Rendező:
Jeong-hwan KwakForgatókönyvíró:
Seong-il CheonSzereplők:
Hyeok Jang, Ji-ho Oh, Da-hae Lee, Jong-hyuk Lee, Hyeong-jin Kong, Mi-ryeong Jo, Joon-hee Go, Ji-seok Kim, Won-jong Lee, Seok-hwan Ahn, Gi-woong Park (több)Epizódok(24)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
Szereplők:
Seong-min Kang
Dél-Korea
Joo-hee Yoon
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Yeolhyeolsaje (2019) (sorozat)
Ailiseu (2009) (sorozat)
Penteuhauseu (2020) (sorozat)
Kil-kang An
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Deurim hai (2011) (sorozat)
Gumihodyeon (2020) (sorozat)
Iljimae (2008) (sorozat)
Ghab-soo Kim
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Miseuteo syeonsyain (2018) (sorozat)
A kijelölt túlélő: 60 nap (2019) (sorozat)
Yeonae shidae (2006) (sorozat)
Hyun-jin Sa
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Yeoineui hyanggi (2011) (sorozat)
Chuno (2010) (sorozat)
Moon-sik Yoon
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Chuno (2010) (sorozat)
Hyun-joong Kang
Dél-Korea
Jin-woong Cho
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Sigeuneol (2016) (sorozat)
Nappeun Eomma (2023) (sorozat)
Chuno (2010) (sorozat)
Jeong-hwan Kong
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Kezdő krónikás (2019) (sorozat)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (sorozat)
Goot dakteo (2013) (sorozat)
Da-young Joo
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
A palota ékköve (2003) (sorozat)
Chuno (2010) (sorozat)
Gamgyukshidae : tooshinui tansaeng (2014) (sorozat)
Ji-ah Min
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Wangyi doen namja (2019) (sorozat)
A császárság kincse (2013) (sorozat)
Nae saengae bomnal (2014) (sorozat)
Danny Ahn
Egyesült Államok
A legjobb sorozatok:
Domangja peullaen B (2010) (sorozat)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (sorozat)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (sorozat)
Eun-woo Jeong
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Chuno (2010) (sorozat)
Sung-soo Kim
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Poolhawooseu (2004) (sorozat)
Chuno (2010) (sorozat)
Banggwa hoo bokboolbok (2013) (sorozat)
Seo-won Jang
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Sikeurit gadeun (2010) (sorozat)
Neon naege banehsseo (2011) (sorozat)
Chuno (2010) (sorozat)
Seung-gyo Jeong
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Domangja peullaen B (2010) (sorozat)
Chuno (2010) (sorozat)
Haeundae yeonindeul (2012) (sorozat)
Jeong-soo Han
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Baramui hwawon (2008) (sorozat)
Domangja peullaen B (2010) (sorozat)
Arangsaddojeon (2012) (sorozat)
Yeong-ok Kim
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (sorozat)
Kgotboda namja (2009) (sorozat)
Gongbooeui sin (2010) (sorozat)
Marco
Argentína
A legjobb sorozatok:
Gwaenchanha, appa ddal (2010) (sorozat)
Chuno (2010) (sorozat)
Gi-won Yoon
Dél-Korea
A legjobb sorozatok:
Sikeurit gadeun (2010) (sorozat)
Minami shineyo (2009) (sorozat)
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (sorozat)