TV Schedule
előző
következő
szerda 01.05.
csütörtök 02.05.
péntek 03.05.
szombat 04.05.
vasárnap 05.05.
hétfő 06.05.
kedd 07.05.
szerda 08.05.
csütörtök 09.05.
péntek 10.05.
szombat 11.05.
vasárnap 12.05.
hétfő 13.05.
kedd 14.05.
szerda 15.05.
csütörtök 16.05.
péntek 17.05.
szombat 18.05.
vasárnap 19.05.
hétfő 20.05.
kedd 21.05.
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
tegnapelőtt
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
kedd 18.06.
szerda 19.06.
Tévéműsorom – csütörtök 13.06.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:20
Brazilok (2017)
Kaland / Romantikus / Vígjáték
07:15
Lucky Luke - A Daltonok szökésben (1983)
Animációs / Vígjáték / Western
08:55
Gulliver utazásai
10:30
Az ítélet eladó (2003)
Dráma / Thriller
13:10
Hajsza a győzelemért (2013)
Dráma / Életrajz / Sport
15:40
A szökevény (1993)
Akció / Thriller / Dráma
18:20
Életre-halálra (1998)
Akció / Krimi / Thriller
21:00
Deja Vu (2006)
Thriller / Sci-Fi / Akció
23:30
Harcban élve (2013)
Akció / Thriller / Krimi
01:30
John Wick: 3. felvonás - Parabellum (2019)
Akció / Krimi / Thriller
04:35
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:05
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
07:20
A sas és a sárkány (2015)
Akció / Kaland / Dráma
09:20
Mindörökké Batman (1995)
Akció / Fantasy / Krimi
11:50
Mint a kámfor (1998)
Krimi / Vígjáték / Romantikus
14:15
Fantomas (1964)
Vígjáték / Krimi / Kaland
16:25
Skiptrace: A zűrös páros
18:40
xXx (2002)
Akció / Kaland / Thriller
21:00
Maga a pokol (2003)
Akció / Thriller / Dráma
22:45
Mobil (2004)
Krimi / Dráma / Thriller
00:40
Betépve (2001)
Krimi / Dráma / Életrajz
02:50
Penge: Szentháromság (2004)
Akció / Kaland / Fantasy
04:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
10:00
Sherlock és Watson - Hazugságok hálójában (2013) (epizód) (S02E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:00
Sherlock és Watson - Sérülések (2013) (epizód) (S02E10)
Krimi / Dráma / Misztikus
12:00
Balek-suli (2006)
Vígjáték / Romantikus
14:15
Vörös kutya (2011)
Vígjáték / Dráma / Családi
16:15
Jobs - Gondolkozz másképp (2013)
Életrajz / Dráma
19:00
Sherlock és Watson - Belső ellenőrzés (2013) (epizód) (S02E11)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Rokonlelkek (2014) (epizód) (S02E12)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Csodálatos fiú (2018)
Dráma / Életrajz
23:40
Amerikai pite (1999)
Vígjáték / Romantikus
01:40
Fehér éjszakák (2019)
Dráma / Horror / Misztikus
04:15
A holnap legendái - Meat: The Legends (2021) (epizód) (S06E02)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Férjek gyöngye - Hangos viszály (2005) (epizód) (S08E02)
Vígjáték
10:35
Már megint Malcolm III
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Duma Aktuál
14:05
Jóapátok - Family Business (2018) (epizód) (S02E21)
Vígjáték
14:30
Apa csak egy van VIII
15:00
Duma Aktuál
16:00
Férjek gyöngye - Tökéletesen profi (2005) (epizód) (S08E03)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm III
17:00
Jóapátok - Wife-Proof (2019) (epizód) (S03E01)
Vígjáték
17:30
Jóapátok - Yeah, Maybe (2019) (epizód) (S03E02)
Vígjáték
18:00
Apa csak egy van VIII
18:30
Apa csak egy van VIII
19:00
Férjek gyöngye - Kétségbeesetten (2005) (epizód) (S08E04)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm III
20:00
Duma Aktuál
21:00
Duma Aktuál
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:40
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:20
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:25
Teleshopping
04:40
Már megint Malcolm
05:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:15
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:40
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:10
Már megint Malcolm
07:40
Már megint Malcolm
08:10
Drága örökösök - 1. évad 15. rész
09:10
Drága örökösök - 1. évad 16. rész
10:10
Doktor House
11:10
Monk - Flúgos nyomozó III
12:10
Monk - Flúgos nyomozó III
13:10
A Grace klinika III
14:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk vakáción (2002) (epizód) (S01E09)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a földrengés (2002) (epizód) (S01E10)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House
17:05
A Grace klinika - 9. évad 20. rész IX
18:05
A Grace klinika - 9. évad 21. rész IX
19:00
Az újonc V
20:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk Mexikóba megy (2003) (epizód) (S02E02)
Vígjáték / Krimi / Dráma
21:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk baseball-meccsre megy (2003) (epizód) (S02E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
22:00
A Grace klinika - 9. évad 17. rész IX
22:55
A Grace klinika - 9. évad 18. rész IX
23:55
Az újonc V
00:50
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a repülőgép (2002) (epizód) (S01E12)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:50
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk újra az iskolában (2003) (epizód) (S02E01)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:35
A Grace klinika - 9. évad 20. rész IX
03:15
A Grace klinika - 9. évad 21. rész IX
03:55
200 első randi - Az érem két oldala (2018) (epizód) (S01E04)
Dráma / Vígjáték
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:35
Csillagkapu: Atlantisz IV
07:30
Csillagkapu: Atlantisz IV
08:25
Az elveszett világ II
09:25
Az elveszett világ II
10:25
MacGyver - Barn Find + Engine Oil + La Punzonatura + Lab Rats + Tachometer (2021) (epizód) (S05E13)
Akció / Kaland / Dráma
11:25
MacGyver - H2O + Orthophosphates + Mission City + Corrosions + Origins (2021) (epizód) (S05E14)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
SEAL Team V
13:20
NCIS: Hawaii
14:15
NCIS: Hawaii
15:05
Csillagkapu
16:05
Csillagkapu
17:05
Csillagkapu: Atlantisz IV
18:00
Az elveszett világ III
19:00
Az elveszett világ III
20:00
Doktor House - A ház ura (2012) (epizód) (S08E13)
Dráma / Misztikus
21:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Az ír korona (2000) (epizód) (S01E11)
Fantasy / Misztikus / Kaland
22:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - A császár hitvese (2000) (epizód) (S01E12)
Fantasy / Misztikus / Kaland
23:00
S.W.A.T. VI
23:55
St. Mary kórház - Lady Business (2020) (epizód) (S01E10)
Dráma
00:55
SEAL Team V
01:55
MacGyver - Barn Find + Engine Oil + La Punzonatura + Lab Rats + Tachometer (2021) (epizód) (S05E13)
Akció / Kaland / Dráma
02:35
MacGyver - H2O + Orthophosphates + Mission City + Corrosions + Origins (2021) (epizód) (S05E14)
Akció / Kaland / Dráma
04:00
Akusztik (műsor)
Zenés
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
05:55
Himnusz
05:58
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
06:48
Alpok-Duna-Adria (műsor)
Publicisztikai
07:10
P'amende (2011) (műsor)
Publicisztikai
07:45
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
08:10
Önök kérték (műsor)
Zenés
08:40
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:35
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:05
Egy Perc Híradó
10:07
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
10:08
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
11:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:55
Álmok álmodói (2022) (műsor)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:48
Párizsi beszállók
13:00
Lara választása (2011) (sorozat)
Dráma / Romantikus
13:40
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:40
A világ egy terített asztal
15:05
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
15:30
Egy Perc Híradó
15:32
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:33
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
16:45
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:20
Ízőrzők
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
Bagi Nacsa Orfeuma (2020) (műsor)
Vígjáték
21:45
Arthur
23:15
Kenó
23:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
23:25
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
23:50
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
00:40
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
01:30
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
01:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
02:45
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:10
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:40
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Neked van testvéred? (2015) (műsor)
06:15
M2 matricák - Neked van testvéred? (2015) (műsor)
06:20
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
06:40
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
07:10
Világ (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:33
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:36
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
08:30
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:55
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:30
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:55
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:35
Isten kezében (2011) (műsor)
11:00
Világ-Vallás (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:20
Jövedelmező állás (1965) (Tévéfilm)
Dráma
12:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Alpok-Duna-Adria (műsor)
Publicisztikai
13:55
P'amende (2011) (műsor)
Publicisztikai
14:25
Magyarország ma
14:55
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
15:25
HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
15:55
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:55
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
17:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
17:55
Magyar nők (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:55
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Párizsi beszállók
21:40
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:35
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
23:35
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
00:00
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
00:25
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:32
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:40
M2 matricák - Neked van testvéred? (2015) (műsor)
00:50
M2 matricák - Neked van testvéred? (2015) (műsor)
00:58
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
02:20
Jövedelmező állás (1965) (Tévéfilm)
Dráma
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:05
Autóstoppal a szabadság felé
05:10
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
04:20
A semmi közepén - Szülőnek lenni veszélyes (2012) (epizód) (S03E23)
Vígjáték
04:50
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:00
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:10
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:10
Teleshop
10:45
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:30
Drága örökösök - A visszatérés
12:20
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:25
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:25
S.W.A.T.: Különleges egység II
15:25
A mentalista VII
16:35
Keresztanyu III
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:00
Drága örökösök - A visszatérés
21:15
A mi kis falunk VII
22:25
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:00
Cápák között (2019) (műsor)
00:25
Gyilkos elmék X
01:35
Célirány (2023) (műsor)
Publicisztikai
02:20
New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban III
03:25