Operatőr:
Peter Beňa, David Hahn, Jakub Ševčík, Jan Drnek, Josef Hruša, Filip Sanders, Martin PřetákZeneszerző:
Tadeáš VěrčákSzereplők:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Miroslav Šimůnek, Richard Genzer, Jindřich Žampa, Iva Janžurová, Jiří Hána, Betka Stanková (több)Epizódok(34)
-
Velké stěhování (S04E01)
-
Deníky psané z lásky (S04E02)
-
Pomsta (S04E03)
-
Lázně plodnosti (S04E04)
-
Všechno vzhůru nohama (S04E05)
-
Staronová podezřelá (S04E06)
-
Jitrnicová odysea (S04E07)
-
Střelba naslepo (S04E08)
-
Prachy, pivo, polibek (S04E09)
-
Sázka na jistotu (S04E10)
-
Finty a fintičky (S04E11)
-
Ochočení chlapi (S04E12)
-
Utrápený květáček (S04E13)
-
Konec spokojeného žití? (S04E14)
-
Lázně v lázních (S04E15)
-
Snědený had! (S04E16)
-
Láska až do smrti (S04E17)
-
Nic není, jak vypadá! (S04E18)
-
Ucho jedna, ucho dvě! (S04E19)
-
Předzásnubní diamant! (S04E20)
-
Šťastný den! (S04E21)
-
Ne každému štěstí přeje (S04E22)
-
Mlátička a umělec (S04E23)
-
Sexbomby v Kuřeti (S04E24)
-
Dědictví (S04E25)
-
Čas odchodů (S04E26)
-
Velké usmiřování (S04E27)
-
Nečekaný polibek (S04E28)
-
Broněk v hodinkách! (S04E29)
-
To bude výbuch! (S04E30)
Szereplők:
Radka Stupková
Csehszlovákia
David Wagner
A legjobb sorozatok:
Ohnivý kuře (2016) (sorozat)
Braňo Holiček
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sorozat)
Oběti (1999) (sorozat)
Jan Vyskočil
A legjobb sorozatok:
Az első köztársaság (2014) (sorozat)
Černé vdovy (2019) (sorozat)
Dvojka na zabití (2021) (sorozat)
Milan Zeman
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Haldy (1973) (sorozat)
Ohnivý kuře (2016) (sorozat)
Radim Kalvoda
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Labyrint (2015) (sorozat)
Čapkovy kapsy (2011) (sorozat)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sorozat)
Lenka Loubalová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Comeback (2008) (sorozat)
Četníci z Luhačovic (2017) (sorozat)
Radomír Švec
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Labyrint (2015) (sorozat)
Ztracená brána (2012) (sorozat)
Zdivočelá země (1997) (sorozat)
Marcela Kyselová
A legjobb sorozatok:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (sorozat)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sorozat)
Ohnivý kuře (2016) (sorozat)
Richard Trsťan
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Stíny v mlze (2022) (sorozat)
Alena Dlouhá
A legjobb sorozatok:
Doktor Martin (2015) (sorozat)
Ohnivý kuře (2016) (sorozat)
Petr Halíček
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Labyrint (2015) (sorozat)
Rédl (2018) (sorozat)
Miroslav Hruška
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Ochránce (2021) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
Jan Kopecký
A legjobb sorozatok:
Ohnivý kuře (2016) (sorozat)
Martin Mejzlík
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Křeček v noční košili (1987) (sorozat)
Zlá krev (1986) (sorozat)
Expozitura (2009) (sorozat)
Miroslav Babuský
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
MOST! (2019) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Zdeněk Dušek
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Tisícročná včela (1983) (sorozat)
Svět pod hlavou (2017) (sorozat)
Nikol Moravcová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Krmelec U Muflona (2017) (sorozat)
Dokonalý svět (2010) (sorozat)
Ententýky (2012) (sorozat)
Lenka Zbranková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Jitřní záře (2022) (sorozat)
Az első köztársaság (2014) (sorozat)