Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 2 (2006) (évad)
Krimi
Oroszország,
2006, 1 h 44 perc
(Alternatív 2x52 perc)
Szereplők:
Yuriy Kuznetsov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ladoga (2014) (sorozat)
Vongozero – Menekülés a tóhoz (2019) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Aleksey Nilov
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Sergey Selin
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Anastasiya Melnikova
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Vladimir Shevelkov
Szovjetunió
Yuri Tarasov
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Igen, séf! (2012) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Andrey Obarukhin
A legjobb sorozatok:
Dostojevskij (2011) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Olga Pavlovets
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Dve storony odnoj Anny (2009) (sorozat)
Олег Попов
A legjobb sorozatok:
Velikaja (2015) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Banditskij Pětěrburg (2000) (sorozat)
Valeriy Grishko
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Tatyana Ryabokon
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Šerlok Cholms (2013) (sorozat)
Aleksandr Slastin
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
A Mester és Margarita (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Viktor Khorkin
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Aleksandr Zhdanov
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Aleksandr Udalov
A legjobb sorozatok:
Ladoga (2014) (sorozat)
Chožděnije po mukam (2017) (sorozat)
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Elena Radevich
Szovjetunió
A legjobb sorozatok:
Bělaja gvardija (2012) (sorozat)
Константин Смирнов
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Šerlok Cholms (2013) (sorozat)
Aleksey Parasevich
A legjobb sorozatok:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Iosif Koshelevich
A legjobb sorozatok:
Ubojnaja sila (2000) (sorozat)
Brežněv (2005) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)
Damir Sukhov
A legjobb sorozatok:
Admiral (2009) (sorozat)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (sorozat)