Garfield 2. (2006)
Családi / Vígjáték / Animációs
13:25
A stepfordi feleségek (2004)
Vígjáték / Sci-Fi / Thriller
15:20
Clifford, a nagy piros kutya (2021)
Animációs / Családi / Vígjáték
17:15
Támadás a Fehér Ház ellen 2. – London ostroma (2016)
Akció / Krimi / Thriller
19:15
Csupasz pisztoly (1988)
Vígjáték / Krimi / Akció
21:00
Skalpvadászat (2014)
Akció / Dráma / Thriller
23:00
A szabadság ötven árnyalata (2018)
Erotikus / Romantikus / Thriller
01:15
Victor Frankenstein (2015)
Dráma / Horror / Sci-Fi
03:05
Az igazság bajnokai (2020)
Vígjáték / Dráma / Thriller
04:20
Hivatali eltávozás (2019)
Vígjáték / Horror
05:40
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Istenek fegyverzete
07:45
Istenek fegyverzete 2: Kondor hadművelet
10:05
A tenger szívében
12:30
Jumanji
14:35
Titkok könyvtára - A Szent Lándzsa küldetés (2004) (Tévéfilm)
Kaland / Akció / Fantasy
16:30
Alkonyat (2008)
Kaland / Dráma / Fantasy
18:50
Feketék fehéren (2004)
Krimi / Vígjáték
21:00
Mobil (2004)
Krimi / Dráma / Thriller
22:45
Betépve (2001)
Krimi / Dráma / Életrajz
01:15
Torrente V: A kezdő tizenegy (2014)
Vígjáték / Akció
02:55
A Védelmező
05:10
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - A kilencedik lépés (2013) (epizód) (S02E01)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:55
Sherlock és Watson - Gyilkos számok (2013) (epizód) (S02E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:50
A tökéletlen trükk (2008)
Vígjáték / Dráma
14:50
Asterix: A varázsital titka (2018)
Animációs / Kaland / Vígjáték
16:45
Családi karácsony (2018)
Vígjáték / Dráma
19:00
Sherlock és Watson - Gyilkos számok (2013) (epizód) (S02E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Mindenki egy ellen (2013) (epizód) (S02E03)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
A kúria úrnője (2021)
Vígjáték
23:20
Fehér éjszakák (2019)
Dráma / Horror / Misztikus
02:35
Férfiak, nők és gyerekek (2014)
Dráma / Vígjáték
04:20
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Férjek gyöngye - Férjcsere (2005) (epizód) (S07E20)
Vígjáték
10:35
Már megint Malcolm III
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Duma Aktuál - 1. évad 1. rész
14:05
Jóapátok - King for a Day (2018) (epizód) (S02E17)
Vígjáték
14:30
Apa csak egy van - 8. évad 13. rész VIII
15:00
Duma Aktuál - 1. évad 2. rész
16:00
Férjek gyöngye - Hát ez meredek (2005) (epizód) (S07E21)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm III
17:00
Jóapátok - The Burns System (2018) (epizód) (S02E18)
Vígjáték
17:30
Jóapátok - We Hate Money (2018) (epizód) (S02E19)
Vígjáték
18:00
Apa csak egy van - 8. évad 14. rész VIII
18:30
Apa csak egy van - 8. évad 15. rész VIII
19:00
Férjek gyöngye - Remek üzlet (2005) (epizód) (S07E22)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm III
20:00
Duma Aktuál - 1. évad 3. rész
21:00
Duma Aktuál - 1. évad 4. rész
22:00
Kémbarátok
22:30
Mocsárlény: A sorozat - Zöld nyavalya (2019) (epizód) (E03)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
23:35
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Kémbarátok
02:20
Mocsárlény: A sorozat - Zöld nyavalya (2019) (epizód) (E03)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
03:05
Teleshopping
04:40
Már megint Malcolm
05:00
Szerencsés kutya - 3. évad 21. rész III
05:20
Szerencsés kutya - 3. évad 22. rész III
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:25
Már megint Malcolm
07:55
Már megint Malcolm
08:20
Drága örökösök
09:20
Drága örökösök
10:25
Ki vele! (2024) (műsor)
Talk-show
11:20
Monk - Flúgos nyomozó III
12:20
Monk - Flúgos nyomozó III
13:15
A Grace klinika - Pótcselekvés (2006) (epizód) (S03E02)
Dráma / Romantikus
14:10
Dinasztiák - 5. évad 22. rész V
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a látnok (2002) (epizód) (S01E02)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és Dale, a bálna (2002) (epizód) (S01E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
17:05
A Grace klinika IX
18:05
A Grace klinika IX
19:00
Az újonc V
20:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a másik nő (2002) (epizód) (S01E07)
Vígjáték / Krimi / Dráma
21:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a maraton-futó (2002) (epizód) (S01E08)
Vígjáték / Krimi / Dráma
22:00
A Grace klinika IX
22:55
A Grace klinika IX
23:55
Az újonc V
00:50
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az elmegyógyintézet (2002) (epizód) (S01E05)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:50
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az elmegyógyintézet (2002) (epizód) (S01E05)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:35
A Grace klinika IX
03:15
A Grace klinika IX
03:55
Dinasztiák - 5. évad 22. rész V
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:35
Csillagkapu: Atlantisz III
07:35
Csillagkapu: Atlantisz IV
08:35
Az elveszett világ - 2. évad 13. rész II
09:30
Az elveszett világ - 2. évad 14. rész II
10:30
MacGyver - Jack + Kinematics + Safe Cracker + MgKNO3 + GTO (2021) (epizód) (S05E05)
Akció / Kaland / Dráma
11:25
MacGyver - Quarantine + N95 + Landline + Telescope + Social Distance (2021) (epizód) (S05E06)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
SEAL Team V
13:20
NCIS: Los Angeles - Új kezdetek (2023) (epizód) (S14E20)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:15
NCIS: Los Angeles - Új kezdetek - 2. rész (2023) (epizód) (S14E21)
Krimi / Misztikus / Thriller
15:05
Csillagkapu
16:05
Csillagkapu
17:05
Csillagkapu: Atlantisz IV
18:00
Az elveszett világ - 2. évad 15. rész II
19:00
Az elveszett világ - 2. évad 16. rész II
20:00
Doktor House - Jobbik fél (2012) (epizód) (S08E09)
Dráma / Misztikus
21:00
Sikoly 4. (2011)
Horror / Misztikus
23:20
Likvidálva (2012)
Akció / Thriller
01:35
SEAL Team V
02:20
MacGyver - Jack + Kinematics + Safe Cracker + MgKNO3 + GTO (2021) (epizód) (S05E05)
Akció / Kaland / Dráma
03:00
Leo Mattei II
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Sebaj Tóbiás II
05:05
Dörmögőék újabb kalandjai
05:15
Töf-töf elefánt - Robogó száguldó (1993) (epizód) (S03E03)
Animációs / Családi
05:25
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
A legkisebb Ugrifüles II
05:40
Kukori és Kotkoda
05:45
Mirr-Murr kandúr kalandjai IV
05:55
Frakk, a macskák réme
06:00
Bab Berci kalandjai
06:10
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:35
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
06:55
Mancs Őrjárat - Észvesztő mentés: A tigrisek megmentése (2018) (epizód) (S05E14)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
07:35
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
07:40
M2 matricák - Baltazár-bazár
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A Béke Bross (2021) (epizód) (S03E14)
Animációs / Kaland / Családi
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Barátok közt megder-medve (2021) (epizód) (S03E15)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:45
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
09:00
RoboVonatok II
09:10
Bohókás professzor
09:25
Rosie világa I II
09:35
Rosie világa I II
09:45
Bing - Piknik (2014) (epizód) (S01E20)
Animációs / Családi
09:50
Bing - Lufi (2014) (epizód) (S01E21)
Animációs / Családi
10:00
Bing - Öltözködés (2014) (epizód) (S01E22)
Animációs / Családi
10:10
A bajkeverő majom - Most ugrik a majom a vízbe / Nem rózsaillatú történet (2020) (epizód) (S12E02)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
10:45
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
Töf-töf elefánt - Robogó száguldó (1993) (epizód) (S03E03)
Animációs / Családi
11:10
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása
11:30
Nene - Nene nélkül soha! (2017) (epizód) (E43)
Animációs / Családi
11:40
Geronimo Stilton II
12:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin gyereket nevel (2016) (epizód) (S02E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Biciklitolvajok (2016) (epizód) (S02E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:30
ALVINNN!!! és a mókusok - Mókusmanus (2016) (epizód) (S02E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:40
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin vad hétvégéje (2016) (epizód) (S02E15)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:05
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:15
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Ideafix és a rebellisek
13:40
Ideafix és a rebellisek
13:55
Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai - Ranger és a világ minden terhe (2016) (epizód) (S02E19)
Kaland / Családi / Fantasy
14:15
Ötletparádé
14:30
Ötletparádé
14:40
Ötletparádé
15:00
Pat, a kutya
15:05
Pat, a kutya
15:15
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:25
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:35
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
15:40
Rímerdő (2023) (műsor)
15:50
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:00
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:10
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:25
Geronimo Stilton II
16:50
RoboVonatok II
17:00
Bohókás professzor
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Akinek a Csengő Szól… (2016) (epizód) (S02E16)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Hall Valaki? (2016) (epizód) (S02E17)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Csere-boszi (2016) (epizód) (S02E18)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin és az Alvinok (2016) (epizód) (S02E19)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Super Wings - A szárnyalók III
18:10
Super Wings - A szárnyalók III
18:25
Idefix és a Féktelen falka - Az ébresztő gall kakas (2021) (epizód) (E15)
Animációs
18:35
Idefix és a Féktelen falka - Szénporos Ciklona (2021) (epizód) (E04)
Animációs
18:50
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:00
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A királyi tombola (2021) (epizód) (S03E16)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Egy maroknyi áfonyáért (2021) (epizód) (S03E17)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland III
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
A38 Eklektronika (2021) (műsor)
Zenés
01:20
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:55
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:50
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:40
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:55
Akusztik (műsor)
Zenés
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
05:55
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
06:51
Rondó (1994) (műsor)
Publicisztikai
07:15
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
07:40
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
08:05
Önök kérték (műsor)
Zenés
08:35
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:35
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:05
Egy Perc Híradó
10:07
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
10:08
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
11:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:55
Álmok álmodói (2022) (műsor)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:54
Párizsi beszállók
13:00
Lara választása (2011) (sorozat)
Dráma / Romantikus
13:40
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:40
A világ egy terített asztal
15:05
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
15:30
Egy Perc Híradó
15:32
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:33
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:20
Ízőrzők
17:50
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
Petőfi zenei díj 2024 - Életmű gála - Földes László "Hobo"
22:25
Ripley játéka
00:10
Kenó
00:13
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
00:20
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:50
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:40
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:30
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
02:45
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:10
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:35
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
06:10
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
06:13
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
07:10
HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
07:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
08:40
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:05
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:40
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:05
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:40
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:41
Katolikus krónika (2020) (műsor)
Publicisztikai
11:05
Nyitott szívvel-szerzetesélet Magyarországon (2022) (műsor)
Dokument
11:40
Ady-novellák (1978) (Tévéfilm)
12:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Rondó (1994) (műsor)
Publicisztikai
13:55
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
14:20
Kék bolygó (műsor)
Publicisztikai
14:50
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
15:25
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
15:55
Hogy volt!? (2010) (műsor)
17:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
17:50
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
17:55
Magyar nők (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
10 éves a Duna Nap Torockón
20:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Párizsi beszállók
21:40
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:35
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
23:35
Kunszt (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:05
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:37
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
00:50
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
10 éves a Duna Nap Torockón
02:25
Ady-novellák (1978) (Tévéfilm)
03:35
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
04:15
Figyelő folyó (2021)
Dokument
05:10
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
06:25
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
07:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:55
A Gresham (2003)
Dokument
09:35
MC - Magyarok Cselekedetei
09:40
A megőrzött vadon
09:55
Hetty Feather
10:20
Magyar Atlantisz (2023) (sorozat)
Dokument
10:55
Állati operatőrök II
11:55
Mediterraneo
12:20
Mediterraneo
12:50
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
13:15
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
13:50
Európa kincsei
14:40
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
14:50
Mária két éjszakája (1940)
Dráma
16:20
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
16:55
Hetty Feather
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
19:25
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
20:00
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Nyom nélkül (1982)
Krimi / Dráma
22:30
Sztankay mozija (2023) (műsor)
Publicisztikai
22:40
Sose lesz vége
01:10
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:20
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
02:00
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
02:55
Mária két éjszakája (1940)
Dráma
04:50
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:00
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:10
Teleshop
10:40
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:20
Drága örökösök - A visszatérés
12:15
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:20
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:20
S.W.A.T.: Különleges egység
15:20
A mentalista VI
16:30
Keresztanyu III
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:00
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Drága örökösök - A visszatérés
22:50
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:25
Gyilkos elmék X
00:20
Gyilkos elmék X
01:35
CSI: A helyszínelők
02:45
CSI: A helyszínelők
03:50
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:10
Tűsarok (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - A múlt (1997) (epizód) (S05E19)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - LaRue tárgyalása (1997) (epizód) (S05E20)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
A múlt börtönében
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Szerencsekerék
21:55
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Doktor Balaton - Episode 24 (2021) (epizód) (S01E24)
Vígjáték / Dráma
00:55
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
01:30
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:30
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
03:30
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
05:10
A végzet fogságában (2019) (sorozat)
Dráma
07:05
Szerelem kiadó (2015) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
08:10
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
Alicia új élete (2021) (sorozat)
Dráma
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
02:50
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:40
Vermontba feledkezve (2017) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus