TV Schedule
előző
következő
vasárnap 19.05.
hétfő 20.05.
kedd 21.05.
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
Tévéműsorom – kedd 02.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:25
Mindenáron gyilkos (2016)
Akció / Krimi / Thriller
06:00
Kitérek a hitemből (2013)
Vígjáték / Dráma
07:40
Kislány a küszöbön 2
10:05
Az energia (2009)
Sci-Fi / Thriller / Akció
12:20
Álmomban már láttalak (2002)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
14:30
Házibuli (1980)
Vígjáték / Romantikus
16:45
Piedone, a zsaru (1973)
Krimi / Akció / Dráma
19:05
Fúrófej Taylor (2008)
Vígjáték
21:00
Kiscsávó (2006)
Vígjáték / Krimi
22:45
Mortal Kombat (1995)
Fantasy / Akció / Kaland
00:45
Túszdráma
02:45
Rossz hold (1996)
Akció / Horror / Kaland
03:55
Mocsok (2013)
Krimi / Vígjáték / Dráma
05:10
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - A nevezetes ügyfél (2015) (epizód) (S03E11)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:55
Sherlock és Watson - A szökevény (2015) (epizód) (S03E12)
Krimi / Dráma / Misztikus
12:00
Jobs - Gondolkozz másképp (2013)
Életrajz / Dráma
14:55
Gyógyító karácsony (2017) (Tévéfilm)
Dráma
17:00
Szinte karácsony (2016) (Tévéfilm)
Romantikus
19:00
Sherlock és Watson - Bürök (2015) (epizód) (S03E13)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson III
21:00
Egyetlen szerelmem (2014)
Romantikus / Vígjáték / Dráma
23:00
A bűnös
00:50
A beavatott-sorozat: A lázadó (2015)
Sci-Fi / Kaland / Thriller
03:20
Amerikai pite (1999)
Vígjáték / Romantikus
04:15
A holnap legendái - Deus Ex Latrina (2021) (epizód) (S07E06)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:10
Férjek gyöngye - A bogárbomba (2006) (epizód) (S08E15)
Vígjáték
10:35
Már megint Malcolm III
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
13:35
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok - The Intervention(s) (2019) (epizód) (S03E13)
Vígjáték
14:35
Apa csak egy van IX
15:05
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
15:35
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
16:05
Férjek gyöngye - Egy sérült térd (2006) (epizód) (S08E16)
Vígjáték
16:35
Már megint Malcolm III
17:05
Jóapátok IV
17:35
Jóapátok IV
18:00
Apa csak egy van IX
18:30
Apa csak egy van IX
19:00
Férjek gyöngye - Baráti kép (2006) (epizód) (S08E17)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm III
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:00
A Grace klinika X
04:40
200 első randi - Mérgező virágok (2018) (epizód) (S01E16)
Dráma / Vígjáték
05:25
Már megint Malcolm - Dinner Out (2000) (epizód) (S02E04)
Vígjáték
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:20
Már megint Malcolm - Dinner Out (2000) (epizód) (S02E04)
Vígjáték
07:50
Már megint Malcolm - Casino (2000) (epizód) (S02E05)
Vígjáték
08:15
Drága örökösök - 1. évad 41. rész
09:15
Drága örökösök - 1. évad 42. rész
10:10
Doktor House
11:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
12:05
Monk - Flúgos nyomozó IV
13:05
A Grace klinika III
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a hónap dolgozója (2004) (epizód) (S03E07)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a vetélkedő (2004) (epizód) (S03E08)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House
17:05
A Grace klinika X
18:00
A Grace klinika X
19:00
Az újonc VI
20:00
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
21:00
Kipörgetve (2017)
Akció / Thriller
22:55
A Grace klinika X
23:55
A Grace klinika X
00:50
Az újonc VI
01:45
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az aranyhal (2005) (epizód) (S03E10)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:30
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk a Kobra ellen (2005) (epizód) (S03E11)
Vígjáték / Krimi / Dráma
03:10
A Grace klinika X
03:50
A Grace klinika X
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:25
Csillagkapu: Atlantisz IV
07:25
Csillagkapu: Atlantisz V
08:20
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:20
Xena: A harcos hercegnő
10:20
MacGyver - Roulette Wheel + Wire (2017) (epizód) (S02E03)
Akció / Kaland / Dráma
11:15
MacGyver - X-Ray + Penny (2017) (epizód) (S02E04)
Akció / Kaland / Dráma
12:10
SEAL Team VI
13:10
NCIS XVI
14:05
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Az utolsó láncszem (2019) (epizód) (S16E12)
Akció / Krimi / Dráma
15:00
Csillagkapu II
16:00
Csillagkapu II
17:00
Csillagkapu: Atlantisz V
18:00
Csillagkapu: Atlantisz V
18:55
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
19:55
Xena: A harcos hercegnő
21:00
NCIS: Hawaii II
21:55
NCIS: Hawaii II
22:50
MacGyver - Bozer + Booze + Back to School (2018) (epizód) (S03E03)
Akció / Kaland / Dráma
23:45
MacGyver - Guts + Fuel + Hope (2018) (epizód) (S03E04)
Akció / Kaland / Dráma
00:40
SWAT - Különleges egység - Rengés (2018) (epizód) (S02E01)
Akció / Kaland / Krimi
01:35
MacGyver - Roulette Wheel + Wire (2017) (epizód) (S02E03)
Akció / Kaland / Dráma
02:20
MacGyver - X-Ray + Penny (2017) (epizód) (S02E04)
Akció / Kaland / Dráma
03:00
Leo Mattei - Sugar Daddy (2019) (epizód) (S06E04)
Dráma / Krimi
04:00
Akusztik (műsor)
Zenés
05:00
Leó és Fred - Születésnap (1993) (epizód) (S02E07)
Animációs / Vígjáték
05:05
Varjúdombi mesék - Mese az öreg esernyős tündérről (1980) (epizód) (E05)
Animációs
05:10
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Születésnapi ajándék (1982) (epizód) (S01E05)
Animációs / Mese
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Vizipók-csodapók - Víz alatt, föld alatt (1982) (epizód) (S02E12)
Animációs
05:40
Misi mókus kalandjai - Az örökké termő fa szigetén (1982) (epizód) (E10)
Animációs
05:45
Mesék Mátyás királyról - Mátyás kovács (1984) (epizód) (E10)
Animációs / Történelmi
05:55
Frakk, a macskák réme - Gumicsont (1979) (epizód) (S03E11)
Animációs
06:00
Hát (2014) (sorozat)
Animációs
06:10
Csűrcsavarosdi (2008) (sorozat)
Animációs
06:35
Merülj, Olly merülj! (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
06:55
Mancs Őrjárat - Kutyiutánzó Papagáj / A Sellőkutyik Megmentik Turbot-éket (2016) (epizód) (S03E21)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:35
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
07:40
Rímerdő (2023) (műsor)
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai - Utánozás majomszokás (2016) (epizód) (S02E18)
Animációs / Kaland / Családi
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai III
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai III
08:35
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
08:45
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:10
Bohókás professzor
09:25
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:35
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:00
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
A bajkeverő majom - Mazsolák! / Compass esti meséje (2020) (epizód) (S13E12)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
10:45
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Születésnapi ajándék (1982) (epizód) (S01E05)
Animációs / Mese
11:05
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása - A kincsvadászat (2017) (epizód) (E37)
Animációs / Családi
11:30
Simon - Édességtolvaj (2022) (epizód) (S04E02)
Animációs / Családi
11:40
Petronix Védők, akcióra fel!
11:50
Petronix Védők, akcióra fel!
12:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Kint vagyunk a vízből (2019) (epizód) (S04E08)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Simon mondja... (2019) (epizód) (S04E09)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Dalolj, mint egy kanári! (2019) (epizód) (S04E10)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Kalóz élet (2019) (epizód) (S04E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Idefix és a Féktelen falka - Házi tolvajok (2021) (epizód) (E39)
Animációs
13:35
Idefix és a Féktelen falka - Szédítő illatok (2021) (epizód) (E38)
Animációs
13:50
H2O - Egy vízcsepp elég
14:15
Jamie, a focicsoda (2016) (sorozat)
Családi
14:45
Ötletparádé
15:00
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:15
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:25
Bluey
15:35
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:40
M2 matricák - Ha nagy leszek… (2020) (műsor)
15:50
44 csacska macska - Cica-színkereső játék (2020) (epizód) (S02E12)
Animációs / Családi
16:00
44 csacska macska - Sushi, az utazó kutyi (2020) (epizód) (S02E13)
Animációs / Családi
16:15
44 csacska macska - Ki lesz a legjobb kutya? (2020) (epizód) (S02E14)
Animációs / Családi
16:25
Petronix Védők, akcióra fel!
16:40
Petronix Védők, akcióra fel!
16:50
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:05
Bohókás professzor
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Világrekord (2019) (epizód) (S04E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - A turnébusz (2019) (epizód) (S04E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:40
ALVINNN!!! és a mókusok - A vetélkedő (2019) (epizód) (S04E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:50
ALVINNN!!! és a mókusok - Az Alvin módszer (2019) (epizód) (S04E15)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:15
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:25
Idefix és a Féktelen falka - A láthatatlanság bája (2021) (epizód) (E37)
Animációs
18:35
Idefix és a Féktelen falka - Kicsi az eb, de erős (2021) (epizód) (E44)
Animációs
18:50
Bluey
18:55
Bluey
19:05
Bluey
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A páncélszekrény (2021) (epizód) (S03E50)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Fejlődés oda-vissza – első rész (2021) (epizód) (S03E51)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland IV
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Akusztik (műsor)
Zenés
01:30
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:55
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:50
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:40
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:50
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Szép hazánk, Magyarország!
05:57
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Srpski Ekran (műsor)
Publicisztikai
07:10
Unser Bildschirm (2016) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
08:10
Bor, mámor, szerelem II
09:10
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
09:58
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya
13:50
A világ egy terített asztal - Irán (2018) (epizód) (S18E06)
Dokument
14:20
Európa ízei (2013) (műsor)
Dokument
14:45
Egy Perc Híradó
14:50
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
14:55
Szép hazánk, Magyarország!
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
15:50
Az egészség tíz parancsolata
16:00
Doc Martin VII
17:00
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:50
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:35
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem II
20:35
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
20:45
Poldark V
21:50
Brown atya X
22:35
Kenó
22:37
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:45
Zulejka kinyitja a szemét
23:40
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
00:10
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:05
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:50
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:40
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
03:05
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:10
Ridikül ismétlés
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Duna World - időjárás
05:16
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
06:10
M2 Matrica
06:15
Esély (műsor)
Publicisztikai
06:40
Kék bolygó (műsor)
Publicisztikai
07:00
Mindennapi
07:05
Vár a Kárpát-medence
07:10
Magyar gazda (műsor)
Publicisztikai
07:30
Duna World - időjárás
07:35
DANKÓ: Élő népzene / Táncház, Kodály után száz évvel, Százhangú orgona, Nézd a tánc nemeit, Hajdanáb
08:00
DANKÓ: Élő népzene / Táncház, Kodály után száz évvel, Százhangú orgona, Nézd a tánc nemeit, Hajdanáb
08:30
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:32
Agapé ism.
10:20
Isten kezében (2011) (műsor)
10:50
Lét-Ige - protestáns magazin (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:20
A fáklya (1993) (Tévéfilm)
Dráma
12:55
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Duna World - időjárás
13:25
Srpski Ekran (műsor)
Publicisztikai
13:55
Unser Bildschirm (2016) (műsor)
Publicisztikai
14:25
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
14:55
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
15:25
Család'24
15:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Beugró (2007) (műsor)
Vígjáték
20:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:15
Csángók
23:45
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:37
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 Matrica
00:50
M2 Matrica
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Duna World - időjárás
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
Beugró (2007) (műsor)
Vígjáték
02:15
A fáklya (1993) (Tévéfilm)
Dráma
04:20
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
05:00
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Határtalanul magyar (2011) (műsor)
Oktató
09:25
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (2016) (műsor)
Publicisztikai / Történelmi / Talk-show
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:25
Kalandozás Dél-Koreában
10:55
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
11:55
Csodás Itália - Utazás Olaszországban, a kincsek földjén (2018) (sorozat)
Dokument / Történelmi
12:30
Közvetítés a Magyar Corvin-lánc kitüntetés átadásának ünnepélyes eseményéről
12:55
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
13:55
Kiállítások a nagyvilágból (2017) (sorozat)
Dokument
14:50
Emmy
16:00
Duna anzix (2011) (sorozat)
Dokument
16:20
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
16:45
Ezerarcú Balaton (2006)
Dokument
16:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Így készült a Földi Éden című sorozat
19:50
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:30
Egy Perc Híradó
20:35
A botrány szele
22:20
MüpArt
00:15
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:30
Emmy
01:40
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
02:35
Határtalanul magyar (2011) (műsor)
Oktató
03:00
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (2016) (műsor)
Publicisztikai / Történelmi / Talk-show
03:30
Kalandozás Dél-Koreában
03:55
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument