TV Schedule (horizontal)
előző
következő
szerda 15.05.
csütörtök 16.05.
péntek 17.05.
szombat 18.05.
vasárnap 19.05.
hétfő 20.05.
kedd 21.05.
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
tegnapelőtt
Tévéműsorom – kedd 25.06.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
04:45
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:10
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:35
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:45
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:10
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:25
Hatalmas aranyos (1996)
Vígjáték
08:10
Vikingek csatája (2015) (Tévéfilm)
Akció / Fantasy
10:05
Rejtőzködő fenevadak
11:50
Kongó
13:55
Fantomas a Scotland Yard ellen (1967)
Vígjáték / Kaland / Krimi
16:05
Édes kis semmiség (2002)
Vígjáték / Romantikus
17:40
Volt egyszer egy Vadnyugat
21:00
A megtorló
23:15
Peninsula: Holtak szigete (2020)
Akció / Horror / Thriller
01:35
Cyborg - A robotnő (1989)
Akció / Sci-Fi / Thriller
03:00
A kaptár 2 - Apokalipszis
04:00
Gyilkos az exem
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - Mindenkinek kell egy ősellenség (2014) (epizód) (S03E01)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:50
Sherlock és Watson - Öt narancsmag (2014) (epizód) (S03E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:30
Elképzelt menyasszony (2017) (Tévéfilm)
Thriller
14:45
A tökéletlen trükk (2008)
Vígjáték / Dráma
16:45
King: Egy kis oroszlán kalandja
19:00
Sherlock és Watson - A sziporkázó portyázó (2014) (epizód) (S03E03)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Bella (2014) (epizód) (S03E04)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Férfiak, nők és gyerekek (2014)
Dráma / Vígjáték
23:30
Teljes titoktartás (2019)
Thriller
01:45
Gyilkos az exem
03:45
Szextúra (2008)
Kaland / Vígjáték / Romantikus
04:15
A holnap legendái VI
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:00
Férjek gyöngye - Vad bikák (2005) (epizód) (S08E10)
Vígjáték
10:30
Már megint Malcolm - Hal's Birthday (2002) (epizód) (S03E15)
Vígjáték
11:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:00
Duma Aktuál
14:00
Jóapátok - Adam's Ribs (2019) (epizód) (S03E08)
Vígjáték
14:30
Apa csak egy van - Jen Again (2021) (epizód) (S09E04)
Vígjáték
15:00
Duma Aktuál
16:00
Férjek gyöngye - Karácsonyi sütivásár (2005) (epizód) (S08E11)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm III
17:00
Jóapátok - Adam Acts His Age (2019) (epizód) (S03E09)
Vígjáték
17:30
Jóapátok - We Don't Need Another Hero (2019) (epizód) (S03E10)
Vígjáték
18:00
Apa csak egy van IX
18:30
Apa csak egy van IX
19:00
Férjek gyöngye - Kell gyerek (2006) (epizód) (S08E12)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm III
20:00
Duma Aktuál
21:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
21:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:40
Már megint Malcolm
05:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:15
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:40
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:10
Már megint Malcolm
07:40
Már megint Malcolm
08:10
Drága örökösök - 1. évad 31. rész
09:10
Drága örökösök - 1. évad 32. rész
10:10
Doktor House - Újraélesztés (2005) (epizód) (S01E09)
Dráma / Misztikus
11:10
Monk - Flúgos nyomozó III
12:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
13:10
A Grace klinika III
14:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az eltűnt nagyi (2004) (epizód) (S02E13)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a százados felesége (2004) (epizód) (S02E14)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House
17:05
A Grace klinika - 10. évad 12. rész X
18:05
A Grace klinika - 10. évad 13. rész X
19:00
Az újonc VI
20:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a pánikszoba (2004) (epizód) (S03E02)
Vígjáték / Krimi / Dráma
21:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az áramszünet (2004) (epizód) (S03E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
22:00
A Grace klinika - Nehéz bocsánatkérés (2013) (epizód) (S10E09)
Dráma / Romantikus
22:55
A Grace klinika - 10. évad 10. rész X
23:55
Az újonc VI
00:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk börtönbe megy (2004) (epizód) (S02E16)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk Manhattan-ben (2004) (epizód) (S03E01)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:35
A Grace klinika - 10. évad 12. rész X
03:20
A Grace klinika - 10. évad 13. rész X
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:35
Csillagkapu: Atlantisz - Hadizsákmány (2008) (epizód) (S04E12)
Akció / Kaland / Dráma
07:35
Csillagkapu: Atlantisz IV
08:30
Az elveszett világ III
09:30
Az elveszett világ III
10:30
MacGyver - Fish Scaler (2017) (epizód) (S01E14)
Akció / Kaland / Dráma
11:25
MacGyver - Magnifying Glass (2017) (epizód) (S01E15)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
SEAL Team VI
13:20
NCIS XVI
14:15
NCIS XVI
15:05
Csillagkapu II
16:05
Csillagkapu II
17:05
Csillagkapu: Atlantisz IV
18:00
Az elveszett világ III
19:00
Az elveszett világ III
20:00
Doktor House - Kitartás (2012) (epizód) (S08E21)
Dráma / Misztikus
21:00
NCIS: Hawaii II
21:55
NCIS: Hawaii II
22:50
MacGyver - Improvise (2018) (epizód) (S03E01)
Akció / Kaland / Dráma
23:45
MacGyver - Bravo Lead + Loyalty + Friendship (2018) (epizód) (S03E02)
Akció / Kaland / Dráma
00:45
SEAL Team VI
01:45
MacGyver - Fish Scaler (2017) (epizód) (S01E14)
Akció / Kaland / Dráma
02:25
MacGyver - Magnifying Glass (2017) (epizód) (S01E15)
Akció / Kaland / Dráma
04:00
Akusztik (műsor)
Zenés
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Duna World - időjárás
05:16
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:25
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
05:05
Klasszikusok délidőben
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
FŐTÉR
08:55
Zegzugos történetek
09:25
Válogatás az Országos Természetfilm-fesztivál kisfilmjeiből
09:55
Hetty Feather
10:25
A két gróf Andrássy Gyula (2018) (sorozat)
Dokument
10:55
Ez itt a kérdés
11:55
Hétköznap 12.00 órás ism.terj.sáv
12:55
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
13:55
Bajor honfoglalás Alsó-Ausztriában
14:50
Meztelen diplomata
16:10
Kalendárium
16:20
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Hetty Feather
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek
18:00
Kontúr korábbi adások ismétlése
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Földi Éden – Bolygónk érintetlen vadonjai
19:50
Egy perc híradó
20:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:45
Mildred Pierce
22:40
MÜPART 2022
00:15
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Meztelen diplomata
02:00
FŐTÉR
02:50
Zegzugos történetek
03:15
Válogatás az Országos Természetfilm-fesztivál kisfilmjeiből
03:45
A két gróf Andrássy Gyula (2018) (sorozat)
Dokument