Forgatókönyvíró:
Aleksey RybinZeneszerző:
Vitaliy MukanyaevSzereplők:
Andrey Kuznetsov, Игорь Вуколов, Борис Галкин, Roman Ageev, Aleksandr Bolshakov, Олег Алмазов, Vladimir Matveev, Roman Pavlushev (több)Epizódok(24)
-
Stažjor (S01E01)
-
Bytovucha (S01E02)
-
Usilenije (S01E03)
-
Karmanniki (S01E04)
-
Avangardist (S01E05)
-
Dačniki (S01E06)
-
Park (S01E07)
-
Oborotěň (S01E08)
-
Jumorist (S01E09)
-
Golyj (S01E10)
-
Uličnaja (S01E11)
-
Těrritorija (S01E12)
-
Prostyje parni (S01E13)
-
Bez nadzora (S01E14)
-
Najezd (S01E15)
-
Lestnica (S01E16)
-
Dětskij sad (S01E17)
-
Sobstvennosť (S01E18)
-
Saljut (S01E19)
-
Ně v děňgach sčastě (S01E20)
-
U vsech na glazach (S01E21)
-
Čeljusti (S01E22)
-
Pravila parkovki (S01E23)
-
Domušniki (S01E24)
Szereplők:
Andrey Kuznetsov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Игорь Вуколов
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Борис Галкин
Szovjetunió
Roman Ageev
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Gibel imperii (2005) (sorozat)
Sparta (2016) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Aleksandr Bolshakov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Brežněv (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Олег Алмазов
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Vladimir Matveev
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Trockij (2017) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
A Mester és Margarita (2005) (sorozat)
Roman Pavlushev
A legjobb sorozatok:
Ladoga (2014) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Ekaterina Reshetnikova
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Ольга Калмыкова
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
A Mester és Margarita (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Sergey Kudryavtsev
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Idiot (2003) (sorozat)
Admiral (2009) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Sergey Umanov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Trockij (2017) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Oksana Bazilevich
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Sparta (2016) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Brežněv (2005) (sorozat)
Olga Belyavskaya
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Alla Emintseva
A legjobb sorozatok:
Sparta (2016) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Mažor (2014) (sorozat)
Mikhail Volodin
Szovjetunió
Aleksandr Mosolov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Sergey Vasilev
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Tatyana Ermilova
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Polina Vorobyova
Szovjetunió