Díjak
- nyertes
- jelölések
Zlín Film Festival
-
2020 -
A korong (2020)
(Golden Slipper - Feature Film for Youth)
Rendező
Filmek | |
---|---|
2020 |
A korong |
2008 |
Alzheimerův labyrint (diákfilm) |
Dokumentumfilm | |
---|---|
2024 |
Step a mráz |
2022 |
Strážci paměti |
Vysloužilci |
|
2019 |
Cesta do Gulagu |
Neumlčené hlasy Beslanu |
|
2013 |
Radokova Trojská válka (Tévéfilm) |
2012 |
Ponorná řeka didaktiky (diákfilm) |
Rövid | |
---|---|
2014 |
8 MM TERAPIE (diákfilm) |
2010 |
Utři rohlíky (diákfilm) |
Vágó
Filmek | |
---|---|
2012 |
Praho, má lásko (diákfilm) |
Dokumentumfilm | ||
---|---|---|
2022 |
Strážci paměti |
|
2021 |
Příběhy 20. století (sorozat) |
|
Rodinný tábor a velké vraždy (S03E04) |
||
Ghetto Theresienstadt a transporty na východ (S03E03) |
||
Z domovů do ghett (S03E02) |
||
Počátek zániku (S03E01) |
||
České fotbalové legendy (sorozat) |
||
Vladimír Šmicer (E01) |
||
2019 |
Cesta do Gulagu |
|
2018 |
Černé zlato (Tévéfilm) |
|
České komorní zlato (sorozat) |
||
Clarinet Factory (E04) |
||
2017 |
Příběhy 20. století (sorozat) |
|
Sport, vzdor a doping (S01E15) |
||
Ostravo má (S01E12) |
||
Vojna (S01E08) |
||
további epizódok (3) | ||
Skauti bez lilie |
||
Světský (sorozat) |
||
Co dál? (E06) |
||
Hlavně vydržet (E05) |
||
Rodina se nezapře (E04) |
||
további epizódok (3) | ||
2016 |
Skautské desatero Jíry Stránského (Tévéfilm) |
|
2015 |
Co znamenalo vésti koně (Tévéfilm) |
Műsorok | |
---|---|
2017 |
Bydlet jako... |
2014 |
U6 - Úžasný svět vědy |
Epizoda 17 (E17) |
|
Epizoda 16 (E16) |
|
Epizoda 15 (E15) |
|
Epizoda 8 (E08) |
Forgatókönyvíró
Filmek | |
---|---|
2020 |
A korong |
Dokumentumfilm | |
---|---|
2022 |
Strážci paměti |
2019 |
Cesta do Gulagu |
Rövid | |
---|---|
2014 |
8 MM TERAPIE (diákfilm) |
Operatőr
Dokumentumfilm | |
---|---|
2022 |
Strážci paměti |
2017 |
Příběhy 20. století (sorozat) |
Ostravo má (S01E12) |
|
Vojna (S01E08) |
|
Legenda o svatém Juliovi (S01E04) |
Színész
Dokumentumfilm | |
---|---|
2021 |
Jak se učit film (diákfilm) |