TV Schedule
előző
következő
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
Tévéműsorom – szombat 25.05.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
06:25
A titkos kert (2020)
Dráma / Családi / Fantasy
08:25
Vásott szülők (1989)
Vígjáték / Dráma
10:55
Az őrzők legendája (2010)
Animációs / Kaland / Fantasy
12:50
Alvin és a mókusok 3. (2011)
Animációs / Vígjáték / Családi
14:40
Space Jam - Új kezdet (2021)
Animációs / Vígjáték / Fantasy
17:00
Jumanji: A következő szint (2019)
Akció / Kaland / Vígjáték
19:30
Suicide Squad - Öngyilkos osztag (2016)
Fantasy / Sci-Fi / Kaland
22:00
The Suicide Squad – Az öngyilkos osztag (2021)
Akció / Kaland / Fantasy
00:45
Az adósság (2010)
Dráma / Thriller
03:15
Immigrants - Jóska menni Amerika (2008)
Animációs / Vígjáték
05:00
Így neveld a sárkányodat: Hazatérés (2019) (Tévéfilm)
Rövid / Animációs
05:30
Robinson Crusoe (2016)
Animációs / Kaland / Vígjáték
07:30
Jégkorszak: A nagy bumm (2016)
Animációs / Sci-Fi / Kaland
09:25
Beverly Hills-i zsaru II. (1987)
Akció / Vígjáték / Krimi
11:30
Sonic, a sündisznó (2020)
Akció / Kaland / Vígjáték
13:30
Az olasz meló (2003)
Akció / Thriller / Krimi
15:50
Jack Reacher (2012)
Akció / Krimi / Thriller
18:30
A múmia (1999)
Fantasy / Akció / Kaland
21:00
Die Hard 3. - Az élet mindig drága (1995)
Akció / Thriller / Krimi
23:45
Az utolsó emberig (2016)
Akció / Krimi / Thriller
01:30
Halálos meló (2015)
Akció / Thriller
04:40
Pata tanya: Baromi buli (2006)
Animációs / Vígjáték / Családi
06:00
Két dudás és egy kislány (2015)
Vígjáték
08:00
Maja, a méhecske - Az arany gömb (2021)
Animációs / Kaland / Családi
09:50
Egy csodálatos elme (2001)
Dráma / Életrajz
12:30
Gru: Minyon-mánia (2010)
Animációs / Rövid
12:50
Lassie hazatér (2020)
Kaland / Dráma / Családi
14:50
Az orosz ara ára (2019)
Vígjáték
16:50
Top Gun (1986)
Akció / Dráma / Romantikus
19:00
Kickboxer: Megtorlás (2017)
Akció
21:20
Kickboxer: A bosszú ereje (2016)
Akció
23:20
48 óra (1982)
Akció / Vígjáték / Krimi
01:20
A bosszú börtönében (1989)
Thriller / Dráma / Krimi
03:10
Bostoni erő (2017)
Dráma / Életrajz
04:10
Drive - Gázt! (2011)
Krimi / Thriller / Dráma
05:40
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Egy milliárdos szerelme (2009)
Dráma
07:45
A Jaguár (1996)
Kaland / Vígjáték
09:45
Gyalog galopp (1975)
Vígjáték / Kaland
11:45
Zorro álarca (1998)
Kaland / Akció / Dráma
14:25
Négy esküvő és egy temetés (1994)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
16:50
Kutyám, Jerry Lee 3. (2002)
Akció / Vígjáték / Krimi
18:45
Piedone Egyiptomban (1980)
Akció / Vígjáték / Krimi
21:00
Dumb és Dumber - Dilibogyók (1994)
Vígjáték / Road movie
22:55
Torrente 4. - A válság halálos (2011)
Akció / Vígjáték / Krimi
00:55
21 Jump Street - A kopasz osztag (2012)
Akció / Vígjáték / Krimi
02:50
Mindhalálig (1996)
Akció / Thriller / Kaland
05:10
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:55
Ügyesbajok (2012)
Dráma
08:45
80 nap alatt a Föld körül (2004)
Kaland / Vígjáték / Akció
11:15
Szeka-túra (2012)
Vígjáték / Dráma / Road movie
13:20
Asterix: A varázsital titka (2018)
Animációs / Kaland / Vígjáték
15:15
Latte és a titokzatos varázskő (2019)
Animációs / Családi
17:00
Elvált Szülők Felnőtt Gyermekei (2013)
Vígjáték
18:50
Truman Show (1998)
Dráma / Vígjáték / Sci-Fi
21:00
Rumnapló
23:30
A bálna
02:00
Amerikai pite (1999)
Vígjáték / Romantikus
04:25
A holnap legendái - Deus Ex Latrina (2021) (epizód) (S07E06)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:25
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
09:00
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
09:35
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
10:10
Brigi és Brúnó - Anakin 3. / Az ajtóban 2. / A kibékülés (2023) (epizód) (S02E15)
Vígjáték
10:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
14:50
Sikítófrász (2016) (műsor)
Szórakoztató
15:55
Sikítófrász (2016) (műsor)
Szórakoztató
17:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
18:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
19:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
20:00
Duma Aktuál - 1. évad 15. rész
21:00
Mém Over
22:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
23:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:10
Teleshopping
04:15
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk baseball-meccsre megy (2003) (epizód) (S02E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
04:55
Az újonc - The Choice (2022) (epizód) (S05E04)
Krimi / Dráma
06:55
Trendközelben (2019) (műsor)
Publicisztikai
07:20
Férjek gyöngye - Pilot (1998) (epizód) (S01E01)
Vígjáték
07:55
Férjek gyöngye - Kövérek városa (1998) (epizód) (S01E02)
Vígjáték
08:25
Az újonc - Double Down (2022) (epizód) (S05E01)
Krimi / Dráma
09:25
Az újonc - Labor Day (2022) (epizód) (S05E02)
Krimi / Dráma
10:25
Az újonc - Dye Hard (2022) (epizód) (S05E03)
Krimi / Dráma
11:25
Az újonc - The Choice (2022) (epizód) (S05E04)
Krimi / Dráma
12:25
Ki vele! (2024) (műsor)
Talk-show
13:25
A sziget (2005)
Sci-Fi / Akció / Kaland
16:20
Ocean's 8 - Az évszázad átverése (2018)
Akció / Krimi / Vígjáték
18:40
MEG - Az őscápa (2018)
Akció / Sci-Fi / Horror
21:00
Végképp eltörölni (1996)
Akció / Thriller / Krimi
23:25
Rampage - Tombolás (2018)
Akció / Kaland / Sci-Fi
01:40
Ki vele! (2024) (műsor)
Talk-show
02:25
Férjek gyöngye - Pilot (1998) (epizód) (S01E01)
Vígjáték
02:50
Férjek gyöngye - Kövérek városa (1998) (epizód) (S01E02)
Vígjáték
03:10
Carter - Harley Gets to Be Best Man (2019) (epizód) (S02E08)
Vígjáték / Krimi / Dráma
03:50
Carter - Harley Doesn't Get His Man (2019) (epizód) (S02E09)
Vígjáték / Krimi / Dráma
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:00
Az elveszett világ - A nagylelkű apa (2000) (epizód) (S01E17)
Akció / Kaland / Sci-Fi
07:00
Az elveszett világ - A születés jogán (2000) (epizód) (S01E18)
Akció / Kaland / Sci-Fi
08:00
Az elveszett világ - Feltámadás (2000) (epizód) (S01E19)
Akció / Kaland / Sci-Fi
09:00
Az elveszett világ - A kiválasztott (2000) (epizód) (S01E20)
Akció / Kaland / Sci-Fi
10:00
Az elveszett világ - A jóslat (2000) (epizód) (S01E21)
Akció / Kaland / Sci-Fi
11:00
Csillagkapu - The Scourge (2006) (epizód) (S09E17)
Akció / Kaland / Dráma
12:00
Csillagkapu - Arthur's Mantle (2006) (epizód) (S09E18)
Akció / Kaland / Dráma
12:55
Csillagkapu - Crusade (2006) (epizód) (S09E19)
Akció / Kaland / Dráma
13:50
Csillagkapu - Camelot (2006) (epizód) (S09E20)
Akció / Kaland / Dráma
14:45
Az újonc - 81 pont (2019) (epizód) (S02E01)
Krimi / Dráma
15:40
Az újonc - Smitty kertje (2019) (epizód) (S02E02)
Krimi / Dráma
16:45
Szóljatok a köpcösnek! (1995)
Vígjáték / Krimi / Thriller
18:55
Az utazó (2010)
Misztikus / Thriller / Akció
21:00
Salt ügynök (2010)
Akció / Thriller / Misztikus
23:00
Apafej (1999)
Vígjáték / Dráma
00:55
Az újonc - 81 pont (2019) (epizód) (S02E01)
Krimi / Dráma
01:50
Az újonc - Smitty kertje (2019) (epizód) (S02E02)
Krimi / Dráma
02:30
SWAT - Különleges egység - Quandary (2022) (epizód) (S05E20)
Akció / Kaland / Krimi
03:10
A törvény embere - Készpénz alapon (2015) (epizód) (S06E02)
Akció / Krimi / Dráma
04:00
Akusztik (műsor)
Zenés
05:00
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás telefonál (1983) (epizód) (S01E07)
Animációs
05:05
Pom Pom meséi - A benzinszívó szúnyog (1983) (epizód) (S02E05)
Animációs / Családi
05:10
Töf-töf elefánt - A magányos disznó (1992) (epizód) (S02E03)
Animációs / Családi
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
A legkisebb ugrifüles - Hol aludjunk téli álmot? (1977) (epizód) (S01E13)
Családi / Báb
05:35
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Kétoldali horgászláz (1984) (epizód) (S02E11)
Animációs / Mese
05:45
Mirr-murr kandúr kalandjai - Sün Sámuel bekopog (1974) (epizód) (S03E09)
Báb
05:55
Rozi és Zafír: A rózsaszín fű (2022)
Animációs
06:00
Töf-töf elefánt - A háztető bajnokai (1994) (epizód) (S04E10)
Animációs / Családi
06:05
Bogyó és Babóca (2009) (sorozat)
Animációs
06:15
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
06:40
Mancs Őrjárat - A szökevény teknősök megmentése / A reszkető bárányok megmentése (2018) (epizód) (S04E21)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:00
Mancs Őrjárat - Jeges mentőakció / A narvál megmentése (2018) (epizód) (S04E22)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:25
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
07:30
Zoom, a fehér delfin - A forgatás (2015) (epizód) (S01E41)
Animációs
07:40
Zoom, a fehér delfin - Taina (2015) (epizód) (S01E42)
Animációs
07:55
Masha és a medve - Gombazápor (2020) (epizód) (S05E06)
Animációs / Vígjáték / Akció
08:05
Masha és a medve - Tour de Fenyves (2020) (epizód) (S05E07)
Animációs / Vígjáték / Akció
08:10
Jankó és a bárány (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
08:20
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:30
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:45
A dzsungel könyve - Sir Kán visszatér (2019) (epizód) (S03E33)
Animációs / Kaland / Családi
08:55
A dzsungel könyve - A hatlábú pók (2019) (epizód) (S03E34)
Animációs / Kaland / Családi
09:10
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
09:15
Pipp és Polli (2020) (sorozat)
Animációs
09:20
Pipp és Polli (2020) (sorozat)
Animációs
09:30
Anna és barátai - Ron Annáéknál alszik (2022) (epizód) (E59)
Animációs
09:35
Anna és barátai - Havas álmok (2022) (epizód) (E60)
Animációs
09:45
Anna és barátai - Fordított Ron-nap (2022) (epizód) (E61)
Animációs
09:50
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:00
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:15
Edmond és Lucy - A nagy szél (2022) (epizód) (E41)
Animációs
10:25
Edmond és Lucy - A hőhullám (2022) (epizód) (E46)
Animációs
10:40
Milo (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
10:50
Agi Bagi (2013) (sorozat)
Animációs
11:05
Kelj fel, Marci! - Marci a favágó (2018) (epizód) (S04E51)
Animációs / Családi
11:15
Nene - Nene diszkólázban (2017) (epizód) (E30)
Animációs / Családi
11:25
Ricky Zoom (2019) (sorozat)
Animációs
11:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Theodore nyereménye (2017) (epizód) (S03E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
11:50
ALVINNN!!! és a mókusok - A mesés mellény (2017) (epizód) (S03E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin Kampányol (2017) (epizód) (S03E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - A Graffitik (2018) (epizód) (S03E15)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
Tom Sawyer - A tökéletes gyanúsított (2020) (epizód) (E23)
Animációs / Családi / Kaland
12:45
Tom Sawyer - Mr. Finn elixírje (2020) (epizód) (E26)
Animációs / Családi / Kaland
13:10
Kérem a következőt! - Kakukk-tojás (1976) (epizód) (S02E08)
Animációs / Családi
13:25
Kérem a következőt! - Ürge-zűr (1976) (epizód) (S02E09)
Animációs / Családi
13:35
Vakáción a Mézga család - Hamis barátok (1978) (epizód) (E12)
Animációs / Vígjáték / Családi
14:05
Vakáción a Mézga család - Végre otthon (1978) (epizód) (E13)
Animációs / Vígjáték / Családi
14:30
A herceg medvebőrben - Készült a Grimm fivérek meséje nyomán (2015) (Tévéfilm)
Családi / Mese / Fantasy
15:30
Bobby és Bill - Bill Tizedes (2016) (epizód) (S02E27)
Animációs / Családi
15:40
Bobby és Bill - Az őstehetség (2016) (epizód) (S02E28)
Animációs / Családi
15:55
M2 Matricák - Triangulum (2019) (műsor)
Oktató / Zenés
16:00
Tip, a kisegér (2014) (sorozat)
Animációs / Családi
16:10
Tip, a kisegér (2014) (sorozat)
Animációs / Családi
16:20
A dzsungel könyve - Apró világ (2019) (epizód) (S03E35)
Animációs / Kaland / Családi
16:30
A dzsungel könyve - Majomlázadás (2019) (epizód) (S03E36)
Animációs / Kaland / Családi
16:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Április Bolondja (2018) (epizód) (S03E16)
Animációs / Vígjáték / Musical
16:55
ALVINNN!!! és a mókusok - Kíváncsi Alvin (2018) (epizód) (S03E17)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - A Bosszantó Vendég (2018) (epizód) (S03E18)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:20
ALVINNN!!! és a mókusok - Szökevények (2018) (epizód) (S03E19)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
17:45
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:00
Kopernikusz csillaga (2009)
Animációs
19:30
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:34
Gus, az icipici lovag (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
19:35
Gus, az icipici lovag (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
19:40
Állatkölykök (2019) (sorozat)
Rövid / Animációs
19:43
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
19:45
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
19:50
Rímerdő (2023) (műsor)
20:00
Házibuli (2024) (műsor)
Zenés
22:05
Joe Cocker: "Veszett kutya" lélekkel (2017)
Dokument / Életrajz
23:05
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:05
A38 Eklektronika (2021) (műsor)
Zenés
01:10
A38 Eklektronika (2021) (műsor)
Zenés
02:10
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
02:35
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:30
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:40
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:55
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
04:55
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:00
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
05:55
Himnusz
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:15
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
07:45
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
08:20
Egyszer volt... az ötlet - Az idő mérése (1994) (epizód) (E04)
Animációs / Családi / Történelmi
08:50
Theodosia
09:20
Immenhof - Egy nyári kaland (2019)
Családi
11:05
Egy Perc Híradó
11:06
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
11:10
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
11:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:50
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
13:20
Ízőrzők (2007) (műsor)
Publicisztikai
13:50
Ne ingereljétek a mamát (1967)
15:30
Álomkertek (2010) (sorozat)
Dokument
16:00
Egy Perc Híradó
16:03
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
16:05
Jézus és... (2022) (műsor)
Dokument
17:00
Főmenü (2020) (műsor)
Reality-TV
17:55
Párizsi beszállók
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
18:45
SzerencseSzombat (2009) (műsor)
Vetélkedő
19:40
Bartók Rádió Zenei Díjátadó
21:20
Bajnokok (2018)
Vígjáték / Sport
23:10
Kenó
23:13
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
23:20
A Missouri fejvadász (1976)
Western
01:30
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
02:20
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
03:10
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
04:10
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Magyarország ma
06:15
Unió27 (2016) (műsor)
Publicisztikai
06:35
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:10
Delta (2023) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
08:10
Püspökkenyér
08:35
Evangélium
09:10
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
10:00
Hogy volt!? (2010) (műsor)
11:00
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
11:30
... hogy szaladnak a fák! (1967)
Példázat / Dráma
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Szabadidő
14:00
M4 SPORT+
22:05
Főmenü (2020) (műsor)
Reality-TV
23:05
Mókatár
23:30
Poénról poénra (2001) (műsor)
Szórakoztató
00:30
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
02:20
... hogy szaladnak a fák! (1967)
Példázat / Dráma
03:40
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:30
Álmok álmodói (2022) (műsor)
04:40
Hagyaték (2012) (műsor)
Publicisztikai
05:05
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (2016) (műsor)
Publicisztikai / Történelmi / Talk-show
05:35
Mocsári Károly zongoraestje (2023) (műsor)
Zenés
06:00
Szabadság tér '56 (2016) (műsor)
Publicisztikai
06:50
Másfélmillió lépés Magyarországon – 32 év múlva (2012) (sorozat)
Dokument
07:15
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
07:50
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:00
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
08:55
Kunszt (2022) (műsor)
Publicisztikai
09:25
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
09:55
Kommentár Klub (2021) (műsor)
Publicisztikai
10:55
A nagy szépség (2020) (sorozat)
Dokument
12:50
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
13:00
Aki egy embert megment… (2023) (sorozat)
Dokument
13:20
Gaudiopolis - In memoriam Sztehlo Gábor (1989) (Tévéfilm)
Dráma
15:05
Hidas Frigyes - „az utolsó magyar romantikus” zeneszerző (2018)
Dokument
15:55
Élő népviseletek - Rimóc (2017) (műsor)
Oktató
16:30
Delta (2023) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
17:30
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:10
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
A canterville-i kísértet - Ősz (2021) (epizód) (E03)
Vígjáték / Fantasy / Családi
20:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:45
Mesék Mátyás királyról - Mátyás király Gömörben (1984) (epizód) (E06)
Animációs / Történelmi
20:50
Egy Perc Híradó
21:00
Luisa Spagnoli - Csokoládé és elegancia (2016) (Tévéfilm)
Dráma
22:55
Mágnás Miska (2019) (színházi felvétel)
01:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
02:35
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
03:05
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
03:45
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:00
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:45
A semmi közepén - Újévi káosz (2012) (epizód) (S03E12)
Vígjáték
06:20
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
06:25
Muki, a Mackó - Madárdal (2011) (epizód) (S01E39)
Animációs / Családi
06:35
Muki, a Mackó - Dinoszaurusz ösvény (2011) (epizód) (S01E40)
Animációs / Családi
06:45
Muki, a Mackó - Bambusz ültetvény (2011) (epizód) (S01E41)
Animációs / Családi
06:55
Kalandos szafari (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
07:20
Kalandos szafari (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
07:45
Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki - Ökörköri körkép (1964) (epizód) (S04E22)
Animációs / Családi / Vígjáték
08:10
Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki - A kis Benő (1963) (epizód) (S04E03)
Animációs / Családi / Vígjáték
08:45
Praxis - Az egészség és az igazság nyomában Erős Antóniával (2022) (műsor)
Publicisztikai
09:30
Brandmánia (2012) (műsor)
10:15
Lime (2023) (műsor)
Publicisztikai
10:55
A semmi közepén - Ünnep ünnep hátán (2012) (epizód) (S03E13)
Vígjáték
11:35
Gólkirályság - Episode 7 (2024) (epizód) (S02E07)
Vígjáték
12:55
Kutyám, Skip (2000)
Dráma / Családi / Sport
15:05
Az Amazonas kincse (2003)
Akció / Kaland / Vígjáték
17:20
XXI. század - a legendák velünk élnek (2004) (műsor)
Publicisztikai
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz Plusz (műsor)
Publicisztikai
20:00
Gólkirályság - Episode 8 (2024) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
21:20
Szörny egyetem (2013)
Animációs / Fantasy / Kaland
23:30
Kong: Koponya-sziget (2017)
Akció / Kaland / Fantasy
01:55
12 katona (2018)
Akció / Dráma / Történelmi
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
TELESHOP
06:10
Hupikék törpikék - Lyuk a jövőbe / Zokogó törpök (1986) (epizód) (S06E22)
Animációs / Családi / Fantasy
06:40
Magyar népmesék - Pinkó (1985) (epizód) (S03E09)
Animációs / Mese
06:45
Marvel: Póki és csodálatos barátai - Gáz a parkban / A szemétfelfaló (2021) (epizód) (S01E13)
Animációs / Akció / Kaland
07:10
Kacsamesék - Tiszta fém kacsa (1989) (epizód) (S02E08)
Animációs / Kaland / Vígjáték
07:35
A gumimacik - A kővé vált macik / Az első varázsige (1985) (epizód) (S01E02)
Animációs / Fantasy / Családi
08:00
Balu kapitány kalandjai - Rémülettől megdermedve (1990) (epizód) (E11)
Animációs / Akció / Kaland
08:30
Trendmánia (2015) (műsor)
09:10
Innovátor (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:45
Konstruktíva - Az Építő műsor (2021) (műsor)
Publicisztikai
10:25
Nagyító (2021) (műsor)
Publicisztikai
11:00
Poggyász (2016) (műsor)
Publicisztikai
11:40
KutyaSuli (2021) (műsor)
Publicisztikai
12:15
Nagy Vagy! (műsor)
Vetélkedő
12:55
Top Secret (1984)
Vígjáték
14:55
A hobbit: Az öt sereg csatája (2014)
Kaland / Fantasy
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:45
Halálos iramban 8. (2017)
Akció / Krimi / Thriller
22:30
Shaft (2000)
Akció / Krimi / Thriller
00:45
Az utolsó léghajlító (2010)
Családi / Fantasy / Kaland
02:55
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
05:15
Keresem az igazit (2017)
Vígjáték / Romantikus
07:00
A zátony szerelmese (2022) (Tévéfilm)
Romantikus
09:00
A szerelem királyi receptje (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
11:00
Randi kalauz kutyásoknak (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
13:00
Das Traumschiff - Karib-térség, St. Lucia (1997) (epizód) (E30)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
15:00
Rosamunde Pilcher - Rosamunde Pilcher: Lángoló szerelem (2003) (epizód) (E49)
Dráma / Romantikus
17:00
Katie Fforde – Álom és szerelem - Testvéri szeretet (2017) (epizód) (E31)
Dráma / Romantikus
19:00
Történet újraírva (2022) (Tévéfilm)
Romantikus
21:00
Hullámzó szerelem (2022) (Tévéfilm)
Vígjáték / Családi / Romantikus
22:55
Pokoli dada (2021) (Tévéfilm)
Thriller
00:50
Karácsony Grand Valley-ben (2018) (Tévéfilm)
Romantikus
02:25
A karácsony varázsa (2019) (Tévéfilm)
Romantikus
03:50
Csillogó karácsony (2001) (Tévéfilm)
Romantikus