Rendező:
Petr SlavíkForgatókönyvíró:
Irena ObermannováOperatőr:
Petr KoblovskýZeneszerző:
Michal PavlíčekSzereplők:
Radoslav Brzobohatý, Adam Mišík, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Petr Lněnička, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Berenika Kohoutová (több)Epizódok(16)
-
Hlas shůry (E01)
-
Táňa hledá práci (E02)
-
Děda Požár (E03)
-
Babička Josefína (E04)
-
Senior bazar (E05)
-
Rozárka jde na večeři (E06)
-
Miss Starý koleno (E07)
-
Závěť (E08)
-
Návrat ztraceného syna (E09)
-
Konkurz (E10)
-
Štěně (E11)
-
Rozárka s Trampem jedou na vandr (E12)
-
Výlet (E13)
-
V sedmém nebi (E14)
-
Podezření (E15)
-
Nebe je modrý a zlatý (E16)
Szereplők:
Zdeněk Žák
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
Co teď a co potom? (1991) (sorozat)
Braňo Holiček
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sorozat)
Oběti (1999) (sorozat)
Pavel Kikinčuk
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Okresní přebor (2010) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Oběti (1999) (sorozat)
Petr Franěk
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Okresní přebor (2010) (sorozat)
Herec (2020) (sorozat)
Alena Štréblová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Géniusz (2017) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Kryštof Rímský
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Svět pod hlavou (2017) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
Labyrint (2015) (sorozat)
Jana Bernášková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
sKORO NA mizině (2020) (sorozat)
Lajna (2017) (sorozat)
Chlap (2022) (sorozat)
Anna Kulovaná
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Ztracená brána (2012) (sorozat)
Oběti (1999) (sorozat)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sorozat)
Ivo Niederle
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sorozat)
Chalupáři (1975) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
Jaromír Nosek
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Vyšehrad (2016) (sorozat)
Marian Roden
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sorozat)
Jakub Stádník
A legjobb sorozatok:
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Život je ples (2012) (sorozat)
Ulice (2005) (sorozat)
Štěpán Krtička
Csehország
A legjobb sorozatok:
Vyprávěj (2009) (sorozat)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sorozat)
Ať žijí rytíři! (2010) (sorozat)
Robert Nebřenský
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (sorozat)
Smysl pro tumor (2024) (sorozat)
Marie Drahokoupilová
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Alexandr Dumas starší (1970) (sorozat)
Frankenstein nagynénje (1987) (sorozat)
Haldy (1973) (sorozat)
Petr Pelzer
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Muž v pozadí (1995) (sorozat)
Z hříček o královnách (1994) (sorozat)
Barbora Mottlová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Cirkus Bukowsky (2013) (sorozat)
Extraktoři (2023) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Jiří Knot
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Vlak dětství a naděje (1985) (sorozat)
A vörös Pimpernel (1999) (sorozat)
Vanda Chaloupková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Az első köztársaság (2014) (sorozat)
Stylista (2018) (sorozat)
Kafe & Cigárko (2017) (sorozat)
Anna Suchánková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Život je ples (2012) (sorozat)
Příkopy (2007) (sorozat)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sorozat)