TV - Műsor
előző
következő
vasárnap 14.04.
hétfő 15.04.
kedd 16.04.
szerda 17.04.
csütörtök 18.04.
péntek 19.04.
szombat 20.04.
vasárnap 21.04.
hétfő 22.04.
kedd 23.04.
szerda 24.04.
csütörtök 25.04.
péntek 26.04.
szombat 27.04.
vasárnap 28.04.
hétfő 29.04.
kedd 30.04.
szerda 01.05.
csütörtök 02.05.
péntek 03.05.
szombat 04.05.
Tévéműsorom – hétfő 27.05.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:25
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:10
Kódjátszma (2014)
Háborús / Életrajz / Thriller
08:30
Oscar (1967)
Vígjáték
10:10
Éretlenek (1980)
Vígjáték
12:10
Kutyám, Jerry Lee 3. (2002)
Akció / Vígjáték / Krimi
14:05
Golyóálló szerzetes (2003)
Akció / Sci-Fi / Kaland
16:05
Piedone Egyiptomban
18:15
Zorro álarca
21:00
A minden6ó
23:00
Hirtelen halál (1995)
Akció / Dráma / Thriller
01:20
A lény (1995)
Akció / Horror / Thriller
03:05
Kígyók a fedélzeten (2006)
Akció / Thriller
04:05
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
05:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
04:20
A holnap legendái - Paranoid Android (2022) (epizód) (S07E08)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:55
Férjek gyöngye - Rossz ítélőképesség (2005) (epizód) (S07E11)
Vígjáték
10:25
Már megint Malcolm - Bowling (2001) (epizód) (S02E20)
Vígjáték
10:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:00
Jóapátok - Lice Lice Baby (2018) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
14:30
Apa csak egy van - You've Got Male (or Female) (2020) (epizód) (S08E04)
Vígjáték
15:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
16:00
Férjek gyöngye - A szomszédedző (2005) (epizód) (S07E12)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm - Malcolm vs. Reese (2001) (epizód) (S02E21)
Vígjáték
17:00
Jóapátok - The Gunfight (2018) (epizód) (S02E09)
Vígjáték
17:25
Jóapátok - Adam's Turtle-y Awesome Valentine's Day (2018) (epizód) (S02E10)
Vígjáték
17:55
Apa csak egy van - The Office (2020) (epizód) (S08E05)
Vígjáték
18:25
Apa csak egy van - 8. évad 6. rész VIII
18:55
Férjek gyöngye - A Gorilla hadművelet (2005) (epizód) (S07E13)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm II
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:10
Teleshopping
04:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
04:40
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:20
Szerencsés kutya - 3. évad 5. rész III
06:55
Szerencsés kutya - 3. évad 6. rész III
07:25
Férjek gyöngye - A modellház (2006) (epizód) (S09E01)
Vígjáték
07:55
Férjek gyöngye - A másik Heffernan (2006) (epizód) (S09E02)
Vígjáték
08:25
Egy kapcsolat szabályai - Márpedig szellemek léteznek (2010) (epizód) (S04E04)
Vígjáték / Romantikus
08:55
Egy kapcsolat szabályai - A négy oszlop (2010) (epizód) (S04E05)
Vígjáték / Romantikus
09:25
Egy kapcsolat szabályai IV
09:55
Egy kapcsolat szabályai IV
10:25
Férjek gyöngye - Idióta Moxie (2006) (epizód) (S09E03)
Vígjáték
10:55
Férjek gyöngye - Zavart őrnagy (2006) (epizód) (S09E04)
Vígjáték
11:25
Férjek gyöngye IX
11:55
Férjek gyöngye IX
12:20
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk baseball-meccsre megy (2003) (epizód) (S02E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
13:20
A Grace klinika II
14:10
Dinasztiák - 5. évad 13. rész V
15:10
Monk - Flúgos nyomozó II
16:05
Doktor House - Túlórázás (2011) (epizód) (S07E22)
Dráma / Misztikus
17:05
A Grace klinika - 8. évad 18. rész VIII
18:00
A Grace klinika - 8. évad 19. rész VIII
19:00
Az újonc - The Fugitive (2022) (epizód) (S05E05)
Krimi / Dráma
20:00
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
21:00
Ki vele! (2024) (műsor)
Talk-show
22:00
Részeges karatemester 2. (1994)
Akció / Vígjáték
00:15
Kalandpark (2009)
Dráma / Vígjáték / Romantikus
02:20
A Grace klinika - 8. évad 18. rész VIII
03:00
A Grace klinika - 8. évad 19. rész VIII
03:40
Doktor House - Túlórázás (2011) (epizód) (S07E22)
Dráma / Misztikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:35
Csillagkapu: Atlantisz - A visszatérés 2/2 (2006) (epizód) (S03E11)
Akció / Kaland / Dráma
07:35
Csillagkapu: Atlantisz - Visszhangok (2006) (epizód) (S03E12)
Akció / Kaland / Dráma
08:35
Az elveszett világ - A nagylelkű apa (2000) (epizód) (S01E17)
Akció / Kaland / Sci-Fi
09:35
Az elveszett világ - A születés jogán (2000) (epizód) (S01E18)
Akció / Kaland / Sci-Fi
10:35
MacGyver - Mason + Cable + Choices (2019) (epizód) (S03E22)
Akció / Kaland / Dráma
11:30
MacGyver - Fire + Ashes + Legacy = Phoenix (2020) (epizód) (S04E01)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
Doktor House - Túlórázás (2011) (epizód) (S07E22)
Dráma / Misztikus
13:20
NCIS: Los Angeles - Értékes (2022) (epizód) (S14E02)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:15
NCIS: Los Angeles - A testfélcelők (2022) (epizód) (S14E03)
Krimi / Misztikus / Thriller
15:10
Csillagkapu X
16:05
Csillagkapu X
17:05
Csillagkapu: Atlantisz - 3. évad 13. rész III
18:00
Az elveszett világ - Feltámadás (2000) (epizód) (S01E19)
Akció / Kaland / Sci-Fi
19:00
Az elveszett világ - A kiválasztott (2000) (epizód) (S01E20)
Akció / Kaland / Sci-Fi
20:00
Doktor House - Továbblépés (2011) (epizód) (S07E23)
Dráma / Misztikus
21:00
MacGyver - Hammock + Balcony (2018) (epizód) (S02E16)
Akció / Kaland / Dráma
21:55
MacGyver - Bear Trap + Mob Boss (2018) (epizód) (S02E17)
Akció / Kaland / Dráma
22:50
Doktor House - A bőre alá is (2009) (epizód) (S05E23)
Dráma / Misztikus
23:45
Doktor House - Mindkét orcádat (2009) (epizód) (S05E24)
Dráma / Misztikus
00:45
Leo Mattei IX
01:50
MacGyver - Mason + Cable + Choices (2019) (epizód) (S03E22)
Akció / Kaland / Dráma
02:30
MacGyver - Fire + Ashes + Legacy = Phoenix (2020) (epizód) (S04E01)
Akció / Kaland / Dráma
03:10
A törvény embere - A szemét és a kígyó (2015) (epizód) (S06E04)
Akció / Krimi / Dráma
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Sebaj Tóbiás
05:05
Pom-Pom meséi II
05:10
Töf-Töf elefánt II
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
A legkisebb Ugrifüles II
05:40
A nagy ho-ho-ho horgász II
05:45
Mirr-Murr kandúr kalandjai III
05:55
Töf-Töf elefánt IV
06:05
Bogyó és Babóca (2009) (sorozat)
Animációs
06:10
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:30
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
06:55
Mancs Őrjárat - A cica-csapat megmentése / Egy strucc megmentése (2018) (epizód) (S05E01)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
07:35
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
07:40
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
07:45
Zoom, a fehér delfin
07:55
Zoom, a fehér delfin
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A betolakodók (2018) (epizód) (S02E48)
Animációs / Kaland / Családi
08:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Lángoló lelkesedés (2018) (epizód) (S02E49)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
A dzsungel könyve - A zene ereje (2019) (epizód) (S03E37)
Animációs / Kaland / Családi
08:45
A dzsungel könyve - Pavo, a bátor (2019) (epizód) (S03E38)
Animációs / Kaland / Családi
09:00
Hetedhét öttusa
09:25
Büdi és Markosz (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
09:45
Anna és barátai - A rejtélyes látogatók (2022) (epizód) (E65)
Animációs
09:55
Anna és barátai - A nyikorgó csizma (2022) (epizód) (E66)
Animációs
10:00
Anna és barátai - A mohó haspók (2022) (epizód) (E67)
Animációs
10:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:20
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:35
Edmond és Lucy - Viszlát, fenyőfa! (2022) (epizód) (E44)
Animációs
10:45
Edmond és Lucy - Emlékek édes illata. (2022) (epizód) (E47)
Animációs
11:00
Töf-Töf elefánt II
11:05
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása
11:30
Nene - Kertekalja kettéválik (2017) (epizód) (E32)
Animációs / Családi
11:40
Moncsicsik - A színdarab (2019) (epizód) (S02E50)
Animációs / Családi
11:50
Moncsicsik - A koncert-verseny (2019) (epizód) (S02E51)
Animációs / Családi
12:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Sherlock Mókus (2018) (epizód) (S03E20)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Legyünk önállóak! (2018) (epizód) (S03E21)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:30
ALVINNN!!! és a mókusok - Összeragadva (2018) (epizód) (S03E22)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:40
ALVINNN!!! és a mókusok - Az ideális pótmami (2018) (epizód) (S03E23)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:05
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:15
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:30
Mini Madagaszkár - Vár a nagyvilág - Melman, a country sztár (2022) (epizód) (S07E06)
Animációs / Kaland / Családi
13:50
Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai - Gortimer és Gortimer meg Gortimer (2015) (epizód) (S02E10)
Kaland / Családi / Fantasy
14:20
Matematikai rejtélyek
14:30
Ötletparádé
14:40
Ötletparádé
14:55
Pat, a kutya
15:05
Pat, a kutya
15:10
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:25
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:35
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
15:40
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
15:50
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:00
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:10
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:25
Moncsicsik - Legeslegjobb csicsipajtik! (2019) (epizód) (S02E52)
Animációs / Családi
16:35
Moncsicsik - Moncsicsi egy napra (2017) (epizód) (S01E05)
Animációs / Családi
16:45
A dzsungel könyve - Maugli mester (2019) (epizód) (S03E39)
Animációs / Kaland / Családi
17:00
A dzsungel könyve - Mind egy csapatban (2019) (epizód) (S03E40)
Animációs / Kaland / Családi
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin, a golfbajnok (2018) (epizód) (S03E24)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - A suli szelleme (2018) (epizód) (S03E37)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin típusú találkozások (2018) (epizód) (S03E38)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Egy csajos nap (2018) (epizód) (S03E33)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:10
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:25
Mini Madagaszkár - Vár a nagyvilág - Patkányok (2022) (epizód) (S08E01)
Animációs / Kaland / Családi
18:50
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:00
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Az inas (2018) (epizód) (S02E50)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Merlin könyve – első rész (2018) (epizód) (S02E51)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland III
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:20
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:45
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:35
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:50
Akusztik (műsor)
Zenés
04:00
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
04:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:00
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
06:10
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
06:15
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:35
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:00
Család'24
07:20
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:25
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
08:25
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:50
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:50
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:20
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:25
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:20
A csodacsatár (1957)
Vígjáték
12:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:55
Domovina (műsor)
Publicisztikai
14:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
16:00
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:55
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
17:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
17:55
Magyar nők (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
20:55
Álmok álmodói (2022) (műsor)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Párizsi beszállók
21:40
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:35
Mi, magyarok – portrék, önvallomások, beszélgetések
23:40
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
00:10
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:38
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
00:50
M2 Matrica
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
02:20
A csodacsatár (1957)
Vígjáték
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma