TV Schedule (horizontal)
előző
következő
szerda 22.05.
csütörtök 23.05.
péntek 24.05.
szombat 25.05.
vasárnap 26.05.
hétfő 27.05.
kedd 28.05.
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
tegnapelőtt
Tévéműsorom – szerda 22.05.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
06:15
Idegölő (2006)
Vígjáték / Krimi
08:15
Európai vakáció (1985)
Vígjáték
10:10
Oviapu 2. (2007)
Vígjáték
11:50
Tini Titánok: A film (2018)
Animációs / Musical / Fantasy
13:40
Alvin és a mókusok 2. (2009)
Animációs / Vígjáték / Családi
15:25
Nagyon vadon 3. (2010)
Animációs / Kaland / Vígjáték
17:00
Nagyon vadon - Bolondos vadászidény (2015)
Animációs / Kaland / Vígjáték
18:45
Nincs kettő négy nélkül (1984)
Akció / Vígjáték
21:00
Tango és Cash (1989)
Krimi / Akció / Vígjáték
23:15
John Rambo (2008)
Akció / Thriller / Háborús
00:55
A Kaptár - Utolsó fejezet (2016)
Akció / Horror / Sci-Fi
03:10
John Rambo (2008)
Akció / Thriller / Háborús
05:55
Mission: Impossible 2 (2000)
Akció / Kaland / Thriller
08:25
Amerikai nindzsa 2. - A leszámolás (1987)
Akció
10:15
Salt ügynök (2010)
Akció / Thriller / Misztikus
12:15
Warcraft: A kezdetek (2016)
Fantasy / Kaland / Akció
14:45
A tengerészgyalogos 4. - Mozgó célpont (2015)
Akció / Thriller
16:30
Még drágább az életed! (1990)
Akció / Thriller
19:00
Kegyenc fegyenc (2007)
Vígjáték / Akció
21:10
Jack Reacher (2012)
Akció / Krimi / Thriller
23:50
Everly - Gyönyörű és veszélyes (2014)
Akció / Thriller
01:45
Árész, a jövő harcosa (2016)
Dráma / Sci-Fi
03:20
A fegyver rossz végén (2016)
Akció / Krimi / Thriller
05:25
Reneszánsz ember (1994)
Vígjáték / Dráma
07:55
Eragon (2006)
Fantasy / Akció / Kaland
10:00
Életem nagy szerelme (2016)
Vígjáték / Romantikus
12:00
Pomádé (1978)
Musical / Romantikus / Vígjáték
14:25
Az elveszett aranyváros fosztogatói (1986)
Kaland / Akció / Vígjáték
16:30
Ragadozó városok (2018)
Akció / Kaland / Fantasy
19:00
Kertvárosi kommandó (2012)
Vígjáték / Sci-Fi
21:00
Szabotázs (2014)
Akció / Krimi / Dráma
23:20
Boszorkányvadászat (2011)
Kaland / Akció / Fantasy
01:15
A csodagyerek (2019)
Horror / Thriller
02:45
Látlak (2018)
Thriller
04:00
A megálló (2013)
Dráma / Életrajz
05:15
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:45
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:10
Különc kalandorok (2013)
Családi / Dráma
07:55
Eltanácsolt tanácsadó (2001)
Vígjáték / Romantikus
09:50
A beavatott-sorozat: A lázadó (2015)
Sci-Fi / Kaland / Thriller
12:10
Lúzer SC (2006)
Vígjáték / Sport
13:45
A sas (2011)
Dráma / Kaland / Történelmi
15:55
Hazárd megye lordjai (2005)
Vígjáték / Kaland / Akció
18:10
Aranyeső Yuccában (1981)
Vígjáték / Western
20:00
Zorro álarca
22:40
A rettenthetetlen (1995)
Dráma / Történelmi / Háborús
02:15
A kárhozottak királynője (2002)
Fantasy / Horror / Zenés
03:50
A nagy füzet (2013)
Dráma / Háborús
04:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:45
Sherlock és Watson - A láthatatlan kéz (2016) (epizód) (S04E23)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:40
Sherlock és Watson - Alma és fája (2016) (epizód) (S04E24)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:25
Ügyesbajok (2012)
Dráma
13:20
Jószomszédi iszony (2003)
Vígjáték
15:15
Szeka-túra (2012)
Vígjáték / Dráma / Road movie
17:20
Az előléptetés (2008)
Vígjáték
19:00
Sherlock és Watson - Bevezető rész (2012) (epizód) (S01E01)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Hétalvó (2012) (epizód) (S01E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
A hangok
23:20
Kétkedő fundamentalista
02:10
Sharknado 3. - A végső harapás (2015) (Tévéfilm)
Horror / Sci-Fi
04:20
A holnap legendái - The Need for Speed (2021) (epizód) (S07E02)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:35
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:40
Férjek gyöngye - A tolvaj (2004) (epizód) (S07E07)
Vígjáték
10:10
Már megint Malcolm - Traffic Ticket (2001) (epizód) (S02E16)
Vígjáték
10:40
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:40
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:45
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok - Into the Weeds (2017) (epizód) (S02E04)
Vígjáték
14:35
Apa csak egy van - A Moving Finale (2019) (epizód) (S07E22)
Vígjáték
15:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
16:05
Férjek gyöngye - A béna pár (2005) (epizód) (S07E08)
Vígjáték
16:35
Már megint Malcolm - Surgery (2001) (epizód) (S02E17)
Vígjáték
17:05
Jóapátok - Battle of the Sexists (2017) (epizód) (S02E05)
Vígjáték
17:35
Jóapátok - Adam Gets Neighborly (2017) (epizód) (S02E06)
Vígjáték
18:00
Apa csak egy van - No Parental Guidance (2020) (epizód) (S08E01)
Vígjáték
18:30
Apa csak egy van - Wrench in the Works (2020) (epizód) (S08E02)
Vígjáték
19:00
Férjek gyöngye - A kölnis zsarnok (2005) (epizód) (S07E09)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm - Reese Cooks (2001) (epizód) (S02E18)
Vígjáték
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:35
Doktor House - Továbblépés (2011) (epizód) (S07E23)
Dráma / Misztikus
05:15
Carter - Harley Gets to Be Best Man (2019) (epizód) (S02E08)
Vígjáték / Krimi / Dráma
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:25
Férjek gyöngye - Egy sérült térd (2006) (epizód) (S08E16)
Vígjáték
07:55
Férjek gyöngye - Baráti kép (2006) (epizód) (S08E17)
Vígjáték
08:25
Egy kapcsolat szabályai - A szingli, a gyűrűs és a hazás (2009) (epizód) (S03E09)
Vígjáték / Romantikus
08:55
Egy kapcsolat szabályai - Az agyturkász (2009) (epizód) (S03E10)
Vígjáték / Romantikus
09:25
Egy kapcsolat szabályai - A válás legyen veled (2009) (epizód) (S03E11)
Vígjáték / Romantikus
09:55
Egy kapcsolat szabályai - A házi pénztár (2009) (epizód) (S03E12)
Vígjáték / Romantikus
10:25
Férjek gyöngye - Őrült haj (2006) (epizód) (S08E18)
Vígjáték
10:55
Férjek gyöngye - Érzelmi hullámvasút (2006) (epizód) (S08E19)
Vígjáték
11:25
Férjek gyöngye - Négyes menet (2006) (epizód) (S08E20)
Vígjáték
11:55
Férjek gyöngye - A kulisszák mögött (2006) (epizód) (S08E21)
Vígjáték
12:20
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a rőt-hajú idegen (2002) (epizód) (S01E11)
Vígjáték / Krimi / Dráma
13:20
A Grace klinika - Balsejtelem (2006) (epizód) (S02E16)
Dráma / Romantikus
14:10
Dinasztiák - Baráti csók barátok között (2022) (epizód) (S05E09)
Dráma
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a repülőgép (2002) (epizód) (S01E12)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House - A múlt titkai (2011) (epizód) (S07E18)
Dráma / Misztikus
17:05
A Grace klinika - Az események sodrásában (2012) (epizód) (S08E10)
Dráma / Romantikus
18:00
A Grace klinika - A pillanat varázsa (2012) (epizód) (S08E11)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Double Down (2022) (epizód) (S05E01)
Krimi / Dráma
20:00
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
21:00
MEG - Az őscápa (2018)
Akció / Sci-Fi / Horror
23:20
Förtelmes főnökök (2011)
Vígjáték / Krimi
01:15
A Grace klinika - Az események sodrásában (2012) (epizód) (S08E10)
Dráma / Romantikus
02:15
A Grace klinika - A pillanat varázsa (2012) (epizód) (S08E11)
Dráma / Romantikus
03:00
Doktor House - A múlt titkai (2011) (epizód) (S07E18)
Dráma / Misztikus
03:45
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a repülőgép (2002) (epizód) (S01E12)
Vígjáték / Krimi / Dráma
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:35
Csillagkapu: Atlantisz - Közös alapok (2006) (epizód) (S03E07)
Akció / Kaland / Dráma
07:30
Csillagkapu: Atlantisz - McKay és Mrs. Miller (2006) (epizód) (S03E08)
Akció / Kaland / Dráma
08:30
Az elveszett világ - A megtalált paradicsom (1999) (epizód) (S01E09)
Akció / Kaland / Sci-Fi
09:30
Az elveszett világ - Állat az emberben (1999) (epizód) (S01E10)
Akció / Kaland / Sci-Fi
10:30
MacGyver - Father + Bride + Betrayal (2019) (epizód) (S03E14)
Akció / Kaland / Dráma
11:25
MacGyver - K9 + Smugglers + New Recruit (2019) (epizód) (S03E15)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
Doktor House - A múlt titkai (2011) (epizód) (S07E18)
Dráma / Misztikus
13:15
NCIS: Los Angeles - Katonakutya (2022) (epizód) (S13E16)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:10
NCIS: Los Angeles - Genezis (2022) (epizód) (S13E17)
Krimi / Misztikus / Thriller
15:05
Csillagkapu - The Scourge (2006) (epizód) (S09E17)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Arthur's Mantle (2006) (epizód) (S09E18)
Akció / Kaland / Dráma
17:00
Csillagkapu: Atlantisz - Fantomok (2006) (epizód) (S03E09)
Akció / Kaland / Dráma
18:00
Az elveszett világ - A sötétség népe (1999) (epizód) (S01E11)
Akció / Kaland / Sci-Fi
19:00
Az elveszett világ - Kegyelet (2000) (epizód) (S01E12)
Akció / Kaland / Sci-Fi
20:00
Doktor House - Utolsó megkísértés (2011) (epizód) (S07E19)
Dráma / Misztikus
21:00
NCIS: Hawaii - Vanishing Act (2022) (epizód) (S02E07)
Dráma / Krimi / Misztikus
21:55
NCIS: Hawaii - Curtain Call (2022) (epizód) (S02E08)
Dráma / Krimi / Misztikus
22:50
Doktor House - Megmentők (2009) (epizód) (S05E21)
Dráma / Misztikus
23:45
Doktor House - A halál mindent megváltoztat (2009) (epizód) (S05E22)
Dráma / Misztikus
00:45
Leo Mattei - La Cicatrice intérieure - Partie 1 (2022) (epizód) (S09E01)
Dráma / Krimi
01:45
MacGyver - Father + Bride + Betrayal (2019) (epizód) (S03E14)
Akció / Kaland / Dráma
02:30
MacGyver - K9 + Smugglers + New Recruit (2019) (epizód) (S03E15)
Akció / Kaland / Dráma
03:10
A törvény embere - Kárrendezés (2014) (epizód) (S05E13)
Akció / Krimi / Dráma
04:00
Akusztik (műsor)
Zenés
05:00
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás, a csodaautomata (1983) (epizód) (S01E02)
Animációs
05:05
Pom Pom meséi - A csipogó husvéti tojás (1983) (epizód) (S02E04)
Animációs / Családi
05:15
Töf-töf elefánt - A csodafurulya (1991) (epizód) (S01E12)
Animációs / Családi
05:25
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
A legkisebb ugrifüles - A napóra (1977) (epizód) (S01E09)
Családi / Báb
05:40
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Mit hozott a Mikulás? (1984) (epizód) (S02E07)
Animációs / Mese
05:45
Mirr-murr kandúr kalandjai - Nagytakarítás (1974) (epizód) (S03E05)
Báb
05:55
Töf-töf elefánt - Nincs akadály (1994) (epizód) (S04E06)
Animációs / Családi
06:05
Bogyó és Babóca (2009) (sorozat)
Animációs
06:10
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:30
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
06:55
Mancs Őrjárat - A meteor megmentése / A polgármester megmentése (2017) (epizód) (S04E17)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
07:35
Rímerdő (2023) (műsor)
07:40
Derítsük!hívás (2024) (műsor)
Oktató
07:45
Zoom, a fehér delfin - Cápa-Isten haragja (2015) (epizód) (S01E33)
Animációs
07:55
Zoom, a fehér delfin - Motu veszélyben (2015) (epizód) (S01E34)
Animációs
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Végtelen történet (2018) (epizód) (S02E40)
Animációs / Kaland / Családi
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A Csalogány Hölgy visszatér (2018) (epizód) (S02E41)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:45
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
08:55
A dzsungel könyve - Egy különös iker (2019) (epizód) (S03E25)
Animációs / Kaland / Családi
09:10
A dzsungel könyve - Megtévesztés (2019) (epizód) (S03E26)
Animációs / Kaland / Családi
09:20
Büdi és Markosz (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
09:45
Anna és barátai - Szuperhős tanár (2022) (epizód) (E47)
Animációs
09:50
Anna és barátai - Egy végnélküli mese (2022) (epizód) (E48)
Animációs
09:55
Anna és barátai - Almaszüret (2022) (epizód) (E49)
Animációs
10:05
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:15
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
10:30
Edmond és Lucy - A fantasztikus lény (2022) (epizód) (E28)
Animációs
10:40
Edmond és Lucy - A tönkretett vacsora (2022) (epizód) (E26)
Animációs
10:55
Töf-töf elefánt - A csodafurulya (1991) (epizód) (S01E12)
Animációs / Családi
11:00
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:10
Derítsük!hívás (2024) (műsor)
Oktató
11:15
Kelj fel, Marci! - A majomkirály taoja (2018) (epizód) (S04E49)
Animációs / Családi
11:25
Nene - Bújócska (2017) (epizód) (E26)
Animációs / Családi
11:35
Moncsicsik - A legjobb csicsipajtik (2019) (epizód) (S02E43)
Animációs / Családi
11:45
Moncsicsik - A kívánságok köve, 1. rész (2019) (epizód) (S02E42)
Animációs / Családi
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Simon, a világmegmentő (2020) (epizód) (S04E48)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Unalomba űzött (2020) (epizód) (S04E50)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Boldog Mókuskarácsonyt! (2020) (epizód) (S04E51)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:50
Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai - Mel és Rendes utca rejtett történelme (2015) (epizód) (S02E06)
Kaland / Családi / Fantasy
14:15
Power Players (2019) (sorozat)
Animációs
14:25
Power Players (2019) (sorozat)
Animációs
14:35
Power Players (2019) (sorozat)
Animációs
14:50
Pat, a kutya - Pánik a szalonban (2017) (epizód) (S01E15)
Animációs / Családi
14:55
Pat, a kutya - 3D-és nyomtató (2017) (epizód) (S01E23)
Animációs / Családi
15:00
Luisa és a tollaskígyó (2022)
Rövid / Animációs
15:30
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
15:35
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
15:40
Derítsük!hívás (2024) (műsor)
Oktató
15:45
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:00
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:10
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:20
Moncsicsik - A kívánságok köve, 2. rész (2019) (epizód) (S02E45)
Animációs / Családi
16:35
Moncsicsik - A mókás moncsi-futam (2019) (epizód) (S02E44)
Animációs / Családi
16:45
A dzsungel könyve - A szerencsenövény (2019) (epizód) (S03E27)
Animációs / Kaland / Családi
16:55
A dzsungel könyve - Az álbeteg (2019) (epizód) (S03E28)
Animációs / Kaland / Családi
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Egy napi robot (2020) (epizód) (S04E49)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:20
ALVINNN!!! és a mókusok - A karate kölyök (2017) (epizód) (S03E01)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Simon, a kedvenc (2017) (epizód) (S03E02)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Vissza az Alapokhoz (2017) (epizód) (S03E03)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:10
Panda és Kivi (2022) (sorozat)
Animációs
18:25
Mini Madagaszkár - Vár a nagyvilág - Festő fiaskó (2022) (epizód) (S07E03)
Animációs / Kaland / Családi
18:50
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:00
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Idegen zsiványok (2018) (epizód) (S02E42)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - A térkép (2018) (epizód) (S02E43)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland - Szaporodó gondok (2009) (epizód) (S03E06)
Dráma / Családi
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Akusztik (műsor)
Zenés
01:30
A38 archív
02:20
Esti Kornél (2024) (műsor)
03:15
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
04:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:00
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
Béres József életútja (2015)
Dokument
05:55
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
06:50
Srpski Ekran (műsor)
Publicisztikai
07:15
Unser Bildschirm (2016) (műsor)
Publicisztikai
07:45
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
08:15
Aracsi pusztatemplom (2022) (Tévéfilm)
Dokument
08:40
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:35
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:05
Egy Perc Híradó
10:06
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
10:07
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
11:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:54
Álmok álmodói (2022) (műsor)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:50
Párizsi beszállók
13:00
Lara választása (2011) (sorozat)
Dráma / Romantikus
13:40
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:35
A világ egy terített asztal - Emilia Romagna (2016) (epizód) (S16E09)
Dokument
15:05
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
15:30
Egy Perc Híradó
15:31
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:32
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:20
Ízőrzők
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:40
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
20:45
Poldark IV
21:50
Brown atya IX
22:30
Kenó
22:34
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:40
Túl a láthatáron - Téged választottak kapitánynak (2022) (epizód) (E05)
Kaland / Dráma
23:20
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
23:55
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
00:40
Downton Abbey - Downtonban karácsony van (2015) (epizód) (S06E09)
Dráma / Romantikus
01:30
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
01:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
02:45
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:10
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:38
Névjegyek (2024) (sorozat)
03:40
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:35
Szép hazánk, Kárpát-medence!
04:40
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
06:10
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
06:20
Esély (műsor)
Publicisztikai
06:45
Kék bolygó (műsor)
Publicisztikai
07:10
Magyar gazda (műsor)
Publicisztikai
07:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:40
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:43
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
08:10
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:35
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:05
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:40
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:15
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:18
Isten kezében (2011) (műsor)
10:45
Lét-Ige - protestáns magazin (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:15
Volpone (1975) (Tévéfilm)
Vígjáték
12:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Srpski Ekran (műsor)
Publicisztikai
13:55
Unser Bildschirm (2016) (műsor)
Publicisztikai
14:30
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
14:55
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
15:25
Család'24
15:55
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
17:40
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
17:55
Magyar nők (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Poénról poénra (2001) (műsor)
Szórakoztató
20:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Párizsi beszállók
21:40
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:35
A Bolyai - Emlékek egy egyetemről (1999)
Dokument
23:50
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:35
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
00:50
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
Poénról poénra (2001) (műsor)
Szórakoztató
02:15
Volpone (1975) (Tévéfilm)
Vígjáték
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:20
Antonin Dvořák : 8. szimfónia - Előadja a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
05:00
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
06:25
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
07:00
A Dunavirág rejtély (2017)
Dokument
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
A vadvirágok titkai - Meseerdők (2018) (epizód) (E01)
Dokument
08:55
Ausztrália krónikása - Kunz Egon (2004)
Dokument
09:55
Hetty Feather - Az utolsó vasárnap (2017) (epizód) (S03E07)
Dráma / Családi
10:25
A dallamok, akik vagyunk (2024) (sorozat)
Dokument
10:55
Kiállítások a nagyvilágból (2017) (sorozat)
Dokument
11:55
Világörökség Portugáliában (2010) (sorozat)
Dokument
12:20
Világörökség Portugáliában (2010) (sorozat)
Dokument
12:40
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
12:50
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
13:55
Egy éj Firenzében (2016) (Tévéfilm)
Dokument
14:50
Az ördög nem alszik (1941)
Vígjáték
16:20
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Hetty Feather - A búcsú (2017) (epizód) (S03E08)
Dráma / Családi
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Éden: Az érintetlen bolygó - Luangwa – A smaragd völgy (2021) (epizód) (E03)
Dokument
19:50
Egy Perc Híradó
20:00
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
A feltaláló (2020)
Életrajz / Dráma
23:10
MüpArt
00:50
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
01:45
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
02:40
Az ördög nem alszik (1941)
Vígjáték
05:00
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:05
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:10
Teleshop
10:40
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:15
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
12:10
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:15
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:20
SWAT - Különleges egység - Beépített ember (2017) (epizód) (S01E06)
Akció / Kaland / Krimi
15:20
A mentalista - Izzó nyomon (2013) (epizód) (S05E21)
Dráma / Krimi / Misztikus
16:30
Keresztanyu - A törzsvendég (2021) (epizód) (S02E65)
Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:00
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
21:25
Drága örökösök - A visszatérés - Férfias menü (2024) (epizód) (S02E01)
22:45
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:15
Házon kívül (2005) (műsor)
Publicisztikai
23:55
Lucifer az Újvilágban - Egyszer volt, hol nem volt (2018) (epizód) (S03E26)
Fantasy / Misztikus / Vígjáték
00:55
Lime (2023) (műsor)
Publicisztikai
01:40
Hab (2020)
Romantikus
03:40
The Floor - Csak egy maradhat (2024) (műsor)
Vetélkedő
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:10
Tűsarok (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - Bosszúálló (1996) (epizód) (S04E19)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - A jelvény mögött (1996) (epizód) (S04E20)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
Leona bosszúja (2023) (sorozat)
Dráma
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
21:55
Ütős Ötös (2023) (műsor)
Vetélkedő / Családi
23:25
Doktor Balaton - Episode 11 (2021) (epizód) (S01E11)
Vígjáték / Dráma
00:20
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:55
Walker, a texasi kopó - Bosszúálló (1996) (epizód) (S04E19)
Akció / Kaland / Krimi
02:00
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
03:00
A hegyi doktor (1992) (sorozat)
Dráma / Romantikus
05:15
Nehir – A szerelem arcai (2020) (sorozat)
Dráma
07:05
Szerelem kiadó (2015) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
08:10
A házasság buktatói (2021) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
Alicia új élete (2021) (sorozat)
Dráma
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
02:50
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:40
Rosamunde Pilcher - Rosamunde Pilcher: A világ végéig (2002) (epizód) (E46)
Dráma / Romantikus