TV Schedule
előző
következő
szerda 15.05.
csütörtök 16.05.
péntek 17.05.
szombat 18.05.
vasárnap 19.05.
hétfő 20.05.
kedd 21.05.
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
tegnapelőtt
Tévéműsorom – péntek 28.06.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:05
Fehér, mint a hó
05:35
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:45
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Mythica: A vaskorona legendája (2016)
Fantasy
07:50
Rejtőzködő fenevadak
09:40
Fantomas a Scotland Yard ellen (1967)
Vígjáték / Kaland / Krimi
11:45
A keményfejű (1987)
Akció / Vígjáték / Kaland
13:40
Hart háborúja (2002)
Dráma / Háborús
16:10
Alkonyat - Hajnalhasadás I rész
18:30
Csillagpor
21:00
Vér és csont (2009)
Akció / Dráma
22:45
Soha ne felejts!
00:40
A testőr (2009)
Akció
02:25
Húsevő (2007)
Kaland / Horror / Thriller
03:55
Vérfarkas: A szörny köztünk van (2012)
Horror / Thriller
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:35
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:30
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:30
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
10:30
Sherlock és Watson - A szerecsendió főzet esete (2014) (epizód) (S03E07)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:30
Sherlock és Watson - Az utolsó műszak (2014) (epizód) (S03E08)
Krimi / Dráma / Misztikus
12:25
Haszonélvezők
14:50
A karácsony mentőakció
17:00
Jószomszédi iszony (2003)
Vígjáték
19:00
Sherlock és Watson - Az örökkévalóság nyomában (2015) (epizód) (S03E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Aki a virágot szereti (2015) (epizód) (S03E10)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Lopott szavak
23:10
A jövő bűnei
01:20
Thelma (2017)
Dráma / Fantasy / Horror
03:45
Szeretetről, sötétségről (2015)
Dráma / Életrajz / Történelmi
04:10
A holnap legendái - The Need for Speed (2021) (epizód) (S07E02)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:10
Férjek gyöngye - A játékos (2006) (epizód) (S08E13)
Vígjáték
10:40
Már megint Malcolm III
11:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:10
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
13:45
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
14:10
Jóapátok - Cabin Fever (2019) (epizód) (S03E11)
Vígjáték
14:35
Apa csak egy van IX
15:05
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
15:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
16:00
Férjek gyöngye - Lakáspara (2006) (epizód) (S08E14)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm III
17:00
Jóapátok - Clean Country Living (2019) (epizód) (S03E12)
Vígjáték
17:30
Jóapátok - The Intervention(s) (2019) (epizód) (S03E13)
Vígjáték
18:00
Apa csak egy van IX
18:30
Apa csak egy van IX
19:00
Férjek gyöngye - A bogárbomba (2006) (epizód) (S08E15)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm III
20:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
20:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
21:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
21:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
22:00
Kémbarátok - Episode 6 (2021) (epizód) (S02E06)
Vígjáték
22:30
Mocsárlény: A sorozat - Fizetni kell mindenért! (2019) (epizód) (E06)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
23:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:25
Kémbarátok - Episode 6 (2021) (epizód) (S02E06)
Vígjáték
01:55
Mocsárlény: A sorozat - Fizetni kell mindenért! (2019) (epizód) (E06)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
02:40
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:10
Teleshopping
04:40
Már megint Malcolm - Halloween Approximately (2000) (epizód) (S02E02)
Vígjáték
05:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:15
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:40
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:10
Már megint Malcolm - Halloween Approximately (2000) (epizód) (S02E02)
Vígjáték
07:40
Már megint Malcolm - Lois's Birthday (2000) (epizód) (S02E03)
Vígjáték
08:10
Drága örökösök - 1. évad 37. rész
09:10
Drága örökösök - 1. évad 38. rész
10:10
Doktor House
11:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
12:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
13:10
A Grace klinika III
14:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az áramszünet (2004) (epizód) (S03E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk-ot kirúgják (2004) (epizód) (S03E04)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House
17:05
A Grace klinika - 10. évad 18. rész X
18:05
A Grace klinika - 10. évad 19. rész X
19:00
Az újonc VI
20:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a vetélkedő (2004) (epizód) (S03E08)
Vígjáték / Krimi / Dráma
21:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk beveszi a gyógyszerét (2004) (epizód) (S03E09)
Vígjáték / Krimi / Dráma
22:00
A Grace klinika - 10. évad 15. rész X
22:55
A Grace klinika - 10. évad 16. rész X
23:55
Az újonc VI
00:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a lány, aki farkast kiáltott (2004) (epizód) (S03E06)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a hónap dolgozója (2004) (epizód) (S03E07)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:35
A Grace klinika - 10. évad 18. rész X
03:20
A Grace klinika - 10. évad 19. rész X
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:35
Csillagkapu: Atlantisz IV
07:35
Csillagkapu: Atlantisz IV
08:35
Az elveszett világ III
09:30
Az elveszett világ III
10:30
MacGyver - Hole Puncher (2017) (epizód) (S01E20)
Akció / Kaland / Dráma
11:25
MacGyver - Cigar Cutter (2017) (epizód) (S01E21)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
SEAL Team VI
13:20
NCIS XVI
14:15
NCIS XVI
15:05
Csillagkapu II
16:05
Csillagkapu II
17:05
Csillagkapu: Atlantisz IV
18:00
Csillagkapu: Atlantisz IV
19:05
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
20:00
Xena: A harcos hercegnő
21:00
Részeges karatemester 2. (1994)
Akció / Vígjáték
23:15
Balhé Bronxban (1995)
Akció / Thriller / Vígjáték
01:05
SEAL Team VI
02:00
MacGyver - Hole Puncher (2017) (epizód) (S01E20)
Akció / Kaland / Dráma
02:40
Leo Mattei - La Piste aux étoiles (2019) (epizód) (S06E02)
Dráma / Krimi