TV Schedule
előző
következő
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
tegnapelőtt
csütörtök 27.06.
péntek 28.06.
szombat 29.06.
vasárnap 30.06.
hétfő 01.07.
kedd 02.07.
szerda 03.07.
csütörtök 04.07.
péntek 05.07.
szombat 06.07.
vasárnap 07.07.
hétfő 08.07.
kedd 09.07.
szerda 10.07.
Tévéműsorom – csütörtök 04.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:25
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Emlékek nélkül (2008) (Tévéfilm)
Dráma / Krimi / Thriller
07:50
Sámson (2018)
Akció / Dráma
10:05
Fúrófej Taylor (2008)
Vígjáték
12:10
Zsenikém - Az ügynök haláli (2008)
Akció / Vígjáték / Krimi
14:25
Az energia (2009)
Sci-Fi / Thriller / Akció
16:40
A belleville-i zsaru
18:50
Jöttünk, láttunk, visszamennénk
21:00
Tremors - Ahová lépek, szörny terem (1990)
Sci-Fi / Horror / Vígjáték
22:45
Underworld (2003)
Akció / Fantasy / Thriller
01:15
Vér és csont (2009)
Akció / Dráma
02:50
Soha ne felejts!
05:05
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson III
10:50
Sherlock és Watson - Öntudatlanság (2015) (epizód) (S03E16)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:45
Alone Together
14:55
12 karácsonyi próba (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
16:55
12 nap karácsonyig (2017) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus
19:00
Sherlock és Watson - Hideglelés (2015) (epizód) (S03E17)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Az Olümposzi kilátás (2015) (epizód) (S03E18)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Engedd el!
23:00
Gyilkos szezon
00:40
A jövő bűnei
03:00
Egyetlen szerelmem (2014)
Romantikus / Vígjáték / Dráma
04:15
A holnap legendái - Paranoid Android (2022) (epizód) (S07E08)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:15
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:15
Férjek gyöngye - Baráti kép (2006) (epizód) (S08E17)
Vígjáték
10:40
Már megint Malcolm III
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok IV
14:30
Apa csak egy van IX
15:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
16:00
Férjek gyöngye - Őrült haj (2006) (epizód) (S08E18)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm - 4. évad 1. rész IV
17:00
Jóapátok IV
17:30
Jóapátok IV
17:55
Apa csak egy van IX
18:25
Apa csak egy van IX
19:00
Férjek gyöngye - Érzelmi hullámvasút (2006) (epizód) (S08E19)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm - 4. évad 2. rész IV
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:30
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:35
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:40
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:40
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:05
A Grace klinika
04:50
200 első randi - Keresztutak (2018) (epizód) (S01E18)
Dráma / Vígjáték
05:35
Már megint Malcolm - Convention (2000) (epizód) (S02E06)
Vígjáték
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:20
Már megint Malcolm - Convention (2000) (epizód) (S02E06)
Vígjáték
07:50
Már megint Malcolm - Robbery (2000) (epizód) (S02E07)
Vígjáték
08:15
Drága örökösök - 1. évad 45. rész
09:15
Drága örökösök - 1. évad 46. rész
10:10
Doktor House
11:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
12:05
Monk - Flúgos nyomozó IV
13:05
A Grace klinika III
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk a Kobra ellen (2005) (epizód) (S03E11)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a kunyhó (2005) (epizód) (S03E12)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House
17:05
A Grace klinika
18:00
A Grace klinika
19:00
Az újonc - Új élet (2018) (epizód) (S01E01)
Krimi / Dráma
20:00
Az újonc - Gyorstalpaló (2018) (epizód) (S01E02)
Krimi / Dráma
21:00
Válótársak - Episode 1 (2015) (epizód) (S01E01)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
22:00
A Grace klinika X
23:00
A Grace klinika X
23:55
Válótársak - Episode 1 (2015) (epizód) (S01E01)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
01:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk Las Vegas-ban (2005) (epizód) (S03E14)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a választás (2005) (epizód) (S03E15)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:40
A Grace klinika
03:20
A Grace klinika
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz V
07:30
Csillagkapu: Atlantisz V
08:30
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:25
Xena: A harcos hercegnő
10:25
MacGyver - Duct Tape + Jack (2017) (epizód) (S02E07)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Packing Peanuts + Fire (2017) (epizód) (S02E08)
Akció / Kaland / Dráma
12:15
SWAT - Különleges egység - Olajoshordó (2018) (epizód) (S02E02)
Akció / Kaland / Krimi
13:10
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Túllépés (2019) (epizód) (S16E15)
Akció / Krimi / Dráma
14:05
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Medvék és bocsok (2019) (epizód) (S16E16)
Akció / Krimi / Dráma
15:05
Csillagkapu - Egy rossz mozdulat (1999) (epizód) (S02E19)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Bújócska (1999) (epizód) (S02E20)
Akció / Kaland / Dráma
17:00
Csillagkapu: Atlantisz V
18:00
Csillagkapu: Atlantisz V
19:00
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
20:00
Xena: A harcos hercegnő
21:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Jó évjárat (2000) (epizód) (S01E17)
Fantasy / Misztikus / Kaland
22:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Az utolsó lovag (2000) (epizód) (S01E18)
Fantasy / Misztikus / Kaland
23:00
SWAT - Különleges egység VI
23:55
SWAT - Különleges egység VI
00:50
SWAT - Különleges egység - Tűz és füst (2018) (epizód) (S02E03)
Akció / Kaland / Krimi
01:45
MacGyver - Duct Tape + Jack (2017) (epizód) (S02E07)
Akció / Kaland / Dráma
02:25
MacGyver - Packing Peanuts + Fire (2017) (epizód) (S02E08)
Akció / Kaland / Dráma
03:05
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Jó évjárat (2000) (epizód) (S01E17)
Fantasy / Misztikus / Kaland
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Szép hazánk, Magyarország!
05:57
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:40
Slovenski utrinki (műsor)
Publicisztikai
07:10
Kvartett (műsor)
Publicisztikai
07:40
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
08:10
Bor, mámor, szerelem II
09:05
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya
13:55
A világ egy terített asztal - Észak-Frízföld (2019) (epizód) (S19E02)
Dokument
14:25
Európa ízei (2013) (műsor)
Dokument
14:55
Egy Perc Híradó
14:56
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
15:50
Az egészség tíz parancsolata
16:00
Doc Martin - Kifürkészhetetlen utak (2017) (epizód) (S08E01)
Vígjáték / Dráma
16:55
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
17:00
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:55
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem II
20:45
Érdekszomszédság
22:20
Önök kérték! - Válogatás
23:10
Kenó
23:14
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
23:20
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
23:45
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
00:10
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:05
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:55
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:40
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
03:05
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:40
Kalandozás Dél-Koreában
05:05
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés