Rendező:
Peter BegányiOperatőr:
Noro HudecZeneszerző:
Martin HasákSzereplők:
Matej Landl, Eva Landlová, Richard Labuda, Milo Kráľ, Mirka Gális Partlová, Zuzana Tlučková, Tatiana Kulíšková, Róbert Jakab, Martin Mňahončák (több)Epizódok(12)
Szereplők:
Peter Varga
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Labyrint (2015) (sorozat)
Ztracená brána (2012) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Martin Meľo
A legjobb sorozatok:
Tajné životy (2014) (sorozat)
Hotel (2018) (sorozat)
Rex (2017) (sorozat)
Peter Begányi
A legjobb sorozatok:
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Naďa Uličná
A legjobb sorozatok:
Tajné životy (2014) (sorozat)
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
V mene zákona (2009) (sorozat)
Miroslav Kasprzyk
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Kuchyňa (2018) (sorozat)
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Som mama (2018) (sorozat)
Martin Hrevuš
A legjobb sorozatok:
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (sorozat)
Marián Slovák
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Nepokojná láska (1975) (sorozat)
Alžbetin dvor (1986) (sorozat)
Život bez konca (1982) (sorozat)
Eugen Libezniuk
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Herec (2020) (sorozat)
Eszmélet (2019) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Stano Král
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Bakaláři (1972) (sorozat)
Mária Terézia (2017) (sorozat)
Dnes večer hrám ja (1988) (sorozat)
Adrianna Totíková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (sorozat)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (sorozat)
Viktória Belayová
A legjobb sorozatok:
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Panelák (2008) (sorozat)
Milada Rajzíková
A legjobb sorozatok:
Mesto tieňov (2008) (sorozat)
Domov (1985) (sorozat)
Bakaláři (1972) (sorozat)
Matúš Kvietik
Csehszlovákia
Mátyás Dráfi
Magyar Királyság
A legjobb sorozatok:
Tisícročná včela (1983) (sorozat)
Mesto tieňov (2008) (sorozat)
Štúrovci (1991) (sorozat)
Adam Kubala
A legjobb sorozatok:
Červené pásky (2020) (sorozat)
Šťastní vs. Šťastní (2022) (sorozat)
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Natália Ondrejmišková
A legjobb sorozatok:
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Rodinné prípady (2012) (sorozat)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (sorozat)
Gregor Miler
Szlovákia
A legjobb sorozatok:
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Naši (2016) (sorozat)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (sorozat)
David Krajčík
A legjobb sorozatok:
Šťastná rybka (2022) (sorozat)
Superhrdinovia (2014) (sorozat)
Naši (2016) (sorozat)
Max Bolf
Szlovákia
A legjobb sorozatok:
1890 (2017) (sorozat)
Šťastní vs. Šťastní (2022) (sorozat)
Priznanie (2022) (sorozat)
Timur Kamenský
A legjobb sorozatok:
Superhrdinovia (2014) (sorozat)