Rendező:
Karel KachyňaZeneszerző:
Luboš FišerSzereplők:
Stanislav Zindulka, Helena Růžičková, Žaneta Fuchsová, Tereza Brodská, Gabriela Wilhelmová, Alena Vránová, Eva Svobodová, Blanka Lormanová (több)Epizódok(6)
-
Sněhurčina smrt (E01)
-
Malý muž a velká žena (E02)
-
Trápení kocoura Žolyho (E03)
-
Válka si nevybírá (E04)
-
Moje druhá první láska (E05)
-
Návrat domů (E06)
Szereplők:
Antonín Hardt
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Dana Balounová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Stanislav Litera
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Arabela (1980) (sorozat)
Pan Tau (1971) (sorozat)
Šárka Štembergová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Rodáci (1988) (sorozat)
Josef Kubíček
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Bylo nás pět (1994) (sorozat)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Zbyšek Olšovský
Osztrák–Magyar Monarchia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Případy komisaře Mejzlíka (1965) (sorozat)
Karel Chromík
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Petr Skarke
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Arabela (1980) (sorozat)
Alena Jánská
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Panoptikum Města pražského (1987) (sorozat)
Alena Sasínová-Polarczyk
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
sKORO NA mizině (2020) (sorozat)
Arrowsmith (1997) (sorozat)
Václav Kaňkovský
Osztrák–Magyar Monarchia
A legjobb sorozatok:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Lekár umierajúceho času (1983) (sorozat)
Daniela Bakerová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Devadesátky (2022) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Arabela (1980) (sorozat)
František Kreuzmann
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Petr Kosek
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Jana Hlaváčková
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Bakaláři (1972) (sorozat)
Jana Eichlerová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Tak se ptám (1980) (sorozat)
Jaroslav Vozáb
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Chobotnice z II. patra (1986) (sorozat)
Druhý dech (1988) (sorozat)
Věra Nerušilová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Kafe & Cigárko (2017) (sorozat)
Ferdinand Krůta
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
F. L. Věk (1970) (sorozat)
Otto Budín
Ausztria
A legjobb sorozatok:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sorozat)
Érdekházasságok (1968) (sorozat)
Chalupáři (1975) (sorozat)