Rendező:
Antonín VomáčkaSzereplők:
Marek Eben (műsorvezető), Klára Kovaříková, Klára Doležalová, Miroslav Fantyš, Luděk Munzar, Karel Augusta, Pavel Nový, Dana Morávková, Jiří Zahajský, Dana Hlaváčová, Markéta Hrubešová (több)Szereplők
David Švehlík
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Král Lear (2003) (színházi felvétel)
Operace Silver A (2007) (Tévéfilm)
Árnyékban (2012)
Lucie Zedníčková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Dokonalá svatba (2010) (színházi felvétel)
Saturnin (1994)
Szerelmek, esőcseppek (1979)
Ladislav Lakomý
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Stromy umírají vstoje (1998) (Tévéfilm)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Člověk proti zkáze (1989)
František Řehák
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Magány az erdőszélen (1976)
Ördögi találmány (1958)
Hóvirágünnep (1983)
Erik Pardus
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Brouk v hlavě (1998) (színházi felvétel)
Smrt Pavla I. (2008) (színházi felvétel)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Pavel Trávníček
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Három mogyoró Hamupipőkének (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (sorozat)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (sorozat)
Veronika Gajerová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Swingtime (2007) (Tévéfilm)
Habermann (2010)
I ve smrti sami (2004) (Tévéfilm)
Tomáš Juřička
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Tichá bolest (1990)
Nyugaton a helyzet változatlan (1979) (Tévéfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Saša Rašilov nejml.
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Magányosok (2000)
Swingtime (2007) (Tévéfilm)
Naši furianti (2006) (színházi felvétel)
Václav Mareš
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Főúr, tűnés (1980)
Zlatí úhoři (1979) (Tévéfilm)
Várkastély a Kárpátokban (1981)
Michal Dlouhý
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Na dotek (2002) (színházi felvétel)
Královský život otroka (1992) (Tévéfilm)
Az ezeréves méh (1983)
David Suchařípa
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Král Lear (2003) (színházi felvétel)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (sorozat)
A nyomorultak (2000) (sorozat)
Dana Batulková
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Záhadná paní Savageová (1997) (Tévéfilm)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Trampoty pana Humbla (1997) (Tévéfilm)
Vlasta Žehrová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Fiacskám, én készültem! (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Főúr, tűnés (1980)
Vítězslav Jandák
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Három mogyoró Hamupipőkének (1973)
Tichá bolest (1990)
A nagy kitüntetés (1980)
Svatopluk Matyáš
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Nebeští jezdci (1968)
Szeretteink (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tévéfilm)
Sabina Králová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Sluha dvou pánů (2010) (színházi felvétel)
Periferie (1996) (Tévéfilm)
Afrodita (1993) (Tévéfilm)
Ondřej Kepka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (sorozat)
Tetinka (1977) (Tévéfilm)
Ondřej Pavelka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
És ülünk a fa tetején (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tévéfilm)
Naši furianti (2006) (színházi felvétel)
Pavel Kříž
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tévéfilm)
A vörös Pimpernel (1999) (sorozat)
BrainStorm (2008) (Tévéfilm)