Szereplők
Václav Kopta
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hóhányók és hóvirágok (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (koncert) - műsorvezető
Aleš Háma
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Operace Silver A (2007) (Tévéfilm)
Periferie (1996) (Tévéfilm)
Vůně vanilky (2001) (Tévéfilm)
Sandra Pogodová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Blboun (2001) (színházi felvétel)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Tévéfilm)
Miluše Bittnerová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Bankrotáři (2003) (Tévéfilm)
Hodina klavíru (2007) (Tévéfilm)
Nejlepší přítel (2017) (Tévéfilm)
Lukáš Pavlásek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Az egér legjobb barátja (2021)
Občanský průkaz (2010)
A koronaherceg (2015) (Tévéfilm)
Roman Vojtek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Volha (2023) (sorozat)
Babylon (2002) (színházi felvétel)
Devatenáct klavírů (2008) (Tévéfilm)
Jitka Čvančarová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Nevinné lži (2013) (sorozat)
Babylon (2002) (színházi felvétel)
Lukáš Langmajer
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Járási bajnokság (2012)
A férfi mind remél (2011)
Botcsinálta borász (2008)
Olga Lounová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dokonalá svatba (2010) (színházi felvétel)
Gump – A kutya, aki megtanította az embereket élni (2021)
Üzenet a metróból (2004)
Pavel Nový
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tévéfilm)
A férfikaland elmarad (1982)
Martin Písařík
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Ztracená brána (2012) (sorozat)
Městem chodí Mikuláš (1992) (Tévéfilm)
Obraz Doriana Graye (2010) (színházi felvétel)
Saša Rašilov nejml.
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Magányosok (2000)
Swingtime (2007) (Tévéfilm)
Naši furianti (2006) (színházi felvétel)
Pavla Tomicová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Figarova svatba (2012) (színházi felvétel)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Petrolejové lampy (2006) (színházi felvétel)
Radim Uzel
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (Tévéfilm)
Nejlepší trapasy (2013) (sorozat)
Martin Zounar
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případ Platfus (1985) (Tévéfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tévéfilm)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Miroslav Hanuš
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (színházi felvétel)
Soudné sestry (2007) (színházi felvétel)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Pavel Nečas
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Tři sestry (2010) (színházi felvétel)
Čaj u královny (2008) (színházi felvétel)
Vladimír Kratina
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Metanol (2018) (Tévéfilm)
Brakýři (1983) (Tévéfilm)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (sorozat)
David Suchařípa
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Král Lear (2003) (színházi felvétel)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (sorozat)
A nyomorultak (2000) (sorozat)
Eva Holubová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Kuckók (1999)
Általános iskola (1991)
Tomi, Polli és a varázsfény (2023)