Zeneszerző:
Grigoriy VoskoboynikSzereplők:
Mikhail Trukhin, Evgeniy Dyatlov, Oleg Andreev, Georgiy Shtil, Lidiya Dorotenko, Владимир Постников, Tatyana Ivanova, Yuriy Galtsev, Игорь Драка (több)Epizódok(36)
-
Konserž bez vrednych privyček (S12E01)
-
Duračok (S12E02)
-
Komnata smecha (S12E03)
-
Prizrak (S12E04)
-
Černaja vdova (S12E05)
-
Razoblačenije (S12E06)
-
Šokovaja těrapija (S12E07)
-
Něudačnyje proby (S12E08)
-
Šumnyj sosed (S12E09)
-
Sumka s podskazkami (S12E10)
-
Stěčenije obstojatělstv (S12E11)
-
Sbyvšejesja prokljatije (S12E12)
-
Děň učitělja (S12E13)
-
Jastreb vernulsja (S12E14)
-
Fotograf po vyzovu (S12E15)
-
Pogibšij svidětěl (S12E16)
-
Krasavčik (S12E17)
-
Sdělka po nědvižimosti (S12E18)
-
Dvojnoj zakaz (S12E19)
-
Nasledniki (S12E20)
-
Podkidyš (S12E21)
-
Iděalnyj zagar (S12E22)
-
Nachodka (S12E23)
-
Surrogatnaja ljubov (S12E24)
-
Letitě, golubi! (S12E25)
-
Cezar (S12E26)
-
Posledňaja smena (S12E27)
-
Za mnoj poslednij taněc (S12E28)
-
Zakonnik (S12E29)
-
Rokovoj diagnoz (S12E30)
Szereplők:
Oleg Kuznetsov
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Evgeniy Shumeyko
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Igen, séf! (2012) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Игорь Опарин
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Kseniya Alekseeva
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Artur Kharitonenko
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Chožděnije po mukam (2017) (sorozat)
Trockij (2017) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Nikolay Gorshkov
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Valentina Lebedeva
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Tatyana Shakhmatova
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Алина Ван Ортон
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Tatyana Tkach
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (sorozat)
A Mester és Margarita (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Igor Kachaev
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Vladimir Rozygraev
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Anatoliy Kondyubov
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Jesenin (2005) (sorozat)
Trockij (2017) (sorozat)
Mikhail Shelomentsev
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Mažor (2014) (sorozat)
Anton Stepanov
Oroszország
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Dmitriy Dmitriev
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Mažor (2014) (sorozat)
Олег Соколов
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Dmitriy Smirnov
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Olga Ageyeva
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Brežněv (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Aleksey Ilinskiy
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)