TV Schedule
előző
következő
szerda 24.04.
csütörtök 25.04.
péntek 26.04.
szombat 27.04.
vasárnap 28.04.
hétfő 29.04.
kedd 30.04.
szerda 01.05.
csütörtök 02.05.
péntek 03.05.
szombat 04.05.
vasárnap 05.05.
hétfő 06.05.
kedd 07.05.
szerda 08.05.
csütörtök 09.05.
péntek 10.05.
szombat 11.05.
vasárnap 12.05.
hétfő 13.05.
kedd 14.05.
szerda 15.05.
csütörtök 16.05.
péntek 17.05.
szombat 18.05.
vasárnap 19.05.
hétfő 20.05.
tegnapelőtt
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
Tévéműsorom – csütörtök 06.06.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:20
Élet vagy halál (1972)
Western
07:45
Út a szabadságba (2010)
Kaland / Dráma / Történelmi
10:20
Bagger Vance legendája
13:10
Az ítélet eladó (2003)
Dráma / Thriller
15:50
Hajsza a győzelemért (2013)
Dráma / Életrajz / Sport
18:20
A szökevény (1993)
Akció / Thriller / Dráma
21:00
Sebhelyek (2001)
Akció / Krimi
23:10
Az árnyékember (2006)
Akció / Háborús / Thriller
01:10
A párizsi vonat (2018)
Dráma / Életrajz
03:10
Fejlövés (2012)
Akció / Krimi / Thriller
05:50
Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van (1993)
Vígjáték / Dráma / Családi
08:25
Szemfényvesztők 2. (2016)
Misztikus / Kaland / Krimi
11:00
Túl a csúcson (1987)
Akció / Dráma / Családi
13:00
Fekete kutya (1998)
Akció / Thriller / Krimi
14:50
A titkok könyvtára 2. - A visszatérés Salamon kincséhez (2006) (Tévéfilm)
Kaland / Akció / Fantasy
16:50
Indiana Jones és a kristálykoponya királysága (2008)
Kaland / Akció / Dráma
19:20
A szállító 2. (2005)
Akció / Krimi / Thriller
21:00
Csatahajó (2012)
Akció / Sci-Fi / Kaland
23:45
Női szervek (2013)
Vígjáték / Akció / Krimi
02:10
A szajré (2001)
Krimi / Dráma / Thriller
05:10
Egy kutya négy élete (2017)
Kaland / Családi / Vígjáték
06:55
Család csak egy van (2011)
Vígjáték / Kaland
09:10
Vic, a viking (2019)
Animációs / Akció / Kaland
10:45
Csoda New Yorkban (1994)
Családi / Dráma
13:00
Hová tűntél, Bernadette? (2019)
Dráma / Vígjáték
15:15
Tucatjával olcsóbb 2. (2005)
Vígjáték / Kaland / Családi
17:15
T4xi (2007)
Akció / Vígjáték
19:00
Tom Clancy: Bűntudat nélkül
21:10
Farkasok öröksége (2019)
Akció / Thriller
23:10
Knight nyomozó: Az öntörvényű
01:15
Kegyetlen játékok 2. (2000)
Dráma / Vígjáték
02:45
Korzikai gyökerek (2014)
Vígjáték
04:10
Szomjúság
05:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:05
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:15
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:30
A Sárkánykapu repülő kardjai
08:50
Tűzparancs (1996)
Akció / Thriller / Kaland
11:40
Szikraváros (2008)
Kaland / Családi / Fantasy
13:35
A szívem érted RAPes
15:50
Magas szőke férfi felemás cipőben (1972)
Vígjáték / Misztikus
17:40
A Jó, a Rossz és a Csúf (1966)
Western
21:00
Tökéletes célpont (1993)
Akció / Kaland / Krimi
22:50
Desperado (1995)
Akció / Thriller / Krimi
00:55
Machete (2010)
Akció / Krimi / Thriller
02:50
Replikáns (2001)
Akció / Sci-Fi / Thriller
05:05
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - A nő - 1. rész (2013) (epizód) (S01E23)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:55
Sherlock és Watson - A nő - 2. rész (2013) (epizód) (S01E24)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:55
Édes sziget (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
14:55
A tökéletlen trükk (2008)
Vígjáték / Dráma
16:55
Mr. Magorium meseboltja (2007)
Vígjáték / Fantasy / Családi
19:00
Sherlock és Watson - A kilencedik lépés (2013) (epizód) (S02E01)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Gyilkos számok (2013) (epizód) (S02E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Férfiak, nők és gyerekek (2014)
Dráma / Vígjáték
23:30
Ghost Land - A rettegés háza
01:20
A zűr babával jár (2020) (Tévéfilm)
Dráma
03:10
Az igazság mecénása (2006)
Dráma / Akció
04:20
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Férjek gyöngye - A vihar fogságában (2005) (epizód) (S07E19)
Vígjáték
10:35
Már megint Malcolm III
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok - April Fools (2018) (epizód) (S02E16)
Vígjáték
14:35
Apa csak egy van - 8. évad 12. rész VIII
15:05
Duma Aktuál - 1. évad 1. rész
16:05
Férjek gyöngye - Férjcsere (2005) (epizód) (S07E20)
Vígjáték
16:35
Már megint Malcolm III
17:05
Jóapátok - King for a Day (2018) (epizód) (S02E17)
Vígjáték
17:35
Jóapátok - The Burns System (2018) (epizód) (S02E18)
Vígjáték
18:00
Apa csak egy van - 8. évad 13. rész VIII
18:30
Apa csak egy van - 8. évad 14. rész VIII
19:00
Férjek gyöngye - Hát ez meredek (2005) (epizód) (S07E21)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm III
20:00
Duma Aktuál - 1. évad 2. rész
21:00
Duma Aktuál - 1. évad 3. rész
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:15
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:35
Már megint Malcolm
05:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:20
Szerencsés kutya - 3. évad 20. rész III
06:20
Szerencsés kutya - 3. évad 21. rész III
06:55
Szerencsés kutya - 3. évad 22. rész III
07:25
Már megint Malcolm
07:55
Már megint Malcolm
08:20
Drága örökösök
09:20
Drága örökösök
10:25
Ki vele! (2024) (műsor)
Talk-show
11:20
Monk - Flúgos nyomozó III
12:20
Monk - Flúgos nyomozó III
13:15
A Grace klinika - Karantén (2006) (epizód) (S03E01)
Dráma / Romantikus
14:10
Dinasztiák - 5. évad 21. rész V
15:10
Monk - Flúgos nyomozó II
16:05
Monk - Flúgos nyomozó
17:05
A Grace klinika IX
18:05
A Grace klinika IX
19:00
Az újonc V
20:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az elmegyógyintézet (2002) (epizód) (S01E05)
Vígjáték / Krimi / Dráma
21:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a milliárdos útonálló (2002) (epizód) (S01E06)
Vígjáték / Krimi / Dráma
22:00
A Grace klinika IX
22:55
A Grace klinika IX
23:55
Az újonc V
00:50
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és Dale, a bálna (2002) (epizód) (S01E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:50
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a vidámpark (2002) (epizód) (S01E04)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:35
A Grace klinika IX
03:15
A Grace klinika IX
03:55
Dinasztiák - 5. évad 21. rész V
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:20
Csillagkapu: Atlantisz III
07:15
Csillagkapu: Atlantisz III
08:10
Az elveszett világ - 2. évad 11. rész II
09:10
Az elveszett világ - 2. évad 12. rész II
10:10
MacGyver - Eclipse + USMC-1856707 + Step Potential + Chain Lock + Ma (2020) (epizód) (S05E03)
Akció / Kaland / Dráma
11:05
MacGyver - Banh Bao + Sterno + Drill + Burner + Mason (2021) (epizód) (S05E04)
Akció / Kaland / Dráma
12:05
SEAL Team V
13:00
NCIS: Los Angeles - Sensu Lato (2023) (epizód) (S14E18)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:00
NCIS: Los Angeles - Leszámolás (2023) (epizód) (S14E19)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:55
Csillagkapu
16:05
Csillagkapu
17:05
Csillagkapu: Atlantisz IV
18:00
Az elveszett világ - 2. évad 13. rész II
19:00
Az elveszett világ - 2. évad 14. rész II
20:00
Doktor House - A paranoia veszélyei (2011) (epizód) (S08E08)
Dráma / Misztikus
21:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - A szerelem könyve (1999) (epizód) (S01E09)
Fantasy / Misztikus / Kaland
22:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - A labirintus rejtélye (1999) (epizód) (S01E10)
Fantasy / Misztikus / Kaland
22:55
Doktor House - A zsarnok (2009) (epizód) (S06E03)
Dráma / Misztikus
23:55
St. Mary kórház
00:50
SEAL Team V
01:50
MacGyver - Eclipse + USMC-1856707 + Step Potential + Chain Lock + Ma (2020) (epizód) (S05E03)
Akció / Kaland / Dráma
02:30
MacGyver - Banh Bao + Sterno + Drill + Burner + Mason (2021) (epizód) (S05E04)
Akció / Kaland / Dráma
05:00
Sebaj Tóbiás II
05:05
Dörmögőék újabb kalandjai
05:15
Töf-töf elefánt - Mindent takarító (1993) (epizód) (S03E02)
Animációs / Családi
05:25
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
A legkisebb Ugrifüles II
05:40
Kukori és Kotkoda
05:45
Mirr-Murr kandúr kalandjai IV
05:55
Frakk, a macskák réme
06:00
Bab Berci kalandjai
06:10
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:35
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
06:55
Mancs Őrjárat - Partőrség: Tilly Turbot megmentése / Egy riadt elefánt megmentése (2018) (epizód) (S05E13)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
07:35
Rímerdő (2023) (műsor)
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai - Egységben az erő (2013) (epizód) (S01E07)
Animációs / Kaland / Családi
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A tudás hatalom (2021) (epizód) (S03E12)
Animációs / Kaland / Családi
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Az Ördögi hármas (2021) (epizód) (S03E13)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:45
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
09:00
RoboVonatok II
09:15
Bohókás professzor
09:25
Rosie világa I II
09:35
Rosie világa I II
09:45
Bing - A vonat (2014) (epizód) (S01E17)
Animációs / Családi
09:50
Bing - Búcsúzás (2014) (epizód) (S01E18)
Animációs / Családi
10:00
Bing - Elveszett (2014) (epizód) (S01E19)
Animációs / Családi
10:10
A bajkeverő majom - George és a hóember / George és a tökéletes Apák napja (2020) (epizód) (S12E01)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
10:45
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
Töf-töf elefánt - Mindent takarító (1993) (epizód) (S03E02)
Animációs / Családi
11:10
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása
11:30
Nene - Nene és a banántorta (2017) (epizód) (E42)
Animációs / Családi
11:40
Geronimo Stilton II
12:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Smith néni, a titkosügynök (2016) (epizód) (S02E10)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - A forgatás (2016) (epizód) (S02E07)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:30
ALVINNN!!! és a mókusok - Brittany, a testrabló (2016) (epizód) (S02E09)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:40
ALVINNN!!! és a mókusok - Csereüzletek (2016) (epizód) (S02E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:05
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:15
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Idefix és a Féktelen falka - Hukk-Mukk-Fukk (2021) (epizód) (E01)
Animációs
13:40
Idefix és a Féktelen falka - Pupuska labdája (2021) (epizód) (E14)
Animációs
13:50
Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai III
14:15
Ötletparádé
14:30
Ötletparádé
14:45
Ötletparádé
15:00
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:15
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:25
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:35
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
15:40
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:50
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:00
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:10
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:25
Geronimo Stilton II
16:50
RoboVonatok II
17:00
Bohókás professzor
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin gyereket nevel (2016) (epizód) (S02E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Biciklitolvajok (2016) (epizód) (S02E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Mókusmanus (2016) (epizód) (S02E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin vad hétvégéje (2016) (epizód) (S02E15)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:10
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:25
Ideafix és a rebellisek
18:35
Ideafix és a rebellisek
18:50
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:00
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A Béke Bross (2021) (epizód) (S03E14)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Barátok közt megder-medve (2021) (epizód) (S03E15)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland III
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Akusztik (műsor)
Zenés
01:30
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:55
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:50
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:40
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:50
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
05:55
Himnusz
05:58
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
06:50
Slovenski utrinki (műsor)
Publicisztikai
07:15
Kvartett (műsor)
Publicisztikai
07:45
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
08:10
Önök kérték (műsor)
Zenés
08:40
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:35
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:05
Egy Perc Híradó
10:07
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
10:08
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
11:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:54
Párizsi beszállók
13:00
Lara választása (2011) (sorozat)
Dráma / Romantikus
13:40
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:35
A világ egy terített asztal
15:05
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
15:30
Egy Perc Híradó
15:32
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:33
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
16:45
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:20
Ízőrzők
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
Fábry (2012) (műsor)
Talk-show / Vígjáték
22:10
Isten hozott Seholban! (2017)
Vígjáték
23:35
Kenó
23:38
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
23:45
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
00:20
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:10
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
01:55
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
02:15
Hogy volt!? (2010) (műsor)
03:10
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:35
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
06:08
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
06:10
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
06:40
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Világ (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:25
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:38
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
08:35
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:00
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:35
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:25
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
10:40
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:45
Isten kezében (2011) (műsor)
11:10
Kereszt-Tények
11:30
Anyegin
12:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Slovenski utrinki (műsor)
Publicisztikai
13:55
Kvartett (műsor)
Publicisztikai
14:25
Magyarország ma
14:55
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
15:25
HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
15:55
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:55
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
17:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
17:55
Magyar nők (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Mosoly a javából! (1998) (műsor)
Szórakoztató
20:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:30
Párizsi beszállók
21:35
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:35
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
23:30
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
00:00
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:37
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
00:50
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Mosoly a javából! (1998) (műsor)
Szórakoztató
02:25
Álmok álmodói (2022) (műsor)
02:30
Anyegin
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:10
„Mégis, lelkem, szeressed hazámat!” - Sorstöredékek Trianon után
05:10
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:25
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:55
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Figyelő folyó (2021)
Dokument
09:55
Hetty Feather
10:20
Magyar Atlantisz (2023) (sorozat)
Dokument
10:55
Egy csésze, ezer történet (2021) (sorozat)
Dokument
11:55
Mediterraneo
12:20
Mediterraneo
12:50
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
13:50
Európa kincsei (2017) (sorozat)
Dokument
14:50
Bercsényi huszárok
16:05
A természetfilmezés kulisszatitkai (2016) (sorozat)
Dokument
16:15
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
16:40
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
16:55
Hetty Feather
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Állati operatőrök II
19:50
Szép hazánk, Magyarország!
20:00
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Sztankay mozija (2023) (műsor)
Publicisztikai
21:10
Sose lesz vége
23:40
Az Atlanti-óceánon át
00:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:50
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
01:40
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
02:35
Bercsényi huszárok
03:45
M5 Lexikon - Hungarikum
03:55
Mocsári Károly zongoraestje (2023) (műsor)
Zenés
04:50
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:00
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:10
Teleshop
10:45
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:20
Drága örökösök - A visszatérés
12:15
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:20
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:20
S.W.A.T.: Különleges egység
15:20
A mentalista VI
16:30
Keresztanyu III
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:00
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Drága örökösök - A visszatérés
22:50
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:25
Gyilkos elmék X
00:20
Gyilkos elmék X
01:30
Célirány (2023) (műsor)
Publicisztikai
02:05
New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban III
03:20
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:10
Tűsarok (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - A 99. Ranger (1997) (epizód) (S05E17)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - Az ördög versenye (1997) (epizód) (S05E18)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
A múlt börtönében
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Szerencsekerék
21:55
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
23:55
Tények gazdasági különkiadás (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:00
Doktor Balaton - Episode 23 (2021) (epizód) (S01E23)
Vígjáték / Dráma
00:55
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
01:30
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:30
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
03:30
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
05:10
A végzet fogságában (2019) (sorozat)
Dráma
07:05
Szerelem kiadó (2015) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
08:10
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
Alicia új élete (2021) (sorozat)
Dráma
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
02:50
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:40
Katie Fforde – Álom és szerelem - A férjem lánya (2019) (epizód) (E38)
Dráma / Romantikus