TV Schedule (horizontal)
előző
következő
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
tegnapelőtt
Tévéműsorom – kedd 02.07.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
04:35
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:05
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:25
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:35
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
07:05
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
07:20
Kislány a küszöbön
09:40
Sámson (2018)
Akció / Dráma
11:50
Menedék (2013)
Dráma / Misztikus / Thriller
14:15
Rejtőzködő fenevadak
16:05
Kém a szomszédban (2010)
Akció / Vígjáték / Családi
17:50
Zsenikém - Az ügynök haláli (2008)
Akció / Vígjáték / Krimi
20:00
Macska-jaj
22:30
A megtorló
00:55
Peninsula: Holtak szigete (2020)
Akció / Horror / Thriller
03:00
Vér és csont (2009)
Akció / Dráma
05:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:45
Sherlock és Watson - Az örökkévalóság nyomában (2015) (epizód) (S03E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:40
Sherlock és Watson - Aki a virágot szereti (2015) (epizód) (S03E10)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:30
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:25
Jobs - Gondolkozz másképp (2013)
Életrajz / Dráma
15:15
Alfa és Omega (2010)
Animációs / Kaland / Vígjáték
17:00
Gyógyító karácsony (2017) (Tévéfilm)
Dráma
19:00
Sherlock és Watson - A nevezetes ügyfél (2015) (epizód) (S03E11)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - A szökevény (2015) (epizód) (S03E12)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
A beavatott-sorozat: A lázadó (2015)
Sci-Fi / Kaland / Thriller
23:20
Amerikai pite (1999)
Vígjáték / Romantikus
01:15
Fargo (1996)
Dráma / Krimi / Thriller
03:10
Grindhouse: Terrorbolygó (2007)
Akció / Horror / Sci-Fi
04:15
A holnap legendái - It's a Mad, Mad, Mad, Mad Scientist (2021) (epizód) (S07E05)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:15
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:15
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:15
Férjek gyöngye - Lakáspara (2006) (epizód) (S08E14)
Vígjáték
10:40
Már megint Malcolm - Clip Show (2002) (epizód) (S03E19)
Vígjáték
11:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:10
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
13:35
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok - Clean Country Living (2019) (epizód) (S03E12)
Vígjáték
14:35
Apa csak egy van - Lost and Found (2021) (epizód) (S09E08)
Vígjáték
15:05
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
15:35
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
16:05
Férjek gyöngye - A bogárbomba (2006) (epizód) (S08E15)
Vígjáték
16:35
Már megint Malcolm - Jury Duty (2002) (epizód) (S03E20)
Vígjáték
17:05
Jóapátok - The Intervention(s) (2019) (epizód) (S03E13)
Vígjáték
17:35
Jóapátok IV
18:00
Apa csak egy van - Grill in the Mist (2021) (epizód) (S09E09)
Vígjáték
18:30
Apa csak egy van IX
19:00
Férjek gyöngye - Egy sérült térd (2006) (epizód) (S08E16)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm III
20:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
20:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:20
Férjek gyöngye - Barátvadászat (2000) (epizód) (S02E18)
Vígjáték
04:40
200 első randi - Episode 11 (2019) (epizód) (S02E11)
Dráma / Vígjáték
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:20
Már megint Malcolm - Lois's Birthday (2000) (epizód) (S02E03)
Vígjáték
07:50
Már megint Malcolm - Dinner Out (2000) (epizód) (S02E04)
Vígjáték
08:15
Drága örökösök - 1. évad 39. rész
09:15
Drága örökösök - 1. évad 40. rész
10:10
Doktor House - Átok (2005) (epizód) (S01E13)
Dráma / Misztikus
11:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk irodába megy (2005) (epizód) (S04E04)
Vígjáték / Krimi / Dráma
12:05
Monk - Flúgos nyomozó IV
13:05
A Grace klinika III
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a Keresztapa (2004) (epizód) (S03E05)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a lány, aki farkast kiáltott (2004) (epizód) (S03E06)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House
17:05
A Grace klinika X
18:00
A Grace klinika X
19:00
Az újonc VI
20:00
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
21:00
Született bűnözők (2013)
Krimi / Vígjáték
23:00
A Grace klinika X
00:00
A Grace klinika X
00:55
Az újonc VI
01:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a vetélkedő (2004) (epizód) (S03E08)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:40
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk beveszi a gyógyszerét (2004) (epizód) (S03E09)
Vígjáték / Krimi / Dráma
03:20
A Grace klinika X
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:20
Csillagkapu: Atlantisz - A kötelék, 1. rész (2008) (epizód) (S04E18)
Akció / Kaland / Dráma
07:20
Csillagkapu: Atlantisz - A kötelék, 2. rész (2008) (epizód) (S04E19)
Akció / Kaland / Dráma
08:15
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:15
Xena: A harcos hercegnő - A múlt bűnei (1995) (epizód) (S01E01)
Fantasy / Akció / Kaland
10:15
MacGyver - DIY or DIE (2017) (epizód) (S02E01)
Akció / Kaland / Dráma
11:10
MacGyver - Muscle Car + Paper Clips (2017) (epizód) (S02E02)
Akció / Kaland / Dráma
12:05
SEAL Team - Damage Assessment (2022) (epizód) (S06E09)
Akció / Dráma / Háborús
13:05
NCIS XVI
14:00
NCIS XVI
15:00
Csillagkapu II
16:00
Csillagkapu II
17:00
Csillagkapu: Atlantisz IV
17:55
Csillagkapu: Atlantisz V
18:55
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
19:55
Xena: A harcos hercegnő
21:00
MacGyver - Bozer + Booze + Back to School (2018) (epizód) (S03E03)
Akció / Kaland / Dráma
21:55
MacGyver - Guts + Fuel + Hope (2018) (epizód) (S03E04)
Akció / Kaland / Dráma
22:50
Doktor House - Wilson (2009) (epizód) (S06E09)
Dráma / Misztikus
23:50
Doktor House - Fű alatt (2010) (epizód) (S06E10)
Dráma / Misztikus
00:45
SEAL Team VI
01:50
MacGyver - DIY or DIE (2017) (epizód) (S02E01)
Akció / Kaland / Dráma
02:30
MacGyver - Muscle Car + Paper Clips (2017) (epizód) (S02E02)
Akció / Kaland / Dráma
03:10
MacGyver - Bozer + Booze + Back to School (2018) (epizód) (S03E03)
Akció / Kaland / Dráma
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Leó és Fred - A bohóc (1993) (epizód) (S02E06)
Animációs / Vígjáték
05:05
Varjúdombi mesék - Mese a kovácslegény varázspatkóiról (1980) (epizód) (E04)
Animációs
05:10
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A sötétlelkű orvhorgász (1982) (epizód) (S01E04)
Animációs / Mese
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Vizipók-csodapók - Te mit sportolsz? (1982) (epizód) (S02E11)
Animációs
05:40
Misi mókus kalandjai - A nagy barlangon keresztül (1982) (epizód) (E09)
Animációs
05:45
Mesék Mátyás királyról - Furcsa látogatók (1984) (epizód) (E09)
Animációs / Történelmi
05:55
Frakk, a macskák réme - A falkatárs (1979) (epizód) (S03E09)
Animációs
06:05
Hát (2014) (sorozat)
Animációs
06:10
Csűrcsavarosdi (2008) (sorozat)
Animációs
06:35
Merülj, Olly merülj! (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
06:55
Mancs Őrjárat - A borzbűz elűz / A kutyik és a bálnamese (2016) (epizód) (S03E20)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 Matricák - Szó-nyomozó (2017) (műsor)
Oktató
07:40
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai - Tojásvadászat (2016) (epizód) (S02E05)
Animációs / Kaland / Családi
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A sherwoodi rém (2021) (epizód) (S03E46)
Animációs / Kaland / Családi
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Flynn száműzetése (2021) (epizód) (S03E47)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
08:50
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:15
Puskás Öcsi és a barátai - Keserű csoki (2023) (epizód) (E06)
Animációs
09:25
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:35
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:00
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
A bajkeverő majom - A vízisí kaland / Az üvegházhatás (2020) (epizód) (S13E11)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
10:45
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A sötétlelkű orvhorgász (1982) (epizód) (S01E04)
Animációs / Mese
11:05
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása - Vezér nélkül (2017) (epizód) (E36)
Animációs / Családi
11:30
Simon - A farkas fogságában (2022) (epizód) (S04E01)
Animációs / Családi
11:40
Petronix Védők, akcióra fel! - Szurikátacsapat-mentés (2022) (epizód) (E04)
Animációs
11:50
Petronix Védők, akcióra fel! - Császárpingvinmentés (2022) (epizód) (E05)
Animációs
12:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Kétbalkezesek (2019) (epizód) (S04E04)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Csibész csemete (2019) (epizód) (S04E05)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin asszisztense (2019) (epizód) (S04E06)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Misztikobold manóklub (2019) (epizód) (S04E07)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Idefix és a Féktelen falka - Ciklona nyakörve (2021) (epizód) (E31)
Animációs
13:35
Idefix és a Féktelen falka - Monaliza elveszett mosolya (2021) (epizód) (E36)
Animációs
13:50
H2O - Egy vízcsepp elég
14:15
Jamie, a focicsoda (2016) (sorozat)
Családi
14:40
Ötletparádé
15:00
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:10
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:25
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:35
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:40
M2 matricák - Ha nagy leszek… (2020) (műsor)
15:50
44 csacska macska - Irkafirka, a kóbor cica (2020) (epizód) (S02E09)
Animációs / Családi
16:00
44 csacska macska - A nagy rollerverseny (2020) (epizód) (S02E10)
Animációs / Családi
16:15
44 csacska macska - Fordított világ (2020) (epizód) (S02E11)
Animációs / Családi
16:25
Petronix Védők, akcióra fel!
16:40
Petronix Védők, akcióra fel!
16:50
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:05
Bohókás professzor
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Kint vagyunk a vízből (2019) (epizód) (S04E08)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Simon mondja... (2019) (epizód) (S04E09)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:40
ALVINNN!!! és a mókusok - Dalolj, mint egy kanári! (2019) (epizód) (S04E10)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:50
ALVINNN!!! és a mókusok - Kalóz élet (2019) (epizód) (S04E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:15
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:25
Idefix és a Féktelen falka - Házi tolvajok (2021) (epizód) (E39)
Animációs
18:40
Idefix és a Féktelen falka - Szédítő illatok (2021) (epizód) (E38)
Animációs
18:50
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:05
Bluey
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai III
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai III
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland IV
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:20
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:45
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:35
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Szép hazánk, Magyarország!
05:57
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
07:10
Domovina (műsor)
Publicisztikai
07:40
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:10
Bor, mámor, szerelem II
09:10
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya
13:40
Szép hazánk, Magyarország!
13:50
A világ egy terített asztal - Weissensee (2018) (epizód) (S18E13)
Dokument
14:20
Európa ízei (2013) (műsor)
Dokument
14:50
Egy Perc Híradó
14:54
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
15:50
Az egészség tíz parancsolata
16:00
Doc Martin VII
17:00
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:50
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem II
20:45
Kékfény (műsor)
Publicisztikai / Krimi
21:35
Columbo V
23:10
Kenó
23:12
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
23:20
Blanca
00:10
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
00:40
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:35
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
02:20
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
03:10
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:00
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
06:10
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
06:20
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Mindennapi
06:50
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:15
Vár a Kárpát-medence
07:25
Duna World - időjárás
07:30
Család'24
07:55
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:20
DANKÓ: Élő népzene / Táncház, Kodály után száz évvel, Százhangú orgona, Nézd a tánc nemeit, Hajdanáb
08:55
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:20
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:55
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
10:25
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:30
My Saga (2018)
Dokument
11:30
Semmelweis (1940)
Dráma
12:50
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Duna World - időjárás
13:25
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:50
Domovina (műsor)
Publicisztikai
14:20
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
14:55
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
15:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
20:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:10
Mi, magyarok – portrék, önvallomások, beszélgetések (2020) (sorozat)
Dokument
23:10
Erdélyi történetek
23:40
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
00:10
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:37
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
00:50
M2 Matrica
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Duna World - időjárás
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
02:20
Semmelweis (1940)
Dráma
04:05
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
04:35
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
05:00
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
05:05
Evangélium
05:30
EtnoKultúra (2022) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
09:25
Budapest titkai
09:45
A megőrzött vadon (2021) (sorozat)
Dokument
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:25
Kalandozás Dél-Koreában
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:55
Csodás Itália - Utazás Olaszországban, a kincsek földjén (2018) (sorozat)
Dokument / Történelmi
12:55
Delta (2023) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Ezerarcú Balaton (2006)
Dokument
13:35
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
14:05
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
14:35
Szíriusz
16:20
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Kiállítások a nagyvilágból (2017) (sorozat)
Dokument
19:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:35
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
23:35
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:50
Szíriusz
01:35
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
02:30
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
03:00
Budapest titkai
03:15
A megőrzött vadon (2021) (sorozat)
Dokument
03:25
Kalandozás Dél-Koreában
03:50
EtnoKultúra (2022) (műsor)
Publicisztikai
04:55
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
04:00
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
04:30
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés